Stagnacja Polsatu

Forum poświęcone najstarszej ogólnopolskiej telewizji komercyjnej.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 174
x 730

Stagnacja Polsatu

Post autor: Manieq » 20 sie 2018, 18:19

Frontowiec pisze:Dzisiaj jest to kanał nijaki, dla którego wielkim sukcesem oglądalnościowym jest teraz paradokument o policjantach, oglądany głównie przez przeciętnego Janusza i Grażynkę.
Nie mierz wszystkich swoją miarą. Ja osobiście raz na jakiś czas obejrzę "Policjantki i policjantów" i uwierz mi - mimo wszystko to jeden z lepszych fabularno-dokumentalnych seriali w Polsce, a na pewno lepszy od przeciętniactwa serwowanego przez Okiła i spółkę w polsatowskim day-time. Niemniej zgadzam się z twoim stanowiskiem - jeszcze w 2013 roku kanał był dość przyjemny pod każdym aspektem (ramówka, oprawa itd.)... ;)
0 x
POZDRAWIAM | MANIEQ
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 56
x 260
Kontakt:

Stagnacja Polsatu

Post autor: Tomek » 20 sie 2018, 18:24

Karol pisze:A także "Meta.pl" :-)
W sumie to Meta.pl była bardziej o internecie (strony www) i technologii (sprzęt i programy). Gry były tylko jednym z takich działów i zwykle w postaci recenzji jednego tytułu.

Tak przy okazji - ostatnio dowiedziałem się, że producentem programu była firma ARCONEX (wiecie... teleturniej "Dwadzieścia Jeden" i brak nagród ;)).

PS TV4 nadawał coś takiego jak TILT.TV
0 x
HENSHIN!
Frontowiec
VIP Expert
x 53
x 162
Kontakt:

Stagnacja Polsatu

Post autor: Frontowiec » 20 sie 2018, 18:41

Może ''Policjantki i policjanci'' są lepsi - wszak to produkcja ATM-u, ale mimo to jest to paradokument (jeszcze w dodatku mnie denerwuje przerywnik z tytułem serialu, który się pojawia 2-4 minuty. W ''W-11'' przynajmniej przerywnik nie był aż tak nachalny, gdzie nawet nie było tam tzw. setek niż w ''PiP'').
0 x
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grupa Polsat”