Talk show w Polsacie

Forum poświęcone najstarszej ogólnopolskiej telewizji komercyjnej.
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Posty: 252
Rejestracja: 11 wrz 2007, 21:29
Kontakt:

Talk show w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wojt.20 »

Według mnie Polsat powinien zacząć produkcję talk showu.Takiego prawdziwego nie tam żadnych "Rozmów gdzieś tam" tylko czegoś co by przypominało niemiecki "Britt","Olivier Geissen" czy już nie istniejący "Franklin".
W końcu stacja jest bogata, to i może spróbować.Nie mówie żeby zaraz o 20 emitować program ale tak koło 13-14 tak jak jest to w Niemczech.Przecież w tych godzinach w polskich tv są na ogół same powtórki.Co wy sądzicie o tym pomyśle???
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Talk show w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Najlepiej dać "Całą Prawdę" o 16:55 i po sprawie :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Posty: 252
Rejestracja: 11 wrz 2007, 21:29
Kontakt:

Talk show w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wojt.20 »

To jest najgorszy przykład talk showu, który kiedykolwiek był w Polsce.Na dodatek sztywna i sztuczna prezenterka, a te ich tematy "Jestem gejem"- i co z tego ,albo "Nie lubie sąsiada"- czy coś takiego - to ma być ciekawe, nie sądze.Niech wezną porządny niemiecki format i po kłopocie
W "britt" używają wariografu by udowodnić czy mówi prawdę czy kłamie z resztą tak też było w "Franklin-ie"
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Talk show w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Wolę "Całą prawdę" niż "Rozmowy w toku". Program był dużo bliżej społeczeństwa niż ten prowadzony przez Drzyzgę. A tematy "jestem gejem" poruszane są właśnie przez tą ostatnią. Jednak program mógłby być nadawany w TV4, bo Polsatu nie oglądam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grupa Polsat Plus”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości