Oprawy graficzne Polsatu

Forum poświęcone najstarszej ogólnopolskiej telewizji komercyjnej.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2285

Oprawy graficzne Polsatu

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Polsat na FB potwierdził, że to pierwszy ze spotów.

Zapewne przy nagrywaniu i w ogóle jeszcze teraz nie są pewni jak to będzie, stąd podzielili produkcje na spoty.
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist
x 386
x 265

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: sebastiannn »

W tym spocie z ekipy TTBZ zdziwił mnie brak największej gwiazdy edycji, czyli Gosi Andrzejewicz. Może w innym będzie.
3 lata na forum :)
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 278
x 333
Kontakt:

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: kacper3100 »

Beznadziejny spot. Właściwie to nic tu się nie dzieje. Szkoda czasu na oglądanie, po 36 sekundach wyłączyłem i łapkę w dół dałem. Szkoda tylko tej piosenki.
Wszystkiego najlepszego dla najlepszej stacji radiowej! :) Radio ZET i już!
TVN - od 23 lat programowo najlepsza!
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 702
x 847

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: N-O-R-O-N »

Ale tutaj to jest wręcz przesada, bo napisy uwzględniają wielu ludzi zaangażowanych w produkcję z osobna. Nie dziwota, że potem w minucie trzeba robić takie szybkie ujęcia i chaos ;D Wg mnie TVP i TVN to lepiej w tym przypadku robią :)

Cóż, skoro taką cieniznę wypuścili, to niczego się kompletnie nie spodziewam po kolejnych takich spotach...
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Kostka
Obserwator
x 1
x 22

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: Kostka »

Powiem tak... o ile piosenka troszeczkę dobra (i tak to hit sprzed kilku lat), tło mi się podoba, tak te ruchy postaci i napisy... totalne meh.
Chyba następny spot musi być czymś na styl tego rebrandu który zdarzył się pod koniec lutego zeszłego roku.
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist
x 386
x 265

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: sebastiannn »

Skoro to jeden z kilku spotów to może w innych będą "Kowalscy"? ;)
3 lata na forum :)
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 20
x 192

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: Kryterium0 »

Tempo spotu i muzyka to pasują do przedstawienia składu "Tańca z Gwiazdami" a nie całej ramówki...
Awatar użytkownika
jas06
Junior
x 65
x 76
Kontakt:

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: jas06 »

O jej, to chyba najprostszy spot, chyba nie dziwota (druga scenka jak początek filmu).
Sorry za off-top, ALE pewnie skoro są rekordy zakażeń to z tej samej przyczyny pewnie
[ Spoiler ]
:(
DaMiAn1998
VIP Expert
x 192
x 137

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: DaMiAn1998 »

Pewnie czekają aż wszystkie Psiapsie wyjdą z kwarantanny, żeby z nimi dokręcić ;)
Moni Królowo vel Izabela Trojanowska wreszcie na tronie ❤
Awatar użytkownika
Hot Heart
Obserwator
x 217
x 102

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: Hot Heart »

Kryterium0 pisze: 08 sie 2020, 21:27 Tempo spotu i muzyka to pasują do przedstawienia składu "Tańca z Gwiazdami" a nie całej ramówki...
Dołączyłbym do tego "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Użytkownik
x 70
x 6

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: Nowy Telewizor »

Polsat zrobił w prosty sposób spot i to jest plus.
Plusy:
- Nowocześnie zrobiony napis "JESIEŃ 2020"
- Króluje pomarańcz
- Dobra muzyka
Minusy:
- Wszystkie sceny z jednego kadru
- Nazwiska zasłaniające ekran
- Tancerze i Twarze przez 40 sekund, reszta tylko kilka sekund i do widzenia
- Nic się nie dzieje, tylko pozują
Jestem ciekawy dlaczego się pojawił Adamczyk z "Mayday" (może jakiś serial z tego filmu zrobią, albo premiera filmu będzie na antenie choć to produkcja TVN-u a nie Polsatu :P ), serial "Bez skrupułów" o którym dowiedzieliśmy się dopiero teraz, i dlaczego nie było "Kowalskich". Poczekajmy, może będzie ten drugi spot na jesień. A co do "Przyjaciółek" to myślę że będą dopiero wiosną (jeśli nie będzie aż tak źle jak w marcu). Na koniec słowa do Polsatu. Polsacie, ten spot nadawałby się do TVP (tylko studio niebieskie ;D ), i powtórzę to co @kamol, bywało lepiej.
Awatar użytkownika
Adam d
Obserwator
x 35
x 63
Kontakt:

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: Adam d »

Vol. 1 Spotu nudna jak flaki z olejem. Mam wrażenie że to w większości nowa reklamówka (re)edycji TzG (bo TzG nieco zajmuje czasu antenowego w tym spocie) bo oglądając ten spot miałem zwidy że uczestnicy komunikowali wprost że "Halo jeszcze żyjemy i pląsamy! COVID nas nie pokonał!".

I muszę się przyznać że Polsat pewnie nie jest przygotowany na tamtą sezonową ewntualną powtórkę z marca. Największe wątpliwości jeśli chodzi o Jesień 2020 w Polsacie, mam do tego czy "Love Island 2" finalnie będzie realizowany, w tym sezonie i czy tak bardzo Terentiew jest zdesperowana na widok sukcesów HP na TVN Siedem, która z powodu coronakryzysu musiała wcześniej nagrany 2 sezon reality przenieść na jesień, by z tego powodu upierać się na realizację i emisję "Love Island" w tych niepewnych czasach, gdzie większą nagrodą to nie byłyby miłość czy pieniądze a 14-dniowa kwarantanna?
Załóż Maskę, Zachowaj dystans (3m) i myj ręce, bo mamy szczyt epidemii. Infolinia MFZ w sprawie wirusa: 800 190 590
Na Forum, tylko prywatne opinie
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 314
x 85

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: Michał56 »

Jordi pisze: 08 sie 2020, 20:16 Mayday to FILM, w którym zagrał ostatnio z Woronowiczem. Dość kiepski swoją drogą.

Spot bardzo... Covidowy, czyli oszczędny. Jedna scena i uśmiechy. Proste i niestety dość szybko do zapomnienia.
No niestety spot z jesieni 2019 jest nie do przebicia. Był świetny z pomysłem, nawet ten z wiosny 2020 był dobry.
Tutaj jest zlepek scen, i do tego chaos, lepiej gdyby podzielono to na konkretne programy jak do tej pory...
^-^
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1021
x 2993

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: pulkownik »

wiatriwoda pisze: 08 sie 2020, 21:17 Polsat na FB potwierdził, że to pierwszy ze spotów.

Zapewne przy nagrywaniu i w ogóle jeszcze teraz nie są pewni jak to będzie, stąd podzielili produkcje na spoty.
Przypomnę że już dwa razy była taka sytuacja, tj. spot z ramką z jesieni 2012 - miał kilka wersji z różnymi kombinacjami programów; z wiosny 2013 z piosenką Margaret także był w dwóch albo i 3 wersjach, na pewno była długa i krótka.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 121
x 516

Oprawy graficzne Polsatu

Post autor: Rektor »

Jeśli Covid ogranicza możliwości osobowe, to ja widziałbym taki scenariusz (zapraszam do przeczytania w spojlerze):
[ Spoiler ]
Według mnie to jedyny sezon, gdzie można było zaryzykować pełną abstrakcję bez narażania kogokolwiek, oszczędzając pieniądze i czas.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grupa Polsat”