[TVP2] Dance Dance Dance (2019-2021)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13291

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Holowanie przez jury tragicznych Rolników jest największą żenadą wszystkich sezonów DDD. O ile Marta jeszcze jakoś tańczy i ma w sobie trochę gracji, tak Paweł wykonuje nieskoordynowane ruchy z obłędem w oczach.

Pseudoerotyczna solówka Roksany to kolejne nieporozumienie, ale co się dziwić - Agustin dobiera tańce :)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6094
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1575

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Wczorajszy odcinek chyba tylko potwierdził, że Agustin za dużo rzeczy ogarnia w tym programie (no chyba tylko napisom końcowym nie dał choreografii). Ida nie ogarnia Agustina, a Aśka w ogóle nie wie co się dzieje. Groteskowo będą wyglądać te "10" pod koniec, bo obstawiam, że standard kolejnych tańców nie będzie znacznie wyższy niż to, co zobaczyliśmy do tej pory.
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1681
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1054
x 763

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Ja przepraszam bardzo, ale na Boga, kto kazał twerkować 16 letnim koleżankom? Rozumiem, że to część choreografii, ale takie wyuzdane pozy to lekka przesada, zważając na to, że dziewczyny niedawno skończyły szkołę podstawową. :o

Ola Nowak następną solówkę zatańczy do ,,Lady Marmalade", wspomnicie moje słowa. Agustin chyba lubi Ole w takich klimatach. :)

P.S Te klepanie tancerek po pupie też jest żenujące. Sami uczestnicy robią to raczej niechętne, po co? :)

P.S 2 za tydzień już tak kolorowo z punktacją raczej nie będzie, bo uczestnicy mieli 5 dni na przygotowanie, chyba że już się zaczyna scenariusz ,,odbudowujemy wizerunek Agustina przed ycd" :lol:
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2021, 10:12 przez Darilla, łącznie zmieniany 1 raz.
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

@pulkownik spokojnie w kolejnym odcinku to Marta i Paweł raczej kolejna para do odpadki
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

pulkownik pisze: 10 kwie 2021, 9:08 Holowanie przez jury tragicznych Rolników jest największą żenadą wszystkich sezonów DDD.
Nie oglądałam całości, obejrzę na powtórce, ale "rolników" akurat oglądałam z oceną jurorów włącznie. Jakie to było żenujące :redface: , to szukanie furtek (cała trójka), żeby ocenić pozytywnie, chyba szkolili się u Pavlović ;D Ciekawa jestem czy plan przewiduje dociągnięcie tej pary do strefy finałowej :rolleyes:
Rektor pisze: 10 kwie 2021, 9:51 Groteskowo będą wyglądać te "10" pod koniec, bo obstawiam, że standard kolejnych tańców nie będzie znacznie wyższy niż to, co zobaczyliśmy do tej pory.
To też. A poza tym groteskowo to, jak dla mnie, wygląda Joanna w swoich stylizacjach, te perełkowe frędzle, te sexi sukienki, no niestety kompletnie mi to nie pasi, jest tyle fajnych pomysłów na Joannę, kompatybilnych, że tak powiem, z Jej osobowością, a tu takie siłowe rozwiązania, po co :rolleyes:
Darilla pisze: 10 kwie 2021, 9:58 P.S 2 za tydzień już tak kolorowo z punktacją raczej nie będzie, bo uczestnicy mieli 5 dni na przygotowanie, chyba że już się zaczyna scenariusz ,,odbudowujemy wizerunek Agustina przed ycd" :lol:
Coś tak mi się wydaje, że faktycznie DDD to tylko taki mały przystaneczk, ku przyzwyczajeniu widzów, do wielkiego powrotu Agustina do YCD, ech....
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13291

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Swoją drogą wczoraj było widać to, co w sumie przewidzieliśmy, że po krytyce Egurroli po dwóch pierwszych odcinkach "wizjoner tańca" spuści z tonu. A dodam, że wczorajszy program był nagrywany już po emisji pierwszego odcinka.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Agustin Egurrola i Joanna Jędrzejczyk. ;) Jedynie jeszcze Ida pozostała jako tako niezmienna.

Też nie rozumiem, dlaczego wczoraj poleciała para z "PnŚ", a nie "Rolnik szukający żony" z "Wyspy przetrwania", szczególnie, że technicznie byli mocniejsi. A tak mamy wręcz przewidywalną do bólu edycję, bo bez problemu można przewidzieć, kto zajmie 3 miejsce, kto drugie, a kto wygra. Wygrana czwartego dużego show przez Kordasa, to by było już trochę za dużo. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13291

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Brak profesjonalnej partnerki u boku bezlitośnie obnaża umiejętności taneczne Kordasa.
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

@Trzeciak a mnie nie przeszkadzałaby wygrana Damiana najwidoczniej szczęście, ale puki co wolałbym nie zapeszac
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ogorek pisze: 09 kwie 2021, 23:03 Z programu odpadli Małgorzata Opczowska i Robert El-Gendy.
Pewnie teraz PnŚ i TVP Info nie kryja zadowolenia z tej sytuacji.
Najlepszym momentem wczoraj było to jak Jędrzejczyk zgasiła Nowakowską przy występie Roksany Węgiel przez co ta druga musiała się zreflektować w stronę koleżanki po fachu ze sceny Eurowizji Junior w Gliwicach.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2021, 19:16 przez Poland, łącznie zmieniany 4 razy.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13291

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Haha, w piątek w PNŚ były relacje z planu DDD tyle że z nagrań... odcinka który będzie za tydzień, więc jak ktoś oglądał, to wiedział kogo w programie już nie będzie. No i, patrząc po strojach, szykują się co najmniej dwie powtórki - Roksi i Oliwka zatańczą prawdopodobnie do Uptown funk a Ania i Staszek do Dirty Dancing. Rolnicy mają stylówkę z lat 70, afro, cekiny itd.
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1681
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1054
x 763

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Po trzecim odcinku uznano, że poziom trudności choreografii, którą otrzymują uczestnicy, znacznie się od siebie różni - donosi nasze źródło. W wielu przypadkach układy taneczne są za trudne lub niedostosowane do profilu uczestnika. Zdarzają się sytuacje, gdzie w odcinku ktoś ma do zatańczenia naprawdę prosty układ, a inny męczy się z choreografią, której nie jest w stanie podołać.
Oj tam, przesadzają. Przecież ten program to ,,szkoła życia'', a nie zabawa w taniec. Tu nie ma taryfy ulgowej, możnaby dawać rolnikom jakieś prostsze tańce, ale z mojego punktu widzenia lepiej od razu wrzucić ich na głęboką wodę i dawać trudniejsze choreografie do zatańczenia, bo wtedy będą starali się być lepsi, a gdyby dostali coś łatwego to by spoczęli na laurach. :)




Oczywiście ja sobie żartuje z powyższym wywodem. :P
Najlepszym przykładem jest drugi odcinek, gdzie Paweł zatańczył najprostszą choreografie do ,,Gangnam style'' i dostał więcej punktów niż Oliwia tańcząca bardzo trudną choreografie do ,,Hung up''. :)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13291

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

@Darilla dawaj na przyszłość źródło cytatu :P A cytaty pochodzi z Pudla - https://www.pudelek.pl/tylko-na-pudelku ... 552989408a

Jest tam też mowa, że solówki Opczowskiej i Bodziannego były trudne. No - nie były, szczególnie pani Małgosi, która większość tańca stała i ruszała rękami.
bucik11
Legendary
Posty: 10498
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 499
x 1244

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Jestem po wczorajszym odcinku i bardzo się cieszę, że program opuścili Olga i Paweł. Oni mnie strasznie irytowali, a zachowanie Pawła z poprzedniego odcinka spowodowało większą niechęć do nich. Co do występów duetowych to najlepsi byli Damian i Ola, zresztą jak zwykle :D
Duet Roxie i Oliwki to moim zdaniem drugie miejsce, nie było najgorzej. Odnośnie solówek to tak naprawdę wszystkie mi się nie podobały, choć najlepsza była i tak Roksana. Program niestety opuścili Gosia i Robert, wydaję mi się, że nie byli najgorsi i mogli jeszcze zaszaleć w tym programie :lol:
Awatar użytkownika
krytycznykrytyk
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 12 mar 2021, 13:26
x 3
x 51

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krytycznykrytyk »

Nina pisze: 10 kwie 2021, 11:16 Coś tak mi się wydaje, że faktycznie DDD to tylko taki mały przystaneczk, ku przyzwyczajeniu widzów, do wielkiego powrotu Agustina do YCD, ech....
Przecież to oczywiste. Egurrola, który do tej pory i tak współpracował z TVP, nie bez powodu zgodził się firmować w końcu stację swoją mordą, jednocześnie paląc sobie mosty w TVN, bo doskonale wiedział, że Jacek Kurski specjalnie dla niego kupił "nowy" format.
ludziska się śmiali, dziewczyna płakała.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kostka i 4 gości