[TVP2] Dance Dance Dance (2019-2021)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
bucik11
Legendary
Posty: 10537
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Obejrzałem ostatni odcinek i powiem szczerze, że dynamika wzrosła. Odcinek z duetami nie był najgorszy, prawie każda para zatańczyła nie najgorzej. Najlepsze duety z pierwszego odcinka to Roksana i Oliwia oraz Staszek i Ania, którzy zatańczyli o wiele lepiej niż Monika Mazur i Dariusz Wieteska w pierwszym sezonie. Paweł i Marta zatańczyli najgorzej, nie było w ogóle powera, nie tańczyli do muzyki. Występ duetowy nie najlepszy mieli też Ola i Damian, Ola lepiej niż Damian zatańczyła. Solówka najlepsza była u Ani Matysiak, zasłużone te 10. Dobrą solówkę miał też Damian i Oliwia, a najgorszą Marta Paszkin.

Dobrze, że program przechodzi na soboty, bo w piątki to lekki nie wypał.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19315
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13425

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Kolejny odcinek i kolejny raz taniec Rolników polega na machaniu rękami i przedszkolnej choreografii, podobnie zresztą solówka Marty.

Oliwia Górniak, mimo że ewidentnie czuje się niekomfortowo w "sexy" choreografiach i tańcu na szpilkach ponownie otrzymała taką choreografię, do tego lekcja uwodzenia z 15 lat starszego tancerza na treningu, fajne rodzinne show :P
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

@pulkownik ,,no nie wstydź się no co tyyy". ;/

Obejrzałam ten fragment z treningu i sam taniec.. Nie mogę na to patrzeć. 16 latka ,,uwodzi" prawie, że obcego tancerza, który mógłby być jej ojcem. Sama mówiła, że się tego krępuje. Gdyby Ola Nowak dostała taką choreografię to jeszcze bym przemknęła na to oko, ale na litość boską Oliwia ledwo co wyszła z podstawówki. Gdzie są jej rodzice? Gdybym była jej w wieku i dostała takie zadanie to byłabym w stanie zrezygnować z programu, bo nie chciałabym robić czegoś wbrew swojej woli, Oliwia też nie chciała i to widać. :)
!a1+1v2nagrania
Obserwator
Posty: 435
Rejestracja: 28 lis 2018, 18:33
x 16
x 46

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: !a1+1v2nagrania »

Tego wymagała choreografia którą Oliwia wylosowała
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19315
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13425

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Jakie "wylosowała"? Tam nie ma żadnego losowania. Choreografie dobiera Egurrola i reżyser. Zresztą Agustin wielokrotnie mówił do uczestników "dałem wam tę choreografię".
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Gdyby było losowanie to Ola Nowak nie wylosowałaby dwóch bardzo kobiecych choreografii, a Oliwia Górniak nie tańczyłaby w szpilkach dwa razy pod rząd. ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Kończąc OT to i w "TTBZ" losowania są dość wątpliwe. ;)

Muszę jednak delikatnie wycofać to, co napisałem tydzień temu o przewidywalnej edycji. Anna Matysiak - mimo kilku drobnych wpadek technicznych - odpaliła w występie prawdziwą petardę i pokazała czym tak naprawdę jest format "Dance Dance Dance". Za to coraz bardziej zawodzi Damian Kordas, i kto wie, czy to on z Olą Nowak nie pożegnają się przed finałem. Jednak z racji tej, że to format to rywalizacja duetów, a nie solistów - nadal Roxie i Oliwia idą po zwycięstwo w tym programie, żadna z dziewczyn póki co mnie nie zawodzi. :)

Coraz więcej ciepłych słów mogę napisać o Olku Sikorze. Owszem do poziomu Kammela (szczególnie pod względem technicznym) wciąż jest bardzo daleko, ale widać, że prezenter się wyrabia, luźniej rzuca już całkiem trafnymi tekstami. Natomiast Tomaszewska jest taką perfekcjonistką - technicznie bez większego zarzutu, ale sprawia wrażenie takiej zimnej osoby, mam problem z uwierzeniem jej w niektóre słowa.

W jury - uwaga Idy o "grze planszowej DDD" mnie rozbawiła ( :D ), natomiast coraz bardziej żenuje mnie Egurrola. Uwagi to tym, że jakaś uczestniczka była "bardzo smaczna", bądź to, że jakiś uczestnik zaraz "zesiusia się na scenie" to mógłby sobie darować. Nawet Dan Karaty mimo podkreślenia, że występ bądź uczestniczka "jest sexy" to zachowywał przy tym więcej dyplomacji oraz dobrego smaku (nie tego, jakiego pojmuje "wirtuoz tańca"). Idąc pamięcią wstecz, to nawet w 2007 roku w "Gwiazdach tańczących na lodzie" roku Igor Kryszyłowicz na widok występu Katarzyny Glinki mówiąc, że "za chwile dostanie zawału" miał tego "hamulca", którego nie ma Egurrola.
Pozdrawiam, Trzeciak
!a1+1v2nagrania
Obserwator
Posty: 435
Rejestracja: 28 lis 2018, 18:33
x 16
x 46

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: !a1+1v2nagrania »

Przed Dance Dance Dance wywalili sponsor LOL Surprise Dance Dance Dance, zamiast niego sponsor Korala promujący Lody Ekipa
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Stroje Roksany i Oliwii do duetu, domyśla się ktoś do jakiej piosenki zatańczą dziewczyny.
Załączniki
000BT96D1YT6FN01-C125.jpeg
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Show zostało przeniesione na sobotę, na godzinę 20:00. Takie informacje można znaleźć na stronie TVP z prasą.
Atlas2016
Obserwator
Posty: 344
Rejestracja: 19 sie 2020, 8:08
x 27
x 64

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atlas2016 »

Bardzo zła decyzja moim zdaniem.
Powinni się trzymać jednego dnia emisji i tyle
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Przecież to już od miesiąca było wiadome, że po finale "TVK 4" program wraca na soboty.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Na FB TVP2 hula już zwiastun z fragmentami 5 odcinka. Węgiel zatańczy solówkę do ,,Baby on more my time". XD
Wbrew naszym przewidywaniom Ola Nowak nie zatańczy solówki ani do ,,Buttons" ani do ,,Lady Marmolade", ALE będzie twerkować :) . Rolniki znowu pomachają rączkami, Ania i Staszek zatańczą a'la taniec współczesny, a Ola i Damian do motywu z ,,pięknej i bestii".

Wspomniany zwiastun:

Rozumiem, że taniec rządzi się swoimi prawami, ale za przeproszeniem to co Agustin przydziela Oli Nowak to jest jakieś nieporozumienie, najpierw dość erotyczny taniec w a'la bieliznie, potem burleska teraz twerk. :) Nie ma już innych tańców do solówki dla Oli? Jest tyyle opcji do wyboru, gdzie niekoniecznie musi spełniać fantazje arcybiskupa tańca. Poza tym wygląda na to, że znowu Roksana i Oliwia dostaną lekcje uwodzenia. :)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19315
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13425

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Oliwia oczywiście na szpilkach 🙃
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6109
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1582

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

To aż prosi się o wystawienie na strzał i setki skarg do KRRiT, nawet jeśli nic się nie zadzieje z tym dalej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości