Pasmo komediowe w Środy na Polsacie

Forum poświęcone najstarszej ogólnopolskiej telewizji komercyjnej.
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Leszek1979 »

Obejrzałem sobie dzisiaj pasmo komediowe między 20:15 a 22:15 i chciałbym się podzielić moimi spostrzeżeniami:
1. "Świat według Kiepskich"
Z niecierpliwością oczekiwałem na wznowienie tego serialu ale niestety się zawiodłem. Pomysł z aluzjami do aktualnych 'wydarzeń' politycznych uważam za ciekawy, ale to za mało, brak wątków pobocznych, no i brak głupich pomysłów Ferdka. Do tego to drewniane aktorstwo, wcześniej tego nie było. Nie podoba mi się również ta muzyka ilustracyjna oraz sam fakt jej wprowadzenia, no może gdyby kompozytorem był Moricone...
2. "Ale się kręci"
Zapowiada się ciekawie, mam nadzieję że pomysłów i chęci starczy również na kolejne odcinki.
3. "Daleko od noszy"
Ten serial zawsze chętnie oglądam, może dlatego że scenarzysta jeszcze się nie wypalił.

Uważam że jednak trzy seriale komediowe pod rząd to za dużo, zwłaszcza że w pozostałe dni nie bardzo jest co na Polsacie oglądać.
balneum
Użytkownik

Post autor: balneum »

może... mnie i tak pasują tylko Kiepscy...:) reszta wydaje mi się nudna i przegadana...
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 182
Kontakt:

Post autor: Poland »

Ciekawe czemu premiery "Daleko od Noszy" są o tak późnej porze ?
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grupa Polsat”