Oprawy graficzne Polsatu

Forum poświęcone najstarszej ogólnopolskiej telewizji komercyjnej.
DaMiAn1998
VIP Expert
x 187
x 122

Oprawy graficzne Polsatu

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DaMiAn1998 »

Jak dla mnie mega chaotyczny, ten utwór na czasie był chyba z 4 lata temu. Bardzo mi przypomina pierwsze spoty TVP czyli robione na kolanie i bylejakie. Swoją drogą widać tu pustkę.
Moni Królowo vel Izabela Trojanowska wreszcie na tronie ❤
Jordi
VIP Expert
x 1825
x 1818

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: Jordi »

No właśnie wygląda na to, że Kowalskich w ostatniej chwili usunięto i wciśnięto Mayday, żeby Adamczyk się nie zmarnował w spocie.

Ja bym jeszcze rozumiał podpisanie prowadzących, jurorów, ale pół spotu praktycznie poświęcić na wypisanie ludzi z TzG to lekka przesada.
Awatar użytkownika
Hot Heart
Obserwator
x 106
x 50

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: Hot Heart »

Po obejrzeniu na spokojnie. Nie jest on najgorszy, ale także nie powala.
Ubolewam, że prawdopodobnie Kowalskich nie będzie jesienią, ale co to za tajemnicze "Bez Skrupułów". Może jakiś serial z półki na czarną godzinę. :lol:
Kabaret na żywo. Klinka Skeczów Męczących nowa nazwa. Co dla mnie jest zaskoczeniem, bo myślałem że będą oddzielne kabaretony.

+ fajna muzyka
- dużo napisów :P
Pozdrawiam, z Gorącym Serecm :D
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 486
x 1218

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: Medyk24 »

Ramówka mocno zachowawcza to i spocił do zapomnienia. Już wolę chaos w spocie z wiosny w TVP niż misz masz tutaj. Poza tym o ile dobrze pamiętam to prawie wszystkie a może i wszystkie jesienne spoty Polsatu miały plenery albo były całkowicie z podwórka a tutaj jeden plan w studiu, covidowa bieda jak się patrzy.
DaMiAn1998 pisze: 08 sie 2020, 20:31 Bardzo mi przypomina pierwsze spoty TVP czyli robione na kolanie i bylejakie. Swoją drogą widać tu pustkę.
Też od razu skojarzył mi się z tym w kreacjach sylwestrowych z wiosny 2018.
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist
x 343
x 218

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: sebastiannn »

Nie rozumiem sensu podpisywania każdej osoby po kolei w spocie. Nie podoba mi się.
3 lata na forum :)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 945
x 2700

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: pulkownik »

Koncepcja spotu kręconego na ściance, z fleszami fotografów ciekawa, ale za dużo się dzieje, zmiany są za szybkie, wprowadzono chaos.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 486
x 1218

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: Medyk24 »

@sebastian Dla mnie też to przeżytek, TVN i TVP od tego odeszli tylko w Polsacie wszystko musi być widocznie podpisane, a teraz jeszcze poszli o krok dalej i są też personalia obecnych osób. :P
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 269
x 168

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: kamol »

Akurat mi się podoba subtelne podpisywanie programów, tak jak było do tej pory w Polsacie i TVN-ie w 2015/2016 roku, ale teraz przesadzili tymi imionami i nazwiskami. :lol:
😷😷😷to ważne😷😷😷
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2205

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: wiatriwoda »

Oho czyżby krytyka i obawy przedwczesne? Na profilu TzG pokazali spot i zaznaczyli, ze to PIERWSZY ze spotów na jesień.

Czekamy na kolejne :)
Awatar użytkownika
Hot Heart
Obserwator
x 106
x 50

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: Hot Heart »

Kilka spotów ramówkowych. Coś mi śmierdziało, że tak wcześnie Polsat daje ten spot. :lol:
Tylko w Polsacie wiele spotów na jedną ramówkę (prawdopodobnie). :D
Pozdrawiam, z Gorącym Serecm :D
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 325

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: kamil2505 »

"Mayday" już jesienią w Polsacie? Przecież dopiero w czerwcu film ten był pokazywany premierowo w Canal+.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 663
x 811

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: N-O-R-O-N »

Dość słaby spot, nic ciekawego. Nie cieszyłbym się kolejnymi, potencjalnymi spotami, bo one pewnie będą w takim samym stylu :lol: Warto odnotować, bo tego jeszcze w historii spotów nie widziałem: premiera jakiejś polskiej komedyjki w spocie :lol: :lol: Idiotyczne napisy dalej są, chaos, szybkie ujęcia na tym samym gwiazdorskim tle praktycznie. Zaskoczenie ze Stenką i tajemniczą produkcją, ciekawe, co to może być, bo to nie było zapowiadane. Niektórych pozycji na ten moment przynajmniej nie ujęto.

Pewnie dlatego teraz premiera spotu, a nie później, bo będzie z dużym prawdopodobieństwem te kilka wersji :P
Ostatnio zmieniony 08 sie 2020, 21:16 przez N-O-R-O-N, łącznie zmieniany 1 raz.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 325

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: kamil2505 »

Akurat tytuły programów / seriali moim zdaniem w spocie powinny się znaleźć.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 255
x 899

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: Manieq »

To spot czy zlepek dżingli reklamowych na jesień? :D Motyw przewodni - o ile o takim można mówić - dosyć nijaki, nawet bardziej niż ten ze spotu z wiosny 2018. Niemniej do kicz tandety sprzed zmiany oprawy wciąż daleko.
POZDRAWIAM | MANIEQ
Jordi
VIP Expert
x 1825
x 1818

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: Jordi »

kamil2505 pisze: 08 sie 2020, 21:10 "Mayday" już jesienią w Polsacie? Przecież dopiero w czerwcu film ten był pokazywany premierowo w Canal+.
Klapa w kinach, klapa w serwisach VOD. Zresztą C+ też szybko zapodał. Ledwo 5.5 miesiąca po premierze w kinach (gdzie zazwyczaj te premiery w kanałach premium są około 9-10-11 miesięcy po kinowych premierach).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grupa Polsat”