[POLSAT] World of Dance - Polska

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Fankatvshow
Obserwator

[POLSAT] World of Dance Polska

Postautor: Fankatvshow » 06 wrz 2018, 20:46

Czyli "źródła" mnie nie oszukały i będą tancerze z DWTS, zarówno Kuroczko z Janicką, jak i Jeschke z Żudziewicz. Ciekawe jak ich jury potraktowało, czy po znajomości :rolleyes:
Awatar użytkownika
Michał56
Obserwator

Postautor: Michał56 » 08 wrz 2018, 16:59

Tak z ciekawości, ktoś wie gdzie nagrywano ten program?
^-^
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 08 wrz 2018, 17:28

W hali Cyfrowego Polsatu na Łubinowej. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 09 wrz 2018, 13:43

Zanosi się na codzienne odliczanie do premiery, nowa zapowiedź :)

Jest i Kuroczko, który promuje nowy program taneczny :)

Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 09 wrz 2018, 19:41

Okładki "Tele Tygodnia" i "Kropki TV" nie pozostawiają wątpliwości co będzie telewizyjnym wydarzeniem nadchodzącego tygodnia. ;):

Przyznam szczerze, że od czasu debiutu "The Voice of Poland" w Dwójce (we wrześniu 2011 roku) dawno tak nie czekałem na debiut kolejnego projektu talent-show. Już po zwiastunach wygląda na to, że będzie to bardzo dobrze wyprodukowany program. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 11 wrz 2018, 20:19

Przedpremierowy fragment 1 odcinka:

Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Postautor: pulkownik » 11 wrz 2018, 20:20

Realizacyjnie nie ma nawet porównania do YCD, które w ostatniej edycji wyglądało jak żywcem wyjęte z 2007. Nie mogę się doczekać!
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 12 wrz 2018, 17:46

Kolejny przedpremierowy kawałek, teraz nie kto inny jak Hania i Jacek :)

Awatar użytkownika
Nina
Poster

Postautor: Nina » 12 wrz 2018, 20:59

Rozbawiła mnie Herbuś w zajawce, wygłasza jakąś kwestię i jakbym słyszała "Nie da rady bez spłukiwania" :lol: Chyba powtarzała ze 30 razy i wybrano najlepszą wersję :P Na program oczywiście czekam, a raczej na tancerzy :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Karinkabart
Użytkownik

Postautor: Karinkabart » 12 wrz 2018, 23:46

wiatriwoda pisze:Przedpremierowy fragment 1 odcinka:

To Cezary Borowik, półfinalista 9. edycji MT.
Jordi
VIP Expert

Postautor: Jordi » 13 wrz 2018, 9:57

Nina pisze:Rozbawiła mnie Herbuś w zajawce, wygłasza jakąś kwestię i jakbym słyszała "Nie da rady bez spłukiwania" :lol: Chyba powtarzała ze 30 razy i wybrano najlepszą wersję :P Na program oczywiście czekam, a raczej na tancerzy :)

No jak właśnie nie martwię się o stronę techniczną programu - widać, że to chyba najdroższy program w historii Polsatu, tak niestety od początku mam spore obawy o ludzi tam zaangażowanych.

Herbuś w zapowiedziach jest słabiutka - klepie te formułki i robi z siebie "podstarzałą dobrą ciocię". Coś jak Skrzynia w TTBZ...
Roofi też te "wspaniały występ" itd. brzmi bardzo przymulasto, jakby życia nie miał w sobie.
Jedynie broni się na razie Malitowski.

No i prowadzący. Kalicka w ciąży, więc nie potańczy, a pamiętając ją w TzG jest spora szansa, że będzie irytować tym swoim szerokim uśmiechem robionym na siłę. No i wielka niewiadoma, czyli brat Niecika...

Tak szczerze jestem zaskoczony, że waląc tyle kasy w szoł nie postarano się bardziej o obsadę jury i prowadzących...
Awatar użytkownika
Nina
Poster

Postautor: Nina » 13 wrz 2018, 10:26

Jordi pisze:Jedynie broni się na razie Malitowski.

Malitowski się broni, bo to już stary wyjadacz, ma za sobą kilka edycji GTD, o TzG nie mówiąc, już w zajawce widać, że to on jest frontmanem w jury. Pozostała dwójka zapewne z czasem też się wyrobi, ale fajerwerków raczej nie będzie, szczególnie jeśli chodzi o Herbuś :P
Jordi pisze: No i wielka niewiadoma, czyli brat Niecika...

Akurat wydaje mi się, że brat Niecika nie zawiedzie i to był dobry wybór.
Jordi pisze:Tak szczerze jestem zaskoczony, że waląc tyle kasy w szoł nie postarano się bardziej o obsadę jury i prowadzących...

Może kasa, debiutanci nie są tacy drodzy, a może po prostu wcale nie jest to takie proste.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 13 wrz 2018, 13:28

Jordi pisze:No jak właśnie nie martwię się o stronę techniczną programu - widać, że to chyba najdroższy program w historii Polsatu, tak niestety od początku mam spore obawy o ludzi tam zaangażowanych.

Wydaje mi się, że były już droższe projekty jak "Dwa Światy", "Bar", czy zeszłoroczna "Wyspa przetrwania", aczkolwiek jest to jeden z najdroższych, jeśli nie najdroższy talent-show w historii polskiego rynku telewizyjnego.
Jordi pisze:Herbuś w zapowiedziach jest słabiutka - klepie te formułki i robi z siebie "podstarzałą dobrą ciocię". Coś jak Skrzynia w TTBZ...
Roofi też te "wspaniały występ" itd. brzmi bardzo przymulasto, jakby życia nie miał w sobie.
Jedynie broni się na razie Malitowski.

Nie przywiązywał bym wagi do zapowiedzi, szczególnie, że czesto w nich - szczególnie w Polsacie - pojawiają się wypowiedzi i sytuacji wyjęte z kontekstu, a w trakcie premiery okazuje się, że jest inaczej.
Jordi pisze:No i prowadzący. Kalicka w ciąży, więc nie potańczy, a pamiętając ją w TzG jest spora szansa, że będzie irytować tym swoim szerokim uśmiechem robionym na siłę. No i wielka niewiadoma, czyli brat Niecika...

Bo nie od tego tu jest. Jakoś w USA Jenna Dewan także nie za wiele tańczy. ;)

A tymczasem od ostatniej nocy program w USA ma nowych mistrzów. Jest nim grupa "The Lab" znana z pierwszego sezonu. :):
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 14 wrz 2018, 8:58

Wśród uczestników jest [ Spoiler ]
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Postautor: pulkownik » 14 wrz 2018, 9:04

Czyli jak w YCD było od groma tancerzy do Egurroli, tak tu mamy niemal "WoD - All Stars" :lol: Ale może to i dobrze - będzie wysoki poziom. ;)

Wróć do „Talent show”