25 lat Polsatu

Forum poświęcone najstarszej ogólnopolskiej telewizji komercyjnej.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

25 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Damianou18 pisze:Fragmenty gali były pokazane w serwisie w TVN24 :) o 9:30. Zostały również złożone życzenia jubilatowi.
Pomijając, że TVN nie zrobił gali (choć moim zdaniem to wcale nie taki ogromny minus, ale nie o tym chciałem pisać), to i tak klasa spora, że wspomnieli i jeszcze złożyli życzenia :)

Konkurencja, a jednak potrafią się zachować :)
666Lew
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: 12 wrz 2017, 9:18
x 2

25 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 666Lew »

Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

25 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Szacun dla TVN za to :)
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2402
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 1705
x 68

25 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

O proszę - a TVP co? Zupełnie nic. A i tak żyją w swoim świecie... A dla TVN wielkie brawa i szacunek.

Wynik gali dobry, ale i tak z badziewiem nie miało szans... A szkoda...
Patryk M

25 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Z wielką przyjemnością obejrzałem tę galę i nawet nie wiedziałem kiedy się skończyła.
Dużo ciekawych materiałów wspominkowych, wielu gości specjalnych, fajne występy muzyczne, kabaretowe oraz oprawa pokazały, że Polsat mocno się przyłożył do tego eventu i umie robić jubileusze z klasą. Nawet disco polo nie raziło bo je nieco "uszlachetniono". Ode mnie 9/10 za tę galę :) Dlaczego TVN jej nie zrobił na swoją "dwudziestkę"? No i gdzie się teraz podziewają fanboye "najlepszej na świecie" stacji? ;) Mimo to dla niebieskiej kuleczki szacun za wspomnienie o jubileuszu konkurenta oraz złożenie mu życzeń :)

PS. Ja nie wiem co 6 milionów osób widzi w tym "M jak miłość", że nawet wielka, jubileuszowa gala nie jest w stanie ich od tego przeciętniactwa odciągnąć :huh:
Ostatnio zmieniony 12 gru 2017, 14:10 przez Patryk M, łącznie zmieniany 2 razy.
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

25 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Było jakieś wspomnienie programu "Jak Oni Śpiewają" ?
666Lew
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: 12 wrz 2017, 9:18
x 2

25 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 666Lew »

Cała gala do obejrzenia już na Ipla.tv :)

https://www.ipla.tv/25-lat-polsatu-gala ... d-11344296
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

25 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Najlepsze według mnie i innych widzów a także portali internetowych wykonania ze wczoraj całkiem dobrze radzą sobie na Youtubie! Przejrzyjmy więc to jeszcze raz:
Sylwia Grzeszczak - I Will Always Love You (ponad 11 tys. wyświetleń na ten moment) Natalia Szroeder - My Heart Will Go On (ponaf 3 tys. wyświetleń na ten moment) : Na Youtubowym profilu Polsatu zresztą można znaleźć całą galę pociętą na części. Adres do profilu jest następujący: https://www.youtube.com/channel/UCkNOjc ... 0-XNoe4gtw
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

25 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Patryk M pisze:Dlaczego TVN jej nie zrobił na swoją "dwudziestkę"? No i gdzie się teraz podziewają fanboye "najlepszej na świecie" stacji? ;)
TVN też miał swoją galę.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

25 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ale "ukrytą" czyli niedostępną dla widzów w przeciwieństwie do jubileuszu Polsatu.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
backstage
VIP Expert
Posty: 1418
Rejestracja: 17 gru 2009, 21:02
x 32
x 43

25 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: backstage »

Przyznam szczerzę, że do teraz jeszcze jestem w szoku jak Polsat zwieńczył obchody 25-lecia stacji. Podobało mi się wszystko! Chyba pierwszy raz odstawili tabelki z excela na rzecz kreatywnych i efektownych pomysłów. Pięknie przedstawili historię firmy w bardzo eleganckiej oprawie, zupełnie jak nie oni. :)
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior
Posty: 1368
Rejestracja: 21 lis 2010, 15:51
Lokalizacja: Sopot
x 4
x 2

25 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jacko09 »

Ja również jestem pozytywnie zaskoczony. W porównaniu do gali 20-lecia była ona tysiąc razy lepsza- no może poza gwiazdą wieczoru.
Pozdrawiam Jacko09
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

25 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Jakkolwiek wielkim fanem Polsatu pod wieloma względami nie jestem i raczej nigdy nie byłem, tak gala wyszła im znakomicie. Jeden z lepszych telewizyjnych show w ostatnich latach. Pokazali, że da się w bardzo mądry i pomysłowy sposób pokazać ćwierćwiecza firmy.
Obrazek
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

25 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

Poland pisze:Najlepsze według mnie i innych widzów a także portali internetowych wykonania ze wczoraj całkiem dobrze radzą sobie na Youtubie! Przejrzyjmy więc to jeszcze raz:
Sylwia Grzeszczak - I Will Always Love You (ponad 11 tys. wyświetleń na ten moment) Natalia Szroeder - My Heart Will Go On (ponaf 3 tys. wyświetleń na ten moment) : Na Youtubowym profilu Polsatu zresztą można znaleźć całą galę pociętą na części. Adres do profilu jest następujący: https://www.youtube.com/channel/UCkNOjc ... 0-XNoe4gtw
Zgadzam sie, że to były najlepsze występy. Jeżeli jednak chodzi o porównanie liczby wyświetleń to nie jest ono sprawiedliwe z prostej przyczyny. Występ Grzeszczak razem filmem jest oczywiście promowany na wszystkich portalach, a Natalię media mają oczywiście daleko gdzieś no bo przecież Grzeszczak. Natalia choćby nie wiadomo jak lepiej zaśpiewała od Sylwii to i tak będzie tą gorszą :( a media będą się rozpływać nad Sylwią. I tak było i tym razem, bo uważam że to Natalia miała na gali najlepszy występ. Chociaż Sylwia również była dobra.

Nie jako fanowi Natalii jest strasznie przykro i mam żal z tego powodu :( Nikt w mediach jej występu nie docenił. A Sylwia nawet jakby odstawiła chałturę to będą wszyscy wniebowzięci.
Awatar użytkownika
backstage
VIP Expert
Posty: 1418
Rejestracja: 17 gru 2009, 21:02
x 32
x 43

25 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: backstage »

Techniczne informacje na temat hologramu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grupa Polsat Plus”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości