[TVP2] The Voice Senior

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Christianus pisze: 31 sty 2021, 0:14 Nie wiem co się wydarzyło przy pierwszym wyborze Paszta, ale mam wrażenie, że awans tego marniutkiego grajka, który zmasakrował Krajewskiego, był ingerencją produkcji.
Właśnie słucham tego "wykonania", przecież to był poziom suto zakrapianej imprezy w sanatorium a nie programu telewizyjnego, coś strasznego. Facet od samego początku pchany przez produkcję, już sam występ w The Voice of Poland był żenujący.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

W ścisłym finale są Andrzej Nosowski (od Izabeli Trojanowskiej), Andrzej Pawłowski (od Witolda Paszta), Raisa Misztela (od Alicji Majewskiej) i Barbara Parzeczewska (od Andrzeja Piasecznego).
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Część finału na żywo ze studia PNŚ prowadzi solo Marta Manowska.
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Poster
Posty: 1610
Rejestracja: 03 sie 2020, 10:57
Lokalizacja: Warszawa
x 323
x 266

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nowy Telewizor »

Jacek Kurski zapowiedział przed chwilą że pojawi się 3 sezon "The Voice Senior" oraz że 1 część oglądało średnio ponad 3 mln widzów a w piku ponad 4 mln widzów

A zwycięzcą 2 edycji "The Voice Senior" została Barbara Parzeczewska
Miłego dnia :)
Atlas2016
Obserwator
Posty: 342
Rejestracja: 19 sie 2020, 8:08
x 27
x 64

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atlas2016 »

Jestem troszkę zdziwiony nieobecnością Rafała Brzozowskiego
Awatar użytkownika
Hot Heart
Poster
Posty: 1873
Rejestracja: 24 maja 2020, 18:29
x 1036
x 722

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hot Heart »

@Atlas2016 - Przecież to była świetna wiadomość :D


Co do finału:
Zwycięstwo Barbary całkowicie zasłużone. Pięknie wypowiedziane słowa Piaska odnośnie jej życiowej sytuacji. Niestety dla Andrzeja to będzie raczej ostatnia edycja.

Cała edycja wokalnie stała na wyższym poziomie. Trojanowska jak na przesłuchaniach rozczarowała, tak później zrobiła bardzo dobre wrażenie. Odwrotnie do Paszta, który swoimi wyborami w późniejszych etapach zawiódł.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jak słusznie zauważył @pulkownik - to, że podczas emitowanej na żywo części finału "TVS" ze studia "PnŚ" nikt nie pozdrowił Rafała Brzozowskiego - wiele mówi i zdaje się potwierdzać wcześniejsze wpisy jakie stosunki panowały na planie między Martą Manowską a Rafałem Brzozowskim. Manowska - mimo lekkiego nadęcia - bardzo dobrze poradziła sobie z prowadzeniem obu części finału "TVS", niekiedy nawet lepiej prowadziła ten program niż "Rolnika szukającego żonę" i "Sanatorium Miłości" razem wzięte. Osobiście nie mam nic do Brzozowskiego i nikomu źle nie życzę, ale oby to był sygnał do powrotu Kammela do trzeciego sezonu programu. ;)

Niestety - nie tylko "Brzoza" zawiódł. Nie popisał się także Paszt, który do ścisłego finału programu zaprowadził osobę, która nie miała prawa walczyć o tytuł drugiego polskiego "The Voice Senior" i zajął miejsce kogoś lepszego, ale tego niestety się spodziewałem po dość dziwnym jego werdykcie w "Szansie na sukces" minionej wiosny. Trojanowska na taki mniejszy plus - przekazała całkiem merytoryczne uwagi, ale to nie była i tak energia, jaką wnieśli Urszula Dudziak, czy Marek Piekarczyk.

Zwycięstwo Barbary Parzeczewskiej o wiele bardziej zasłużone niż sióstr Szydłowskich w pierwszej edycji (choć ja sam po cichu liczyłem na wygraną Raisy Miszteli, bo z każdym występem utwierdzałem się w przekonaniu, że jest artystką). Dzięki temu - druga edycja jest tylko nieco rozczarowująca - nie aż tak bardzo jak miniona "The Voice of Poland".

Warto dodać, że Piaseczny już w drugim formacie z "Voice" w nazwie doprowadził swojego podopiecznego/swoją podopieczną do zwycięstwa. Przypomnę, ze w 2016 roku w siódmej edycji "TVoP" do triumfu doprowadził Mateusza Grędzińskiego.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Na szczęście Pan Piasek może zapomnieć o kolejnych angażach. Tak niech Kammel wszystko prowadzi , bynajmniej to nie Ida bo gdyby Ida to byłby wrzask.
Poziom edycji był żenujący, dużo gorszy niż pierwszej edycji.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Pan Piaseczny to w dzisiejszym finale pokazał jednak sporo klasy - w przeciwieństwie do pana Kurskiego, który nawet nie chciał się zbliżyć do trenera - szczególnie, że nie chciał grać tragedią jaka wydarzyła się w życiu swojej podopiecznej.
wislok pisze: 06 lut 2021, 23:21 Tak niech Kammel wszystko prowadzi , bynajmniej to nie Ida bo gdyby Ida to byłby wrzask.
Dla wielu Kammel to wzór prezenterstwa telewizyjnego i konferansjerstwa, o czym - mimo sukcesów na JESC - Ida może jeszcze pomarzyć. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Piasek dzisiaj zachował się fantastycznie w finale. To dzięki niemu nie próbowano nawet grać tragedią życiową Basi, bo że Brzoza by to wyciągał to jestem pewien. Na szczęście tej pomyłki dekady rządowej nie było.

Kurski wstyd i wiocha jak zwykle... Pokazywanie tych kłamliwych wykresów to już totalna desperacja :lol:. No i wszyscy gratulowali Piaskowi z wyjątkiem prezia...
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1674
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1213
x 1871

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

wislok pisze: 06 lut 2021, 23:21 Na szczęście Pan Piasek może zapomnieć o kolejnych angażach. Tak niech Kammel wszystko prowadzi , bynajmniej to nie Ida bo gdyby Ida to byłby wrzask.
Poziom edycji był żenujący, dużo gorszy niż pierwszej edycji.
Czy "na szczęście"? Dla samego formatu na pewno nie, ciężko będzie im pozyskać dobrą męską ekipę w jury, jeśli pozbędą się Andrzeja, a pozostawią Witolda, który zawiódł na całej linii swoim wyborem. Tak, niech Kammel wszystko prowadzi, jeśli w publicznej nie ma dobrych prezenterów, to niech wszystko prowadzi. Brzoza kocha tylko siebie, zgrywa takiego dobrodusznego, chcącego budować więź z seniorami, ale jest w tym kompletnie niewiarygodny. Dzisiaj dobitnie pokazano gdzie jest jego miejsce - poza kamerami. ;)

Poziom edycji był zdecydowanie wyższy, wokalnie pierwsza seria nawet się nie umywa do chwilę temu zakończonej.
Fame Is The Name of the Game :D
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Trzeciak pisze: 06 lut 2021, 23:26 Pan Piaseczny to w dzisiejszym finale pokazał jednak sporo klasy - w przeciwieństwie do pana Kurskiego, który nawet nie chciał się zbliżyć do trenera - szczególnie, że nie chciał grać tragedią jaka wydarzyła się w życiu swojej podopiecznej.
wislok pisze: 06 lut 2021, 23:21 Tak niech Kammel wszystko prowadzi , bynajmniej to nie Ida bo gdyby Ida to byłby wrzask.
Dla wielu Kammel to wzór prezenterstwa telewizyjnego i konferansjerstwa, o czym - mimo sukcesów na JESC - Ida może jeszcze pomarzyć. ;)
Napisz ,że dla Ciebie, a nie zasłaniaj się jakimś enigmatycznym "dla wielu . Serio - kończąc tą dyskusję - Nie mój cyrk, nie moje małpy, nie ja decyduję o tym co i kiedy Ida prowadzi czy nie prowadzi. Pretensje kieruj do TVP i poszczególnych produkcji,a mnie w to nie mieszaj, bo ja tam nie uważam, że jest jakaś świetna w tym fachu. No i doszliśmy, że nie problem jest w tym ile kto programów prowadzi tylko czy robi to dobrze.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Liczę że w kolejnej edycji zobaczymy ponownie Trojanowską - w przesłuchaniach w ciemno mnie mocno zawiodła, chociaż trzeba jej oddać że potrafiła być w ocenach w kontrze do pozostałych trenerów, natomiast w kolejnych dwóch etapach fajnie prowadziła drużynę, zupełnie inna osoba w czasie treningów wokalnych.

Kurski niestety musiał zniszczyć uroczy klimat finału wciskając bezczelną promocję Sierockiego i swoje wykresiki w które tylko on wierzy, to było bardzo niepotrzebne. No i pokazał "klasę" gdy nawet nie pogratulował Piaskowi wygranej jego podopiecznej.

Duża klasa i produkcji i samej zwyciężczyni że nie robiła niepotrzebnego show ze swojej życiowej tragedii, temat śmierci jej męża praktycznie nie zaistniał w finale poza bardzo delikatną (i potrzebną) sugestią w wypowiedzi Piasecznego.

Część live finału pokazała, że Brzozowski był kompletnie zbyteczny, ba! uważam że program może spokojnie prowadzić sama Manowska.
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Czy ktoś wie dlaczego rzeczywiście nie było Rafała Brzozowskiego w części finałowej?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Prawdopodobnie był na kwarantannie.
pulkownik pisze: 07 lut 2021, 9:22 Duża klasa i produkcji i samej zwyciężczyni że nie robiła niepotrzebnego show ze swojej życiowej tragedii, temat śmierci jej męża praktycznie nie zaistniał w finale poza bardzo delikatną (i potrzebną) sugestią w wypowiedzi Piasecznego.
Smutna informacja została przekazana w komunikacie prasowym TVP w notce o finalistach.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 13 gości