[TVN] Ameryka Express

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Soy tu fan
Użytkownik

[TVN] Ameryka Express

Post autor: Soy tu fan » 04 mar 2020, 23:04

2 minuty po reklamach i koniec? Serio?
Jordi
VIP Expert

[TVN] Ameryka Express

Post autor: Jordi » 04 mar 2020, 23:04

Graża immu ma.

Za tydzień drama tej z 19+ i wielka drama Różala z modelkami.
Awatar użytkownika
Asjata
Poster

[TVN] Ameryka Express

Post autor: Asjata » 04 mar 2020, 23:06

Pisarek to będzie chyba lżejsza wersja Kaczoruk. Różal jednak się stara w tym wyścigu i nie jest na poziomie Salety/Tymańskiego..
HOTEL PARADISE I FAVES: ŁUKASZ | SANDRA | OLA K.
WIDM 20 FAVES: BUDDY
SURVIVOR: WAW FAVES: YUL | ETHAN | PARVATI | SANDRA | MICHELLE | DANNI | NATALIE | SOPHIE
Jordi
VIP Expert

[TVN] Ameryka Express

Post autor: Jordi » 04 mar 2020, 23:11

Tak szczerze to faktycznie mamy najsłabszy 1ep w historii formatu. Do tego Ładocha, która na razie jest ogromną wręcz pomyłką :(

Drugi ep lepiej się zapowiada na szczęście.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

[TVN] Ameryka Express

Post autor: Nina » 04 mar 2020, 23:16

Jordi pisze:
04 mar 2020, 23:11
Do tego Ładocha, która na razie jest ogromną wręcz pomyłką :(
Jak patrzę na Ładochę, to mam wrażenie, że w przerwie wyskoczyła ze śniadaniowej kuchni DDTVN i jeszcze się mentalnie nie przekierowała na zupełnie inne klimaty.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Ameryka Express

Post autor: wiatriwoda » 04 mar 2020, 23:17

Ja myślałem, że będzie gorzej i widzę potencjał na wiele dobrych tekstów. Daria wiadomo, nie to co Aga, ale w tym programie dla mnie to nie ma wielkiego znaczenia, choć dramatu nie ma jak pewien były hokeista. Błędem było pominięcie Pawła i Pati w odcinku prawie, jeśli to nie ustawka, to trzeba było jakoś poczekać. Dwóch największych praktycznie gwiazd, które mają obycie z kamerą, nie było większość odcinka. Bracia są momentami świetni, ale jeśli dramy będą non stop, to będzie wiało paradoku.Reszta naprawdę spoko, Różal wg mnie to pomyłka castingowa znów niezrozumiała, no chyba że dziś tak podpowiadał montażysta, a real był inny i szło im lepiej niż to pokazano.Beznadziejny długi zwiastun na początek to pomyłka, a La impreza na YT to niespodzianka, dziwnie, że nie reklamowana.
adik1148
Użytkownik

[TVN] Ameryka Express

Post autor: adik1148 » 04 mar 2020, 23:20

Jest to mój ulubiony program,ale niestety ta edycja zapowiada się słabo. Bracia Collins najbardziej wkurzający,większość programu praktycznie o nich,a wgl mnie nie interesują . Ideą tego programu było pokazywać gwiazdy w niecodziennych sytuacjach ,emocjach. W 4 edycji dostaliśmy reality show z no name'ami ... Większość programu czekałem aż delag i Markowska dołączą i właściwie od momentu jak zaczęli wyścig zaczęło się coś dziac. Jestem zawiedziony ;/
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik

[TVN] Ameryka Express

Post autor: spillerix » 04 mar 2020, 23:46

CaptainMorgan pisze:
04 mar 2020, 22:44
Ja jestem już po całym odcinku i Daria niestety nie umywa się do Agnieszki, szkoda, że na kogoś innego nie padł wybór prowadzęcego.

Z uczestników najlepsi Collinsi, tam się coś dzieje. U innych par wieje nudą.
Mam podobne odczucia. Daria w zwiastunie wydawała się sztuczna ale myślałem, że w pełnym odcinku będzie to wyglądać dużo lepiej. Nie było.
Daria to trochę taka Kinia 2.0 - przedszkolanka na kolonii :( Bardzo ją lubię, ale wygląda to fatalnie niestety.

Z uczestników dla mnie najlepsi bracia oraz Patrycja i jej sympatyczna koleżanka. Ciekawa również jest pani Grażyna z synem. Panie modelki to totalne przeciwieństwo fajnych i inteligentych Bijoszek. Państwo z hameryki wyglądają jak jakieś maskotki tego programu.

Ogólnie to pierwszy odcinek bardzo słaby, bez emocji z dość nudnymi zadaniami. Mam nadzieję, że w kolejnych będzie lepiej.

Najbardziej jednak brakuje Agi, jej zaczepek, celnych komentarzy no i stylu w jakim prowadziła program.
shawu
Użytkownik

[TVN] Ameryka Express

Post autor: shawu » 04 mar 2020, 23:49

Patrycja i Paweł pomylili samoloty, ale to się zdarza, patrz Kevin McCallister w New York City.
Po 2001r. jest to praktycznie niemożliwe. Bilety sprawdzają na każdym etapie. Żeby było śmieszniej to nie są parze, jednak ich partnerzy dojechali bez problemu... Co jeszcze śmieszniejsze w trakcie pomyłki nagrali setki do odcinka.

Daria na początku słabo ale..... w poprzednich edycjach był fajny lektor który czytał dużo informacji. W ustach prowadzącej wstęp brzmiał śmiesznie. I nie jest to wina Darii, nawet Agnieszka by słabo wypadła.

Program jest inaczej zmontowany bardzo dynamicznie, wręcz za bardzo. Pokazują dużo ale skaczą od jednego do drugiego. Mam nadzieję że przemontują odcinki na starą wersję.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Ameryka Express

Post autor: wiatriwoda » 05 mar 2020, 0:21

Wizualnie Daria mogła pasować komuś do programu, ale po DDTVN, Agencie, a na pewno jakiś próbach przed programem ktoś powinien zauważyć, że obrazek to nie wszystko i jest masa fajnych kandydatek. Choćby wspomniana przeze mnie Agnieszka Włodarczyk, która przeżyła to wyprawę i jest spoko osobą z doświadczeniem z kamerą i floł.
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik

[TVN] Ameryka Express

Post autor: spillerix » 05 mar 2020, 22:07

shawu pisze:
04 mar 2020, 23:49
Patrycja i Paweł pomylili samoloty, ale to się zdarza, patrz Kevin McCallister w New York City.
Po 2001r. jest to praktycznie niemożliwe. Bilety sprawdzają na każdym etapie. Żeby było śmieszniej to nie są parze, jednak ich partnerzy dojechali bez problemu... Co jeszcze śmieszniejsze w trakcie pomyłki nagrali setki do odcinka.
Nie do końca. Wygląda na to, że wszyscy uczestnicy lecieli rotacją z Europy do Gwatemali z przesiadką na Kostaryce, lecz nie koniecznie tym samym samolotem lub tego samego dnia. Moim zdaniem Patrycja i Paweł lecieli osobno i na przesiadce na Kostaryce zwyczajnie albo spóźnili się na samolot do Gwatemali albo na niego przysnęli na lotnisku. Takie sytuacje na lotniskach są codziennością :)
k+b
VIP Expert

[TVN] Ameryka Express

Post autor: k+b » 05 mar 2020, 22:59

W La Impreza na YouTube Patrycja Markowska tłumaczyła, że w dniu wylotu uczestników grała jeszcze koncert, więc musiała polecieć później niż reszta, a podczas lotu miała przesiadkę, którą potraktowała jako koniec podróży, więc została na Kostaryce zamiast lecieć dalej - do Gwatemali.
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert

[TVN] Ameryka Express

Post autor: CaptainMorgan » 05 mar 2020, 23:18

W zasadzie w Agencie też było widać, że nie wszyscy lecieli jednym samolotem.
tinsel
Activist

[TVN] Ameryka Express

Post autor: tinsel » 06 mar 2020, 23:52

Otwarcie nowej edycji nawet udane. Kilka elementów dość przewidywalnych:
- Różal nie wzbudza sympatii lokalnych mieszkańców - no kto by się spodziewał :P
- bracia się kłócą,
- "Żony Hollywood" raczej nie na długo zagoszczą w programie i stanowią bardziej element komediowy.
Prowadząca mnie na razie nie przekonała. Ta ustawka z Markowską i Delągiem też średnio udana. I jeszcze piękne lokowanie produktu ;D Ale ogólnie przyjemnie się oglądało :)
Mooniaa
Użytkownik

[TVN] Ameryka Express

Post autor: Mooniaa » 07 mar 2020, 13:55

Dla mnie za duży chaos, wiadomo 1 odcinek to chcą pokazać jak najwięcej i pokazać każdego z uczestników, ale nie widzę tutaj pary, która wzbudziłaby bardzo dużą sympatię, szkoda. Wszyscy są mi bardzo obojętni. Ustawka z Patrycja i Pawłem nudna. Do Darii nic nie mam, bo tutaj i tak mało co pokazują prowadząca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”