[TVP2] Dance Dance Dance

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 7
x 57

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Kryterium0 » 02 lut 2019, 13:35

Jakoś to wszystko do mnie nie przemawia... Jeszcze ta nieszczęsna Chodakowska, której twarz zaczyna się upodabniać do weteranki operacji plastycznych - Isis (Tamary) Gee :)

No ale jej angaż nie dziwi biorąc pod uwagę zażyłość z panią prezesową Klimek, tfffu - Kurską... Prezesowa oficjalnie nie pracuje w TVP, a jednak macza paluszki w wiele produkcji.
0 x
adijos98d
Poster
x 7
x 36

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: adijos98d » 02 lut 2019, 14:02

Mi też się nie podoba aganż Chodakowskiej i Kupisza.. ale poczekajmy na ocenę do 1 odcinka.. może akurat sprawdzą się w swoich rolach ;)
1 x
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 49
x 153

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Nina » 02 lut 2019, 15:32

Lupus28 pisze:
02 lut 2019, 11:49
ale może tak jak w TTBZ występy uratują ten program. Chociaż faktem jest, że tu będziemy mieć tylko choreografię i oprawę występów
Jeśli coś uratuje, to raczej właśnie oprawa, bo w zajawce widać, że robi wrażenie, jeśli będzie dynamiczna, a tak wygląda, to uczestnicy mogą spać spokojnie ;) Do pierwszej edycji chyba nie trudno było namówić uczestników, szczególnie z tej półki aspirujących celebrytów, którą reprezentują :P Ciekawa jestem czy program zachęci większe gwiazdy, czy raczej zniechęci, zakładając oczywiście, że zapracuje na kolejny sezon (Kurski w tej kwestii ma chyba niezbyt duże wymagania :P więc są duże szanse na 2 edycję)
wiatriwoda pisze:
02 lut 2019, 11:25
@Nina wyobraź sobie jak zadowoleni są koledzy po fachu w TVP Baśki i Tomka :P
Wyobrażam sobie ;D Baśka wygrała los na loterii z reklamą Playa, który bez wątpienia dba o to, żeby jego pupilka "biła" po oczach w najlepszych produkcjach, a Kammel, wiadomo, stary prezenterski wyga, zawodowiec z pozycją i zapewne znajomościami, no nie do ruszenia ;)
Ostatnio zmieniony 02 lut 2019, 15:39 przez Nina, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 329
x 936

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: pulkownik » 02 lut 2019, 16:27

Ida pasuje do tego zestawu osobliwości jak kwiatek do kożucha i jest to komplement dla niej ;)
1 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 329
x 936

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: pulkownik » 03 lut 2019, 7:58

Tymczasem Pudelek nadal grzeje temat Popka, który zdementował informacje o udziale w DDD, pomijam już info, że Kura odkupił format od brytyjskiej telewizji :D https://www.pudelek.pl/artykul/141007/p ... a_odcinek/

Chodakowska już w swoim stylu promuje program na Instagramie, swoja drogą wczoraj w PNŚ chemii między jurorami tyle co kot napłakał, "pozytywna szajba" :o litości...:

Pamiętam mieszane uczucia które nam tutaj towarzyszyły przed startem TTBZ, wiele osób, w tym ja, spisywało show na starty. Tutaj jest podobnie i niestety, ale nie zapowiada się na pozytywne zaskoczenie jak w 2014 roku - nawet najbardziej wypasione efekty specjalne nie upudrują sztywnych uczestników (2,5 tygodnia do pierwszych nagrań, a Zawadzka na wakacjach :lol: ) i kiepskiego, bo na takie się zapowiada, jury. Zresztą i z tymi efektami może być różnie, pamiętając eksperymenty Rochstaru w TZG z rozszerzoną rzeczywistością.
1 x
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 49
x 153

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Nina » 03 lut 2019, 11:08

pulkownik pisze:
03 lut 2019, 7:58
Pamiętam mieszane uczucia które nam tutaj towarzyszyły przed startem TTBZ, wiele osób, w tym ja, spisywało show na starty. Tutaj jest podobnie i niestety, ale nie zapowiada się na pozytywne zaskoczenie jak w 2014 roku - nawet najbardziej wypasione efekty specjalne nie upudrują sztywnych uczestników (2,5 tygodnia do pierwszych nagrań, a Zawadzka na wakacjach :lol: ) i kiepskiego, bo na takie się zapowiada, jury. Zresztą i z tymi efektami może być różnie, pamiętając eksperymenty Rochstaru w TZG z rozszerzoną rzeczywistością.
Niestety też tak to widzę, uczestnicy wydają mi się bardzo słabi, to chyba bardziej będą sztywne wprawki taneczne niż jakieś "soczyste" występy, jakimi okazały się właśnie artystyczne prezentacje w TTBZ. Zastanawiam się dlaczego nie udało się pozyskać "mocniejszych" uczestników, czy są na razie "przyczajeni", żeby zobaczyć czy warto, czy po prostu odpuszczają sobie w ogóle, bo udział w takim programie to ujma na artystycznym honorze, podobnie jak dla niektórych udział w TzG, gdy np. jeden z "ambitnych" aktorów powiedział, że "Nie będzie się szmacił Tańcu z "cipami".
Jak patrzę na jury, to każda osoba wydaje mi się z innej bajki i wyłącznie podkolorowaniem tej SWOJEJ bajki zainteresowana.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1615
x 652

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Trzeciak » 04 lut 2019, 17:48

Również u mnie jury budzi bardzo mieszane uczucia. Brakuje w tym składzie kogoś surowszego, jak to było w Holandii, w Niemczech, czy we Włoszech. Nowakowska jest sporym plusem, była pewniaczką co do tego programu, a jej udział w "The World's Best" amerykańskiej CBS tylko podwyższa jej prestiż. Kupisza da się jeszcze jako tako przeboleć, natomiast wciąż nie rozumiem co tu robi Chodakowska? Co prawda po tym, co słuchałem w "PnŚ" jurorzy znają format (Kupisz lekko się pogubił z brakiem eliminacji), ale brakuje w tym składzie kogoś pokroju Anny Jujki, Filipa Czeszyka, czy nawet Alana Andersza. Boję się nieporozumień takich jak np. niemieckiej wersji, gdzie za byle co dawano 10,0 lub 4,0.

Co do prowadzących, choć Kurdej-Szatan i Kammel to pójście po linii najmnjejszego oporu, to jednak i tak to dobry wybór. Ten duet jest póki co typowany na prowadzących JESC w listopadzie w Polsce, a pod względem rozmachu temu programowi już nie aż tak wiele brakuje do Eurowizji, więc niejako będzie to rozgrzewka. ;)

Po sobotniej wiadomości tym cieżej przewidzieć szanse na sukces tego programu. Z jednej strony skład jury nie powala (a przypomnę, że to tylko te trzy osoby zdecydują o tym kto wygra ten program), z drugiej strony czarująca oprawa, nagrody na szczytny cel, które przeznaczą wszystkie pary, prawdpodobne gwiazdy, które mają swoich wiernych fanów i fakt, że program jest skierowany do podobnego targetu, co "TVoP" i "TVK" (a ten Dwójka ma w pewnym sensie gwarantowanym) dają szansę, że program poradzi sobie znacznie lepiej od jesiennego "WoD" Polsatu.

Z tego, co widać na Instastory programu dziś sesja zdjęciowa jurorów.

A w tym roku oprócz Polski format zadebiutuje w Arabii Saudyjskiej.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
sebastiannn
Poster
x 217
x 94

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: sebastiannn » 05 lut 2019, 15:23

Michał Piróg dostał propozycje udziału w programie. Na Instagramie w chamski sposób o tym wspomniał, a samo zdjęcie - żenada. Ktoś kto namawia innych do szacunku sam go nie okazuje. :rolleyes: ;)

[instagram]https://www.instagram.com/p/BtfxElaBHec ... l0ar2p2fy8[/instagram]
0 x
2 lata na forum :)
Telemann
Junior
x 86
x 41

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Telemann » 05 lut 2019, 16:31

Powiem tylko jedno słowo: dno.
0 x
Pozdrawiam, Telemann :)
Tele Rozrywka
Obserwator
x 17
x 49
Kontakt:

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Tele Rozrywka » 05 lut 2019, 16:51

I kolejny miesza politykę z rozrywką :(
1 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 45
x 1306

Re: [TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: wiatriwoda » 05 lut 2019, 17:16

Wg mnie rozdzielanie jest byciem fałszywym. Co nie oznacza, że Piróg nie przesadził. Przesadził, wystarczyło prosto napisać i zdjęcie sobie darować.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

0 x
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 49
x 153

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Nina » 05 lut 2019, 19:20

No chyba założę sobie wreszcie instagram, żeby poczekać aż pan Piróg weźmie udział w jakimś koncercie albo marszu przeciwko szeroko pojętej agresji po to, żeby skomentować na jego koncie zachowanie, to po prostu jest chamskie i pomyśleć, że zapewne uważa się za wrażliwego artystę.
3 x
bustram
VIP Expert
x 54
x 1130

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: bustram » 05 lut 2019, 21:10

Tele Rozrywka pisze:
05 lut 2019, 16:51
I kolejny miesza politykę z rozrywką :(
To nie Piróg miesza politykę z rozrywką. Już chyba wszyscy zapomnieli co zrobiła TVP z Opolem parę lat temu... Praca w TVP lub dla TVP wymaga bycia czystym ideologicznie i kompatybilnym z linią partii. Nie każdemu to musi pasować. Z tego co wiem ani TVN ani Polsat takich wymagań nie stawiają ;)
1 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 329
x 936

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: pulkownik » 05 lut 2019, 21:12

Patrząc na wpisy i działalność w social mediach Baśki Kurdej czy Kammela niekoniecznie ta kompatybilność jest uznawana w rozrywce. No chyba że nie mają już wyboru i im "wybaczają" ;)
0 x
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 49
x 153

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Nina » 05 lut 2019, 21:57

bustram pisze:
05 lut 2019, 21:10
To nie Piróg miesza politykę z rozrywką.
Chyba najbardziej chodzi jednak o formę w jaką Piróg ubrał swoje stanowisko. Ktoś bardzo dobrze na jego instagramie skomentował - "Panie Michale, dezaprobatę można wyrazić na wiele sposobów...Mam jednak wątpliwości, czy wymachiwanie środkowym paluszkiem jest tym najlepszym i najwłaściwszym". Podpisuję się pod tym.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”