Hit ramówki Polsatu na jesień

Forum poświęcone najstarszej ogólnopolskiej telewizji komercyjnej.
ARTUR B.

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: ARTUR B. »

Karol pisze:
ARTUR B. pisze:To chyba normalne, ze najpierw film emituje HBO lub Canal+, a potem stacja ogólna. Chyba, że procucentem danego filmu był właśnie ten kanał, to zmienia podstawę. Polsat ostatnio emituje premiery, które zostały zapomniane.
Kurde, nie wiedziałem.... nie pisz mi tego co oczywiste. Nie zawsze HBO i Canal+ mają pierwszeństwo w emisji premier filmowych, bo nie mają podpisanych umów ze wszystkimi wytwórniami. Ale cóż... widzę, że to ty jesteś tu mądry.
Nie musisz być arogancki! Poraz kolejny zresztą stosunku do mnie! A to że jestem mądrzejszy od Ciebie to od razu widzę...

Chodzi mi o to, że Spiderman, to akurat nie jest taki stary film jak Ci się wydaje. Stary film, to byłby jakby był wyprodukowany przed 2000 rokiem
matero

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: matero »

Axel pisze:A więc jednak będą Kiepscy ! Mam nadzieje, że postarają się o dobre odcinki jak te z samego początku bo te późniejsze to były już tylko o narzekaniu i biedocie tych bohaterów i w ogóle nie były śmieszne.
on nadaje sie do cyrku za klauna a nie na
prezydenta
ARTUR B.

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: ARTUR B. »

Hitem jesiennej ramówki jest udział Mandaryny w serialu "Pierwsza miłość" :D
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Witu »

Mandaryna teraz pewnie przyjmie każdą ofertę pracy bo już kariera piosenkarska się skończyła a pieniążki poleciały na spłatę apartamentu w którym już nie mieszka bo za drogie utrzymanie ;)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Kryterium0 »

Witu pisze:Mandaryna teraz pewnie przyjmie każdą ofertę pracy bo już kariera piosenkarska się skończyła a pieniążki poleciały na spłatę apartamentu w którym już nie mieszka bo za drogie utrzymanie ;)
Jeżeli nie masz na jakiś temat pojęcia, to po co piszesz ?? Chyba nie chodzi o nabijanie postów...

Po 1 - Mandaryna kariery piosenkarki nie zakończyła - w dalszym ciągu gra koncerty i to w dużych dyskotekach. Poza tym, gdyby skończyła karierę to nie nagrywałaby trzeciej płyty, a to właśnie obecnie robi :P. Po pamiętnym występie Sopocie co dwa tygodnie na 3 dni jeździła do nauyczycielki śpiewu (i jeździ nadal), gdzie szkoli swój głos. Jej piosenka "Stay Together" jest na drugim miejscu europejskiej internetowej listy przebojów, a to najwyższe miejsce, jakie zanotował dotychczas jakikolwiek artysta z Polski.

Po 2 - Marta Wiśniewska wyprowadziłą się z domu w podwarszawskiej Magdalence nie z powodu braku finansów, a tego, że zakupiła dom na wsi i chciała go wyremontować - jednak się przeliczyła i nie zdąrzy go wykończyć przed zimą. Obecnie mieszka z Katarzyną Kanclerz - swoją managerką.

Po 3 - nie przyjmuje każdej pracy, a to, że zaproponowano jej zagranie w "Pierwszej Miłości" jest efektem tego, że doskonale sprawdziła się grając w "Na Wspólnej". Poza tym nie jest to rola epizodyczna, a jej wątek ma być kontynuowany przej dłuższy okres czasu. To gwarantuje jej dodatkowy prestiż. Oprócz gwiazdy muzyki, gwiazda serialu :)
ARTUR B.

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: ARTUR B. »

No Witu nie przemyslałeś tego trochę. Osobiste zycie Mandaryny mnie nie obchodzi, ale spiewac będzie. Nagrywa kolejną płytę i teledysk.Mandaryna jest uwilbiana wśród nastolatek. Nie pozbędziemy się jej tak łatwo. co do tej listy przebojów, to tylko internetowa zabawa, chociaż może komus w eirpie sie spodobala ta piosenka, wkoncu nie słyszeli Marty na zywo
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: RaPi »

Skoro już o mandarynie....
Kryterium0 pisze:Po pamiętnym występie Sopocie co dwa tygodnie na 3 dni jeździła do nauyczycielki śpiewu (i jeździ nadal), gdzie szkoli swój głos. Jej piosenka "Stay Together" jest na drugim miejscu europejskiej internetowej listy przebojów, a to najwyższe miejsce, jakie zanotował dotychczas jakikolwiek artysta z Polski.
Ja jakoś słysząc tą piosenkę nie widze postępów w nauce śpiewu. Co z tego że jest że piosenka jest na drugim miejscu jak i tak jest to "big shit"
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Witu »

Ja tylko napisałem to, co przeczytałem w fakcie :/
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
ARTUR B.

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: ARTUR B. »

a myślałem, że porzadni ludzie Fucktuu nie czytaja. Zresztą wiem, ze przez te bzdury, które wymieniłeś Mandaryna wytoczyła proces tej gazecie
Pawel

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Pawel »

Skoro już mówimy o piosence Stay Together to muszę powiedzieć że nawet fajna ta piosenka. Oczywiście lepiej by było gdyby nie śpiewała jej Mandaryna no ale w sumie w teledysku czy mp3 i tak źle nie brzmi niż gdyby pewnie Mandaryna miała ją zaśpiewać "live" ;).
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Karol »

ARTUR B. pisze:a myślałem, że porzadni ludzie Fucktuu nie czytaja.
A ja myślałem, że to samo tyczy się słuchania Mandaryny.
ARTUR B.

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: ARTUR B. »

A czy ja powiedziałem, że słucham?
Chociaż czasami się zdarzy, że usłysze ją na Vivie, 4Fun.tv albo w jakims radiu i oczywiscie w miejscach publicnych (imprezy, bary itp.), ale nie kupuje od razu płyty lub ściągam z Netu :)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Poland »

Jeżeli byście mogli zmieńcie nazwe tego tematu na "Wiosna i jesień w słonecznej telewizji"

A propo jesieni wiadomo już o nowej propozycji Polsatu na ten czas
wirtualnemedia.pl pisze:Serialowa parodia Hansa Klossa w Polsacie
amiast agenta niemieckiej Abwehry Hansa Klossa w przyszłym roku zobaczymy agenta Klopssa w nowym serialu 'Halo Hans!'.
Serial komediowy „Halo Hans!” opowiada o dziwnych i szalonych przypadkach sowieckiego agenta J-24 Hansa Klopssa - kontynuatora dzieła znanego z popularnej „Stawki większej niż życie” agenta J-23, czyli Hansa Klossa, uwikłanego w szereg najróżniejszych intryg: miłosnych, politycznych i obyczajowych. Jak na prawdziwego bohatera przystało nie szczędzi on wysiłków, by pomóc bojownikom podziemia, światowej koalicji antyfaszystowskiej, Rządowi RP na wychodźstwie oraz zwłaszcza - pięknym kobietom odwiedzającym Warszawę w tajnych misjach.

„Jeśli Hans Kloss jest agentem sowieckim, to w „Stawce większej niż życie” brakuje kluczowej postaci – jego oficera prowadzącego działającego na terenie Polski. Jeśli Hans Kloss co odcinek uwodzi atrakcyjną kobietę, to może warto zapytać, co się stało z wielkimi miłościami z poprzednich odcinków. Jeśli Hans Kloss podszywa się pod tzw. dobrego Niemca (oczywiście dobrego wedle kryteriów hitlerowskich), to człowiek, pod którego się podszywa powinien mieć przecież jako lojalny członek NSDAP rodzinę. A jeśli ma żonę, to kim ona jest i jak reaguje na jego podboje?” - w żartobliwy sposób zdradzają kilka wątków twórcy serialu.

„Halo Hans!” to oryginalny format, będący jednocześnie nieco w poetyce popularnej brytyjskiej serii komediowej „Allo, allo!” – mówi nam Maciej Strzembosz, szef firmy producenckiej Studio A (m.in. „Ranczo”, „Kasia i Tomek”, „Camera Cafe” oraz „Miodowe lata”), która będzie produkować „Halo Hans!”.

13-odcinkowy serial wyreżyseruje Wojciech Adamczyk. W rolach głównych zobaczymy znanych z licznych ról komediowych: Cezarego Żaka jako pułkownika Jabłuszenko, rezydenta sowieckiego wywiadu w Warszawie i oficera prowadzącego Hansa Klopssa, Piotra Pręgowskiego w roli majora SS, Tamarę Arciuch, jako Piękną Nieznajomą, w każdym odcinku wcielającą się w inną postać, a także Joannę Liszowską, Artura Barcisia, Grzegorza Wonsa, Dorotę Chotecką, Małgorzatę Sochę oraz Bogdana Kalusa.

Rola Hansa Klopssa nie została jeszcze obsadzona. Decyzję o tym, kto go zagra, podejmą widzowie serialu głosując w specjalnym konkursie SMS-owym.



Autorzy scenariusza potwierdzają, że chcą walczyć z zakorzenionym stereotypem propagandowym agenta J-23, który przybrał dziś formę postaci kultowej, w rzeczywistości będącej jedynie mitem. „Halo Hans!” ma ten mit obalić.

„Jesteśmy przekonani, że po obejrzeniu naszego serialu już nikt nigdy nie obejrzy „Stawki większej niż życie” bez dostrzeżenia jej komicznej strony. Mit zostanie obezwładniony bez konieczności uciekania się do metod administracyjnego zakazu” – mówią.

Zdjęcia zaczynają się 12 lutego, a potrwają do końca maja 2007 roku. Serial pokaże jesienią Telewizja Polsat.

Maciej Strzembosz zdradza, że oprócz konwencjonalnej formy dystrybucji, strumień popłynie niekonwencjonalnymi kanałami. Serial będziemy mogli zobaczyć na telefonie komórkowym i w internecie.

"Kto zagra J-24, nowe wcielenie Hansa Klossa?
Decyzję podejmą bowiem przyszli widzowie serialu wysyłając SMS-a na numer 7238, hasło: Hans.Koszt 2,44 z VAT. Dla uczestników głosowania przewidziano nagrody, w tym statystowanie w serialu.
Jestem bardzo ciekawy co to będzie ? :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Karol »

Przeczytałem dwa zdania z tego opisu i mnie zamuliło. Na widok tytułu padłem. Tragedia.
Zablokowany

Wróć do „Grupa Polsat Plus”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości