[TVP2] Dance Dance Dance

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
havanew
VIP Expert
x 177
x 247

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: havanew » 22 kwie 2019, 10:27

To rzeczywiście ważny powód dla dodania takiej informacji. Jak Kasia Cichopek nie będzie potrzebowała piętnastu dubli podczas kręcenia sceny to do "M jak Miłość" też niech nie omieszkają dodać paska "Występ na żywo".
2 x
𝙈𝘼𝙍𝙐𝙑 𝟮𝟬𝟮𝟬
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 228
x 485

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Medyk24 » 22 kwie 2019, 10:37

Też totalnie nie rozumiem tego dopisku, ale zapewne chodziło o to, że mogą być kryci bo w końcu nie było samego napisu "na żywo", a przeciętny widz nie skuma, że sformułowanie "występ na żywo" to tak na prawdę nic innego jak zwykła puszka. Szkoda tylko, że gwiazdki nieco popsuły ten niecny plan wrzucając na Insta stories relacje jak oglądają siebie na "live". :lol:
0 x
POZDRAWIAM, \\\edyk24
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 45
x 1306

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: wiatriwoda » 22 kwie 2019, 10:41

Widzę, że ustawkowa wpadka produkcji wywołała więcej emocji, niż sam program :lol: Zawsze coś :o
0 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 329
x 937

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: pulkownik » 22 kwie 2019, 10:51

Masakra z tym nagrywaniem dwóch wersji wyników, ale widzę, że program do końca miał być "naturalny" jak spot promocyjny z przeklinaniem. ;)
0 x
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 251
x 368

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: N-O-R-O-N » 22 kwie 2019, 11:00

Prędzej ustawka, a nie żadna wpadka, wszystko precyzyjnie zaplanowane tu zostało. ;) Czyli jest śmiesznie: gwiazdy TVP wygrywają u siebie, na żywo, wtedy gdy nie jest na żywo i scenariusz z dwoma róźnymi wersjami. :D I SMS-y pomimo tego wysyłane :lol:

A poza tym nadpodaż kontentu wczoraj był. Kanibalizacja anten, czyli tańcowanie kontra sanatorium. :)
4 x
#TVPZaMurem :twisted:
dida12314
Junior
x 33

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: dida12314 » 22 kwie 2019, 11:12

A ja powiem tak : gdyby program normalnie w sobotę się odbył to byłby na żywo (przynajmniej ta ostatnia część). :)
1 x
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 49
x 153

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Nina » 22 kwie 2019, 12:16

DarkArbiter pisze:
21 kwie 2019, 23:58
Skoro chcieli robić takie cyrki z dwoma wersjami finału to już mogli zrezygnować z tego głosowania widzów i wyemitować ładnie zmontowany finał, a nie takie cuda na kiju xD
Też tak sądzę, byłaby mniejsza żenada. Jestem zła i rozczarowana, bo miałam dużo sympatii dla tego programu, wiadomo taniec :) Nawet przymknęłam oko na to, że wygrali "Zdrójkowscy" co dla mnie było w zasadzie jasne od początku (chociaż w finałowym odcinku mała nadzieja na wygraną"Kazadich" tliła się do końca), ale ten wczorajszy "patchwork" mocno mnie zniesmaczył, to takie brzydkie pogrywanie sobie z widzem, którego nie lubię :angry: Dziwię się, że wszedł w to producent, z opinią zawodowca przecież.
havanew pisze:
22 kwie 2019, 10:27
Jak Kasia Cichopek nie będzie potrzebowała piętnastu dubli...
Coś mi się wydaje, że są duże szanse na zobaczenie Jej w kolejnej edycji, utaneczniona gwiazdka i mąż podszkoli ;)
0 x
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
adijos98d
Poster
x 7
x 36

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: adijos98d » 22 kwie 2019, 14:53

Jestem zawiedziony że wygrała popularność a nie taniec :( Dla mnie wygranymi ten program są siostry Kazadi
0 x
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 228
x 485

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Medyk24 » 22 kwie 2019, 14:57

Z całą pewnością w finale znalazły się 2 najlepsze pary i faktycznie siostry Kazadi powinny wygrać, jednak przedstawiciele "Rodzinki.pl" też sobie na to zasłużyli, jakieś dużej niesprawiedliwości tutaj nie ma. Zresztą ich zwycięstwa można się było spodziewać gdy w grę weszły głosy widzów.
0 x
POZDRAWIAM, \\\edyk24
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 329
x 937

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: pulkownik » 24 kwie 2019, 6:46

Oczywiście głosowanie SMS „na prośby widzów” :lol: a nagrane dwa zakończenia to wymóg Talpy. Ciekawe ;) https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/1 ... la-formatu
0 x
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 49
x 153

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Nina » 24 kwie 2019, 21:13

Mówiąc szczerze bardzo bym chciała zobaczyć wersję jak siostry Kazadi, razem z prowadzącymi i jurorami, cieszą się z wygranej :lol:
3 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1615
x 652

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Trzeciak » 25 kwie 2019, 14:15

DarkArbiter pisze:
21 kwie 2019, 23:49
W zeszłym odcinku werdykt pomiędzy Kasią a Wiki był tak cholernie dobrze zmontowany, a dzisiejszy werdykt to ktoś sklejał na kolanie xD
Nie tylko Ty masz takie spostrzeżenia. :): https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/t ... la-formatu

Już pominę to, że dla mnie wygrać powinny zdecydowanie siostry Kazadi, że nagrano dwie wersje ogłoszenia wyników finału (choć dla mnie takie praktyki kojarzą mi się z "Muzyczną Windą" Polsatu sprzed 15 lat), a TVP, jak przy eliminacji drużyny Moniki Kuszyńskiej z Łodzi w "Bitwie na głosy 2" powinna ujawnić wyniki głsowania, ale zupełnie w niedzielę nie było czuć tego, że ogląda się jednak najważniejszy odcinek sezonu. Nawet mimo tego, że obserwuje wszystkie edycje formatu na świecie byłem znużony. Pomimo, że punkty jurorów nie miały żadnego znaczenia w finale, to powinny być oceny chociażby ze względów doradczych - wtedy inaczej by się to oglądało. Po drugie - zupełnie niepotrzebnie umieszczono dwa długie materiały pod rząd o drodze dwóch najlepszych par tej edycji do finału. Można to było zrobić tak jak w Holandii, by dać je po jednym i drugim występie. Do tego moim zdaniem - jak się okazało - zupełnie przestrzelonym był pomysł o emisji finału w Święta Wielkanocne.

Natomiast jeśli chodzi o całą edycję - to cieszę się. że całkiem ciekawy i sensowny format mimo mankamentów został wprowadzony w Polsce. Fajnie, że oprawa została ściągnięta rodem z holenderskiej wersji i nie bawiono się w takie udziwnienia, jak np. w Niemczech. Na plus także materiały z treningach i uczestnikach niemal identyczne jak w oryginale, a nie tak przesłodzone i nijakie jak w UK, czy nagrody na szczytne cele. Wizualizacje, dekoracje do występów na bardzo wysokim poziomie - szczególnie AR do występów Moniki i Darka do utworu "While My Guitar Gently Weeps" The Beatles, Patrycji Kazadi do "Umbrelli" Rihanny czy Marceliny Zawadzkiej do "Dark Horse" Kary Pery. Na minus trochę kostiumy do wystęoów o czym już pisałem.

Co do poziomu tanecznego, może nie było takiego WOW jak w Holandii, ale porównywalnie z Włochami, a na pewno dużo lepiej niż Niemczech (tam oglądając występy czasami aż łapałem się za głowę z zażenowania). Szkoda, że niezłego skandalu dokonała Paulina Krupińska na koniec trzeciego odcinka, ale po finale było widać, że się zreflektowała.

Do prowadzenia Kammela i Kurdej-Szatan nie mam nic do zarzucenia, natomiast scenariusz nie wykorzystał ich potencjału.

A co do jurorów - Chodakowska - świetnie, ale jako trenerka personalna, bo o tańcu za dużo wiele do powiedzenia nie ma, Ida spodziewanie dobrze, choć też "popisała się" stronniczością, ale taką, że płci męskiej się czepiała, a u płci żeńskiej zadziałała niepotrzebnie kobieca solidarność, co widać było chociażby przy ocenie występu Gąsiewskiej z półfinału. Kupisz z początku neutralnie, ale z każdym tygodniem zaskakiwał na plus. Trochę natomiast żałuję, że do jury nie ściągnięto innego kolegi Michała Malitowskiego, czyli Filipa Czeszyka, który był jurorem "Młodego Tancerza Roku", dzięki któremu Paulina Bidzińska pojechała niespełna dwa lata temu na Eurowizję Młodych Tancerzy do Pragi i ją wygrała.

Wieńcząc, to sparafrazuję Idę Nowakowską z drugiego odcinka i po tym finale program na drugi sezon ma u mnie zaciągnięty spory kredyt zaufania - dzięki poprzednim odcinkom - a z racji tego, że jestem solidnym bankiem to liczę na jego porządną spłatę. ;)

I żeby tak gorzko nie było - Egurrola Dance Studio zostało wyróżione przez formatodawców programu, czyli Talpę Media za oprawę taneczną na bardzo wysokim poziomie. :):
Biuro Reklamy TVP poinformowało o tym, że średnie udziały w grupie wiekowej 16-34 wyniosły 13,3 proc.: https://brtvp.pl/42352023/muzyczne-show ... ych-widzow
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
adijos98d
Poster
x 7
x 36

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: adijos98d » 06 maja 2019, 19:41

0 x
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 49
x 153

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Nina » 06 maja 2019, 20:54

Duet na pewno "gorący" i bardzo medialny, tyle, że inne duety trenowałyby w stresie, bo jak tu w "Dwójce" wygrać z parą gwiazd z "Dwójki" :huh:
Niech do tego dołączy jeszcze duet [email protected]? i w zasadzie po wyścigach :P Program na szczęście odniósł sukces, można się w nim korzystnie zaprezentować, więc spodziewam się, że produkcja będzie miała w kim wybierać i w II edycji przygotuje widzom wystrzałową dwunastkę. W Wikipedii o programie jest napisane- udział biorą pary złożone z celebrytów i ich przyjaciół, ciekawe kto w parze [email protected] byłby kim ;D
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1615
x 652

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Trzeciak » 24 maja 2019, 20:34

A w Holandii tymczasem ruszyły nagrania do piątej tamtejszej edycji programu, gdzie delikatnie zmieni się logo programu:

To nie jedyna zmiana. Program po czterech latach zmienia stację w której będzie emitowany. Nowa edycja będzie emitowana nie na RTL4 (stąd ściągnięcie "Dancing with the Stars"do Holandii), a należącej do Talpy SBS6. Zmieni się nieco skład jurorów i prowadzących, a do walki staną oczywiście nowi uczestnicy. Z najciekawszych to byli uczestnicy "Wie is de Mol?" - Susan Visser i Thomas Cammaert, aktor Geza Weisz z piosenkarką Sharon Doorson, która śpiewa piosenkę tytułową do formatu "Dance Dance Dance" (to jej głos mogliśmy usłyszeć w dżinglach p8dczas programu emitowanego w Dwójce) oraz... pierwszy w światowej historii formatu nie duet, a tercet - siostry O'G3NE - reprezentatki Holandii na Eurowizji 2017, zwyciężczynie 5 edycji "The Voice of Holland" z 2014 roku, tej samej, w której do półfinalu doszedł zwycięzca tegorocznej Eurowizji - Duncan Laurence. Pierwszy odcinek nowego sezonu programu SBS6 pokaże już pod koniec sierpnia.

A z naszego podwórka, to po ostatnich ruchach dobrą kandydatką do nowej edycji wydaje się Kasia Sawczuk. Plotkujesię również o udziale Julii Wieniawy i Barona lub jej przyjaciółki (choć ta jeszcze nie wie, czy znajdzie czas na udział w programie) oraz Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski, który dostał już propozycję przed pierwszą edycją.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”