[TVP2] Dance Dance Dance (2019-2021)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1674
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1213
x 1871

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Oglądając końcówkę dzisiejszego odcinka zastanawiam się, czy DDD jest skrótem od "Dance Dance Dance" czy jednak "Drama Drama Drama". Okropny sezon, totalne zniszczenie formatu. To w ogóle nie powinno powstać.
Fame Is The Name of the Game :D
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Przepiękna ustawka by dać jeszcze te dwie godzinki więcej czasu antenowego parze z PNŚ i Rolnikom. Tyle dobrze, że w tej ustawce zyskała też Ania Matysiak.

Zachowanie względem Oliwii Górniak obrzydliwe, dziewczyna odwaliła solówkę jak zawodowa tancerka, pierwszy raz oglądając DDD poczułem się jakby to było YCD a święta trójca się dopieprza do chodzenia na obcasach, kabaret :)
tv_fan
Obserwator
Posty: 658
Rejestracja: 06 gru 2016, 20:08
x 42
x 139

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tv_fan »

Widziałem wczoraj końcówkę tego programu i.. mówiąc szczerze już dawno nie widziałem czegoś równie żenującego. El-Gendy płaczący na próbie, zachowanie Opczowskiej no i oceny jury... Serio? Jędrzejczyk 5 dla El-Gendy`ego i Agustin też 5? Przypadkiem tak się złożyło, że dostał 15 punktów i nikt nie odpadnie... Ida skacząca, Sikora drący się wniebogłosy... Czy oni nie znali zasad tego programu i nie wiedzieli, że ludzie w nim czasami odpadają? Ja rozumiem, że reżyseria, dramaturgia i tak dalej, ale mogliby robić to jakoś z większą finezją. Choć w sumie to TVP Kurskiego, więc czego się spodziewać.

Przepraszam za chaotyczność tego wpisu, ale aż ciężko opisać poziom żenady tego, co zobaczyłem.
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Ja teraz ocenię wczorajsze odcinki . Na pewno odcinek "Solo" był na wyższym poziomie tanecznym niż odcinek "Duetowy". Występ Gosi i Roberta, kiedy zrobił sobie coś w rękę i śmierć taty Gosi mnie na prawdę wzruszyły (bardzo było mi ich szkoda). Solówka Damiana bardzo dobra, wręcz fenomenalna (dałbym mocną 8). Zaskoczył mnie występ Rolników, nie spodziewałem się, że będzie tak dobrze, jestem mile nimi zaskoczony. Rozczarowałem się trochę występem Roksany i Oliwii, myślałem że będzie lepszy niż w zeszłym tygodniu, ale okazał się gorszy :huh:
Jednak solówka Oliwii Górniak mi się podobała i nie przyczepiłbym się tak bardzo jak Agustin :lol: Występ solowy Pawła Cieślaka też na dużym poziomie i nie wiem czemu się tak zachował w stosunku do jury, którzy tak na prawdę nie doczepili się bardzo dużo. Podobał mi się też występ "duoetowy" Staszka i Ani, bardzo się śmiałem przy ocenie Staszka :DD :DD Solówka Ani nie była najgorsza, ale mogło być odrobinę lepiej. W drugim odcinku przy werdykcie było lekkie napięcie, ale nawet się cieszę, że nikt nie odpadł. Jednak najbardziej bym chiał, aby program opuścili Paweł Cieślak i Olga Łasak.

Na kolejny odcinek musimy poczekać dwa tygodnia, ale przerwa chyba się przyda ;)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Końcowa ustawka mnie załamała - już to wyglądałoby naturalniej, gdyby Aśka dała 6, a Agustin 4, zwłaszcza, że Wizjoner zjechał El Gendyego równo. Jestem zdziwiony, że Oliwia została oceniona tak nisko, ta solówka była rewelacyjna wręcz i może się nie znam na tym stylu tak bardzo, ale może i 8 bym za ten pokaz dał.

Okolicznościowy memik dotyczący tego, że jeden z jurorów lubi sobie powkurzać niektórych również na sali treningowej:

Obrazek
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Dramy ciąg dalszy - Pudel donosi że produkcja jest rozczarowana jurorowaniem Jędrzejczyk, ponoć fragmenty jej wypowiedzi nie nadają się do emisji w tv a sama wypada blado na tle ostrych ocen Idy i Agustina oraz dram uczestników.

Co więcej, podobno Ida była wściekła przez zachowanie Pawła we wczorajszym odcinku - "zawiodła się na Pawle", a jego "odzywka była nie na miejscu", "Nie podobało jej się to, że dyskredytuje punktację osób bardziej doświadczonych od niego i zmusza ich do reakcji, które narażają jury na ośmieszenie".

https://www.pudelek.pl/tylko-na-pudelku ... 914914720a
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1681
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1054
x 763

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

DDD, który w założeniu ma być programem rozrywkowym, gdzie widzowie, a w szczególności uczestnicy mają się dobrze bawić, w tej edycji stał się takim smutnym depresyjnym programem, gdzie uczestnicy niemalże są równani z błotem przez dwójkę szanownych jurorów, z naciskiem na Agustina, który nie wiem co chce osiągnąć swoim zachowaniem. To źle wpływa na uczestników, najpierw płacz Roskany, potem ,,kłótnia" Cieślaka (choć to akurat mogło być wyreżyserowane). Mam wrażenie, że uczestnicy wręcz boją się stać przed jury, co nie powinno mieć miejsca w żadnym programie telewizyjnym. Nie wspominam nawet o cholernie niesprawiedliwych ocenach, punktacja chyba została pomniejszona do 5, a Egurrola chyba uważa, że robi casting do voltu. Nie oglądam tego dzieła, ale z tego co się orientuje to jest okropny, uważa się za Boga tańca, myśli, że mu wszystko wolno, a tłumaczenie, że ta ,,konstruktywna" krytyka dobrze wpłynie na poziom, to jest jakaś zenada po całości. Jego obecność w jury to jedno wielkie nieporozumienie, budzi strach u uczestników i wkur... ogladajacych. Może i zna się na tancu, nie podważam jego umiejętności tanecznych, ale nie powinien tak bardzo cisnąć tych uczestników. Jego komentarze w stosunku do uczestników (w szczególności do kobiet) wołają o pomstę do nieba. Że też Robert Kupisz musiał zrezygnować. O reszcie jurorow się nie wypowiem, bo mało o nich piszą na Twitterze, wiec chyba nie ma tragedii.

Naprawdę stokroć bardziej wolę oglądać taniec z gwiazdami, gdzie też można wiele zarzucić jurorom, ale tam przynajmniej można się pośmiać, a uczestnikom nie są podcinane skrzydła przez Michała i Iwonę.

Narzekaliśmy na ,,żenujące biesiady, jurorów z jajem, Andrzeja popijającego wódkę/ tańczącego do ,,jesteś szalona " to teraz mamy profesjonalny turniej taneczny na TVP, to ja jednak wolę to pierwsze.

Czekam na to do czego posunie się świeżo upieczony tata Anny Klary Teodory, aby były większe piki. :)
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Osobiście czekałem, aż w jury wreszcie pojawi się trochę mięsa, ale poszło to zdecydowanie za bardzo w zła stronę. Krytyka konstruktywna czy pewien dystans na linii juror-uczestnik, zawsze powinien być, ale tutaj chyba jest aż do przesady. Ogląda się to bardzo ciężko a u niektórych widać przerażenie przed oceną. Czegoś takiego w programie jakby nie było rozrywkowym być nie powinno.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Nawet najostrzejsze (i czasem przykre) komentarze Pavlović, chociażby w kierunku Siwiec, Żyły, Gimpera, Beredy nie były tak toksyczne i niesprawiedliwe jak nieustanna krytyka Egurroli w stosunku do... wszystkich uczestników :lol: Dodatkowo równie źle ogląda się urywki z treningów, o ile DDD zawsze było wysoce paradokumentalne w filmikach z prób, tak w tej edycji przekraczają wszelkie granice, niektórzy trenerzy są aroganccy w stosunku do amatorów (widać szkoła pana Agustina), już rozumiem dlaczego pani Tyrka była taka niesympatyczna w Tańcu z Gwiazdami ;)

Najśmieszniejsza a zarazem najbardziej żałosna w tym całym przedstawieniu jest Jędrzejczyk, która mało że nie kuma co oni tańczą, to jeszcze nie potrafi się nawet wysłowić ("nie było między wami KONEKCJI" - a może koneksji? a może koniunkcji? :lol: ) do tego waliła piątkami niczym profesjonalna tancerka.

PS. Egurrola się do reszty skompromitował ustawką z rozhisteryzowanym panem z PNŚ.
tv_fan
Obserwator
Posty: 658
Rejestracja: 06 gru 2016, 20:08
x 42
x 139

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tv_fan »

pulkownik pisze: 27 mar 2021, 16:56 Dramy ciąg dalszy - Pudel donosi że produkcja jest rozczarowana jurorowaniem Jędrzejczyk, ponoć fragmenty jej wypowiedzi nie nadają się do emisji w tv a sama wypada blado na tle ostrych ocen Idy i Agustina oraz dram uczestników.
Przepraszam, ale czego oni się spodziewali? Profesjonalnej oceny tańca w wykonaniu Jędrzejczyk? ;D Jedyne, o co można mieć do niej pretensje, to że się zgodziła wziąć udział w tym cyrku. Ale TVP? Widziały gały, co brały.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

@pulkownik Nie jestem może wybitnym znawcą poprzednich edycji, ale coś tam pamiętam i uważam, że nawet Mucha nie była tak cięta jak AE. Jeśli to nie było wyreżyserowane, to nie dziwię się Pawłowi, że taki pocisk walnął. Wszędzie atmosfera, że chciałoby się uciec. Punktacja jest z czapy. Rozumiem rozkręcanie się z notami, ale jak na tak krótki przelot formatu już powinny te 3 odejść nawet tak z serca, a tu konsekwentne walenie piorunami. Jest postęp, bo nie ma 2 :lol:
Musicie mi wybaczyć, ale Gutek jest memiczny. W spojlerze kolejne przemyślenie:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

@Rektor Anka Mucha potrafiła dowalić do pieca, ale najczęściej po prostu... miała rację :D Najśmieszniejsze jest to, że jak na forum oceniamy występy z TZG to zazwyczaj jesteśmy dużo bardziej krytyczni w punktach względem jury z programu a tutaj - najczęściej te tańce, które mi się podobały (nie było ich wiele :lol: ) zostały zjechane przez jury. Szczytem było mówienie do Pawła że zatańczył bezbłędnie a potem "mocne 6" Egurroli i taka sama nota Iduni "przysięgam na Pana Boga" Nowakowskiej - tylko dlatego, że chłopak się postawił tej świętej trójcy żywcem z horroru.

Mam podejrzenie (uzasadnione m.in. tekstem AE do Kordasa że to jest BARDZO trudny program - ergo: TZG nie jest) że TVP, produkcja i jury tym, przepraszam, ale nie umiem znaleźć innego słowa - jeb*niem uczestników za każdy błąd stworzy wrażenie wymagającego i trudnego show. No niestety, coś nie bangla, bo wychodzi z tego najbardziej toksyczne show taneczne. I - stety-niestety - to jedyna rzecz, która przyciąga mnie do tego programu :twisted:
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

@pulkownik Tak, muszę się zgodzić z Tobą, że TZG - jestem znacznie ostrzejszy. DDD - łapię się za głowę, zwłaszcza, że przecież obok gwiazdy nie ma tancerza/tancerki, co podratuje. Zawodowiec co najwyżej podkreśli zły timing i asynchron, czyli właściwie tylko pogrąża. Kilka tańców ostro dostało po D.D.D.

Ja chętnie bym zapytał dwójkę jurorów (nie zgadniesz kogo z tej trójki nie), co powinien do tej muzyki Paweł zatańczyć, żeby chociaż te 8 dostać. Inna sprawa, że widziałem parę błędów w tańcu i mógłbym jakoś uzasadnić swoje 6.

Mnie chyba nic już nie przyciąga, co najwyżej skrócone odcinki na vod będę oglądać.
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1681
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1054
x 763

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Ciekawe czy w 3 odcinku się ogarną, czy to już jest scenariusz na całą edycję, aby cokolwiek przyciągało widzów. :lol:
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1674
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1213
x 1871

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Najbardziej zdumiewa mnie to, że serwują taką papkę w weekendy, kiedy człowiek po całym tygodniu pracy chce się odprężyć i obejrzeć coś lekkiego. Naprawdę nie sądzę, żeby obleśne teksty Egostina, któremu ewidentnie coś się poprzestawiało, w pakiecie z głupio-mądrą Jędrzejczyk, która jest najbardziej niedopasowaną jurorką, jaką kiedykolwiek widziałem, miały kogokolwiek zatrzymać na dłużej. Tym mocniej więc liczę na lepsze wyniki "Twojej Twarzy", filmów TVN-owskich, "Ślubów od pierwszego wejrzenia" czy nawet "Ojca Mateusza". To nie jest rozrywka, to jest jakaś katorga dla oczu i uszu.

Partner Olgi Łasak zachował się przedziwnie, natomiast w pełni zgadzam się z nim co do odbioru występu Oliwii i bardzo nierówne traktowanie uczestników. Długo zamierzają jeszcze utrzymywać parasol ochronny nad rolnikiem? Powinien wylecieć, i to w podskokach. To głaskanie El Gendy'ego też było żenujące. Zamiast zostawiać wszystkich przy potrójnym, jakże niespodziewanym remisie, powinni eliminować najszybciej ka się da i kończyć ten cyrk. Im mniej klownów, tym lepiej.
Fame Is The Name of the Game :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości