Hit ramówki Polsatu na jesień

Forum poświęcone najstarszej ogólnopolskiej telewizji komercyjnej.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Poland »

...bo go zepsuli !
Według mie powinien wrócić talk show Wiśniewskiego !
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Kryterium0 »

kisiel205 pisze:powinien wrócić talk show Wiśniewskiego !
Jak coś może wrócić, jak nawet nigdy go nie było !!!!!!????
Wiśniewski nagrał tylko jeden pilotażowy odcinek programu, po którym stwierdzono, że program nie wkomponuje się w zarys stacji.
ARTUR B.

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: ARTUR B. »

a wyemitowali chociaż jeden odcinek jego talk show? Zresztą niech się nie pokazują. Już mam dosyć rodziny Wiśniewskich w mediach. Oglądalność Polsatu jak narazie spada, a powodem są nudne programy. Mam nadzieje, że to się zmieni jak Solorz sprzeda ćwierć swoich udziałów swojej stacji
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Karol »

@Kryterium0:
Ale może kisiel nie ma dostępu do Polsatu i nie wie :D Marzy tylko sobie jak z Tele5.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Kryterium0 »

Karol pisze:może kisiel nie ma dostępu do Polsatu i nie wie :D Marzy tylko sobie jak z Tele5.
Hehe - nawet nie wiesz, jak się uśmiałem :) . (a to niby tylko ja jestem złośliwy wobec @kisiela ...)
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Golbi »

BZYK pisze:a wyemitowali chociaż jeden odcinek jego talk show? Zresztą niech się nie pokazują. Już mam dosyć rodziny Wiśniewskich w mediach. Oglądalność Polsatu jak narazie spada, a powodem są nudne programy. Mam nadzieje, że to się zmieni jak Solorz sprzeda ćwierć swoich udziałów swojej stacji
Polsat stawia na filmy pozatym ja akurat wole jak Polsat próbuje cos zrobic sam i sprzeda za granice jak to ostatnio było z Gra w ciemno niż scignac cos na licencji. trzeba robic swoje nawet jesli nie wypali to sie nie poddawac a nie sciagac na licencji i tu umnie Polsat ma +. Polsat wymyslił Wojewódzkiego a TVN go podebrał Polsat zaczoł tworzyc seriale komediowe TVN zaczoł swoje licencyjne Poslat stworzył serial obyczajowy pozniej TVN
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
ARTUR B.

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: ARTUR B. »

Ty chyba Golbi nie rozumiesz showbiznesu. Jeśli Polsat wprowadza własne programy, to ma cholernie mały zysk, bo jego programy nie wypalają, musi nawet obniżyć koszty za reklamy. Oglądalność spada, a TVN-u rośnie. Warto zwrócić uwagę, że TVN ma mniejszy zasięg od Polsatu. Wniosek? Widzowie wolą coś komercyjnego na światowym poziomie. A tak na marginesie. Ogladasz wszystkie programy Polsatu, które sam stworzył?

Kuba Wojewódzki był twarzą Polsatu, teraz jest TVN-u, to normalne, że ludzie mediów przechodzą z jednych drzwi do drugich.

Dobrze, że Polsat nigdy nie kopiował pomysłow TVN-u: Życiowa Szansa, Dwa światy, Interwencja i Wydarzenia, które przypominają większości stare Fakty
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Golbi »

BZYK pisze:Ty chyba Golbi nie rozumiesz showbiznesu. Jeśli Polsat wprowadza własne programy, to ma cholernie mały zysk, bo jego programy nie wypalają, musi nawet obniżyć koszty za reklamy. Oglądalność spada, a TVN-u rośnie. Warto zwrócić uwagę, że TVN ma mniejszy zasięg od Polsatu. Wniosek? Widzowie wolą coś komercyjnego na światowym poziomie. A tak na marginesie. Ogladasz wszystkie programy Polsatu, które sam stworzył?

Kuba Wojewódzki był twarzą Polsatu, teraz jest TVN-u, to normalne, że ludzie mediów przechodzą z jednych drzwi do drugich.

Dobrze, że Polsat nigdy nie kopiował pomysłow TVN-u: Życiowa Szansa, Dwa światy, Interwencja i Wydarzenia, które przypominają większości stare Fakty
A co niby Ci przypominaja Zyciowa sznase czy Dwa światy Interwencja jest lepsza od Uwagi bo maja to co trzeba nie ploty Jak sprzedaje za granice to niema zysku? Przechodzenie gwiady jest normalne ale pod warunkiem ze nie bedzie to to samo co na Polsacie a jak narazie to ma byc czytsa kopia nawet tyuł ten sam wiec co innego jest scignac pomysł na program jak to było z Dwoma swiatami (dla twojej informacji sprzedali prawa za granice) Życiowa szansa (prawa sprzedane) Polsatu programy wcale nie sa klapami tylko pory o której szły były tragiczne. A poalcy to taki naród ze zawsze woleli cos obcego niz wlasnego chodzby nawet wyjazdy na urlop.
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Karol »

@Golbi:
Wyobraź sobie, że jest to twoje zdanie, więc nie narzucaj go innym. Polsat się zeszmacił i nie ma ku temu wątpliwości - przynajmniej z mojego punktu widzenia. Moje zdanie mogą podzielić inni lub nie. To już kwestia gustu i własnych przemyśleń.
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Golbi »

Karol pisze:@Golbi:
Wyobraź sobie, że jest to twoje zdanie, więc nie narzucaj go innym. Polsat się zeszmacił i nie ma ku temu wątpliwości - przynajmniej z mojego punktu widzenia. Moje zdanie mogą podzielić inni lub nie. To już kwestia gustu i własnych przemyśleń.
Filmy na dzień dzisiejszy sa lepsze na Polsacie na TVNie wkólko te seriale fabularno - dokumentalne, Taniec z gwiazdami czysta tandeta kto sie ze szmacił? powtórki sedzi Anny Marii Wesołowskiej, serialu Magda M juz aktorzy maja dosc. Porównuj ramoki obu stacji na weekend na TVNie wiekszosc pozycji to powtórki z tygodnia.
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Kryterium0 »

Golbi pisze:A co niby Ci przypominaja Zyciowa sznase czy Dwa światy ??
Pozwolisz, że ja odpowiem: Życiowa Szansa była odpowiedzią Polsatu na "Milionerów" (trzeba przyznać, że oglądalnością tylko na początku przegrywali - potem Ibisz miażdżył Huberta). A "Dwa Światy" to program z gatunku reality show... Dzwinym zbiegiem okoliczności, TVN ogłosił wcześniej, że zakupił licencję na Big Brothera...
Przechodzenie gwiady jest normalne ale pod warunkiem ze nie bedzie to to samo co na Polsacie a jak narazie to ma byc czytsa kopia nawet tyuł ten sam
To nie będzie żadna kopia !!! Po prostu TVN zakupił licencję na realizację formatu "Kuba Wojewódzki" z firmy Fremantle Media, tak jak uczynił to wcześniej Polsat. To nie Polsat wymyślił ten talk show tylko firma producenka i oni po prostu zaoferowali Solorzowi ten program, a Polsat go kupił.
Dwa Światy (dla twojej informacji sprzedali prawa za granice) Życiowa szansa (prawa sprzedane).
No i tu Ci się nie udało... Akurat na ten temat mam pełne informacje - ATM Grupa nikomu nie sprzedała licencji na "Dwa Światy". Początkowo byli nią zainteresowani Rosjanie, ale woleli zrobić swoje reality - "Głód".
"Życiowej Szansy" Polsat nie mógł sprzedać, ponieważ to nie jest polski pomysł i Polsat sam musiał zakupić licencję od Brytyjczyków, więć jednak są programy, które Polsat tworzy (podobnie, jak TVN) - na licencji...
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Poland »

Karol pisze:@Kryterium0:
Ale może kisiel nie ma dostępu do Polsatu i nie wie :D Marzy tylko sobie jak z Tele5.
Tu się niezgodze Polsat mam !
Poland - Aktywnie najlepszy!
ARTUR B.

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: ARTUR B. »

Niestety wyniki oglądalności mówią co innego. TVn narazie wygrywa i w 100% zgadzam się z Karolem. Owszem formaty zostały sprzedane, bo to normalka, ale czy w innych krajach osiągną sukces? Tego nie wiemy. To że zostały sprzedane, to nie znaczy że tam osiągnęły sukces. Mogą sięokazać klapą, a właściciel danej stacji może być wściekły na polskie media. Polsat też przecież wykupywał licencje z innych państw i też się okazały klapą, mimo że gdzieś mogły osiągnąć sukce. Najprostrzy przykład: Showtime i Chcę być piękna. Rozumiem, że prawdziwy Polak woli to co polskie, ale dla nadawcy liczy się zysk i TVN widzi, że ludzie to lubią np. Taniec z gwiazdami, to woli w niego inwestować, podwyższać ceny za reklamy itp. Niestety to co Polsat ostatnio robi okazuje się klapą. dlatego wciąż wiecznie ciągną formaty sprzed 5 lat. Wcale się nie zdziwie jeśli jeszcze kiedyś wrzucą Bar albo Idola. O właśnie Bar i Idol, to zagraniczne formaty i osiągnęły sukces, tylko ze z czasem stały się nudne.

Golbi tu nie chodzi co polskie, a co nie, tylko o wyniki oglądalnośći. TVN wie z czym może dotrzec do widza. Polsat już nie ma pomysłów, bo właściwie co nowego wprowadził do jesiennej ramówki? Oko na miasto i Jasia Fasole? Żenada! A jeśli chodzi Ci o seriale obyczajowe, to każda stacja ogólna na świecie ma jakiś tasiemiec
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Golbi »

Kryterium0 pisze:
Golbi pisze:A co niby Ci przypominaja Zyciowa sznase czy Dwa światy ??
Pozwolisz, że ja odpowiem: Życiowa Szansa była odpowiedzią Polsatu na "Milionerów" (trzeba przyznać, że oglądalnością tylko na początku przegrywali - potem Ibisz miażdżył Huberta). A "Dwa Światy" to program z gatunku reality show... Dzwinym zbiegiem okoliczności, TVN ogłosił wcześniej, że zakupił licencję na Big Brothera...
Przechodzenie gwiady jest normalne ale pod warunkiem ze nie bedzie to to samo co na Polsacie a jak narazie to ma byc czytsa kopia nawet tyuł ten sam
To nie będzie żadna kopia !!! Po prostu TVN zakupił licencję na realizację formatu "Kuba Wojewódzki" z firmy Fremantle Media, tak jak uczynił to wcześniej Polsat. To nie Polsat wymyślił ten talk show tylko firma producenka i oni po prostu zaoferowali Solorzowi ten program, a Polsat go kupił.
Dwa Światy (dla twojej informacji sprzedali prawa za granice) Życiowa szansa (prawa sprzedane).
No i tu Ci się nie udało... Akurat na ten temat mam pełne informacje - ATM Grupa nikomu nie sprzedała licencji na "Dwa Światy". Początkowo byli nią zainteresowani Rosjanie, ale woleli zrobić swoje reality - "Głód".
"Życiowej Szansy" Polsat nie mógł sprzedać, ponieważ to nie jest polski pomysł i Polsat sam musiał zakupić licencję od Brytyjczyków, więć jednak są programy, które Polsat tworzy (podobnie, jak TVN) - na licencji...
A co jest podobnego w Dwa swiaty do Big Brothera i Zyciowej szansie do Milonerów bo nie rozumiem porównania a reality show miała wczesniej TVP to ameryki TVN nie odkrył.
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8081
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Tomek »

A co jest podobnego w Dwa swiaty do Big Brothera i Zyciowej szansie do Milonerów bo nie rozumiem porównania a reality show miała wczesniej TVP to ameryki TVN nie odkrył.
Tylko, że to była zagraniczna produkcja, a nie program wyprodukowany w Polsce
.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Zablokowany

Wróć do „Grupa Polsat Plus”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości