[TVP2] Dance Dance Dance

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 728
x 2143

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: pulkownik » 26 paź 2019, 9:34

Doświadczenie, ale i dziesięcioletnią przerwę w prowadzeniu, dodajmy. Poza tym mentalnie bliżej jej w prowadzeniu do cioci Skrzyneckiej, niż do chociażby Kurdej-Szatan.
0 x
"Zagadka. Co to za system, w którym bliskie władzy media atakują wściekle partię opozycyjną za bycie w opozycji?"
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 164
x 275

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Nina » 26 paź 2019, 12:13

pulkownik pisze:
26 paź 2019, 9:34
Poza tym mentalnie bliżej jej w prowadzeniu do cioci Skrzyneckiej
No właśnie. Patrząc na Hakiela i Cichopek bardziej widzę "wujka" z "ciocią", którzy pasują do programu z dzieciakami niż do programu w klimatach hip-hopu. Nawet jeśli przebiorą ich w ramoneski i glany, będzie to tylko przebranie, odezwą się i ...król jest nagi. W programie dla dzieci tak, w DDD nie koniecznie.
1 x
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
wislok
Junior
x 24
x 128

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: wislok » 26 paź 2019, 20:57

Trzeciak pisze:
26 paź 2019, 9:32

Cichopek ma doświadczenie w prowadzeniu, ale nie jest magnesem na widownię, co widać było po "Twoim Pulsie" (prowadzonym razem z Katarzyną Trzaskalską), czy obecnie "Czarze Par". Można by rzec, że obecnie poza "M jak Miłość" nie istnieje. ;)
@Trzeciak zapewniam Cię,że gdyby zamiast Cichopek w Pulsie była była Kurdej-szatan, Krzan, Ida, Zawadzka czy kogo sobie tam nie wstawisz efekt byłby taki sam. "Gra muzyka" z Janowskim nie generuje nie wiadomo jakie wyniki. Nie wierzę,że są całe rzesze osób co oglądają dany program bo prowadzi go osoba X, gdyby Szatan była w "Czar Par" to nie sądzę by notował on znacząco inne wyniki oglądalności. Lis, który generował wielomilionową widownię w TVP, nagle bardzo mocno spadł, więc to jest wiele czynników,a nie kwestia osoby X czy Y. Warto słuchać ludzi mądrych. Taką jest Przemysław Babiarz. Na spotkaniu, w którym brałem udział powiedział wyraźnie- nie jestem nikim wyjątkowym, celebrytą, swoją popularność zawdzięczam miejscu, w którym pracuję,a nie temu,że jestem lepszy od osób pracujących w stacjach kodowanych.
2 x
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2909
x 1237

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Trzeciak » 26 paź 2019, 22:40

wislok pisze:
26 paź 2019, 20:57
@Trzeciak zapewniam Cię,że gdyby zamiast Cichopek w Pulsie była była Kurdej-szatan, Krzan, Ida, Zawadzka czy kogo sobie tam nie wstawisz efekt byłby taki sam.
Właśnie Dąbski chyba bardzo liczył na Cichopek, i to na tyle bardzo, że umieścił ją nawet w oprawie stacji z Trzaskalską. ;) Zresztą o ile dobrze pamiętam - widzowie mocno krytykowali prowadzenie "Twojego Pulsu" przez Cichopek, w tym słynną akcję z Tomaszem Niecikiem, która była wisienką na torcie. ;)
wislok pisze:
Nie wierzę,że są całe rzesze osób co oglądają dany program bo prowadzi go osoba X, gdyby Szatan była w "Czar Par" to nie sądzę by notował on znacząco inne wyniki oglądalności.
A jakoś coś "dziwnego" sprawia, że konkurujący z tym programem "Taniec z Gwiazdami" wciąż ogląda grubo ponad 2 miliony widzów, i jakoś dziwnym trafem są tam państwo Szatanowie. ;) Angaż w roli jurorów ostatnio najbardziej medialnego małżeństwa w Polsce, do tego utalentowanego znacznie bardziej by pomógł "CzP". Pomimo szacunku, to powiedzmy jasno - Pazurowie i Hakielowie złote czasy mają już za sobą. ;)
1 x
Pozdrawiam, Trzeciak
wislok
Junior
x 24
x 128

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: wislok » 26 paź 2019, 23:57

Jakie grubo ? 2,14 mln podajże, to nie grubo. Widzę,że oglądalność "TzG" spada z sezonu na sezon i się zbliża do historycznego poziomu poniżej 2 mln.. @Trzeciak żałuję,że rzeczywistość twojej zaślepienia do Szatanów brutalnie nie zweryfikuje.
1 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2909
x 1237

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Trzeciak » 27 paź 2019, 0:00

Czytałeś ostatnio wyniki oglądalności? Odcinek przed tygodnia miał już ponad 2,2 mln widzów, wczorajszy zapewne będzie mieć jeszcze więcej, więc poniżej 2 milionów w tej edycji raczej nie zejdzie.

I tu nie ma żadnego zaślepienia. Wystarczy przejrzeć na róznych portalach internetowych jakie zainteresowanie generują Szatanowie, a jakie Hakielowie czy Pazurowie.
1 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Christianus
Obserwator
x 173
x 170

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Christianus » 27 paź 2019, 1:02

Wydaje mi się, że jednak zainteresowanie generuje sama Basia, a Rafał jest po prostu dodatkiem, który medialnie nie istniałby bez swojej żony. W tym momencie Basia jest jedną z topowych gwiazd w Polsce, deklasując w pojedynkę i Hakielów i Pazurów.
1 x
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 164
x 275

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Nina » 27 paź 2019, 8:54

Trzeciak pisze:
27 paź 2019, 0:00
Wystarczy przejrzeć na róznych portalach internetowych jakie zainteresowanie generują Szatanowie, a jakie Hakielowie czy Pazurowie.
Hakielów i Pazurów było w ostatnim czasie tyle co kot napłakał, Szatanowie "atakują" z wielu stron, więc nie można się dziwić, że są bardzo popularną i "gorącą" parą. Dla mnie, owszem, jako para są atrakcyjni wizerunkowo, ale charyzmy, a nawet zwykłej błyskotliwości to ja w nich nie widzę zupełnie i nie działają na mnie jak magnes w żadnym kontekście. Baśka przechodzi z programu do programu, do tego role serialowe, w czym na pewno zasługa, nie oszukujmy się, głównego reklamodawcy tej pani, który bardzo dba o swoje "twarze", a ona przecież jest główną. Duża, ciekawa, agresywna i rozciągnięta w czasie kampania reklamowa pomogłaby w zasadzie chyba prawie każdej gwieździe wejść na taki szczyt rankingowy na jakim obecnie jest Kurdej, ale nie traktuję Jej z tego powodu jak kogoś wyjątkowego i podpisuję się pod tym co napisał @wislok
wislok pisze:
Taką jest Przemysław Babiarz. Na spotkaniu, w którym brałem udział powiedział wyraźnie- nie jestem nikim wyjątkowym, celebrytą, swoją popularność zawdzięczam miejscu, w którym pracuję,a nie temu,że jestem lepszy od osób pracujących w stacjach kodowanych.
0 x
wislok
Junior
x 24
x 128

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: wislok » 27 paź 2019, 12:31

@Trzeciak 2,2 mln to naprawdę grubo ponad 2 mln? Inaczej rozumiemy słowo "grubo" w takim razie. Czy oglądalność "TzG" byłaby inna gdyby nie była tam Basi? Myślę,że znacząco by się nie różniła, poszła do jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce,a nie stworzyła i stała się twarzą nowego formatu, który przyciąga te ponad 2 mln i jest liderem pasma. Nie jest sztuką przejść z Realu do Barcelony (czyli z jednego wielkiego klubu do drugiego i w nim błyszczeć) - używam teraz analogii. A może jeszcze inaczej - Szymon Majewski mimo ogromnej popularności zdobytej w TVN nie odniósł sukcesów jako YT, Orłoś podobnie. Marka czy popularność nie wynika z wyjątkowości danych osób jak mówi Przemek Babiarz,ale dzięki temu miejscu pracy, jeśli chodzi o komentatorów to Babiarz kojarzony jest z sukcesami polskich sportowców- pływaków, lekkoatletów czy ostatnio skoczków ,a Basia dostawała duże formaty, dzięki którym także zdobywała popularność,a nie jakiś "Lajk" czy inny drobny program, a to,że teraz ma swoje 5 minut nie da się ukryć,ale i to kiedyś przeminie.
Nie wiem jak Ci jaśniej wyjaśnić moje zdanie.
1 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2909
x 1237

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Trzeciak » 28 paź 2019, 20:16

wislok pisze:
27 paź 2019, 12:31
@Trzeciak 2,2 mln to naprawdę grubo ponad 2 mln? Inaczej rozumiemy słowo "grubo" w takim razie.
Grubo, czyli inaczej pewnie, mocno, a przekroczenie tej granicy o 200 tys. można tak nazwać. No i tak jak przewidywałem - ostatni odcinek "TzG" już prawie z 2,5 milionami widzów, wszystko wraca do normy. ;)
wislok pisze:
Czy oglądalność "TzG" byłaby inna gdyby nie była tam Basi? Myślę,że znacząco by się nie różniła, poszła do jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce,a nie stworzyła i stała się twarzą nowego formatu, który przyciąga te ponad 2 mln i jest liderem pasma.
Gdyby nie Kurdej-Szatan, to oglądalność mogła być gorsza o 100 tys. widzów, co oznaczałoby kłopot z uzyskaniem 2 milionów przez program. Zresztą - jak sama nazwa programu wskazuje - w show Polsatu dużo zależy od gwiazd, a Kurdej-Szatan z pewnością nie można nazwać tylko celebrytką. Wystarczy zresztą przypomnieć jak poleciała widownia programu wiosną po eliminacji Agnieszki Radwańskiej.
wislok pisze:
A może jeszcze inaczej - Szymon Majewski mimo ogromnej popularności zdobytej w TVN nie odniósł sukcesów jako YT, Orłoś podobnie. Marka czy popularność nie wynika z wyjątkowości danych osób jak mówi Przemek Babiarz,ale dzięki temu miejscu pracy, jeśli chodzi o komentatorów to Babiarz kojarzony jest z sukcesami polskich sportowców- pływaków, lekkoatletów czy ostatnio skoczków ,a Basia dostawała duże formaty, dzięki którym także zdobywała popularność,a nie jakiś "Lajk" czy inny drobny program, a to,że teraz ma swoje 5 minut nie da się ukryć,ale i to kiedyś przeminie.
Tylko wątek o Kurdej-Szatan sam przytoczyłeś, co poniekąd jest zrozumiałe. :) Poza tym czytam i jakoś idealnie to pasuje właśnie do Cichopek, która swoje złote pięć minut ze zwycięstwem z Hakielem w drugiej w Polsce edycji "Tańca z Gwiazdami" ma za sobą. ;) Gdyby tak nie było, co "Czar Par" notowałby pewnie ponad milion, a nie żenujące 800-900 tys. widzów. ;)
1 x
Pozdrawiam, Trzeciak
wislok
Junior
x 24
x 128

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: wislok » 28 paź 2019, 20:40

Jak mówisz,że eraz ma blisko 2,5 mln, to gdyby przez brak Kurdejki miała 100 tys. mniej to by nadal miała spokojnie ponad 2 mln. Wiem,że matematyka może być czasami trudna. Choć to efekt Millera Leszka i wszystko raczej wróci do normy czyli spadnie.

Wiesz nie oglądam programu dla osoby X czy Y, tylko albo program mi się podoba lub nie. To normalne w show-biznesie,że się ma 5 minut gigantycznej popularności po czym pojawiają się nowe osoby, co moim zdaniem nie oznacza,że Cichopek nagle jest bezwartościowa i straciła umiejętności, które nabyła. Będzie prowadzić "DDD" to będzie, to nic szczególnego, wymagającego. Może lepiej ,że nie będzie monopolu jednej osoby - Voice, Voice Kids, Voice Senior, "DDD" itd. Uważam,że ta polityka po rozstaniu z Kurdej-Szatan jest dobra, bo nie warto opierać marki swojej telewizji na jednej osobie, zwłaszcza tak niewdzięcznej jak Barbara Kurdej-Szatan.
1 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2909
x 1237

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Trzeciak » 28 paź 2019, 20:50

wislok pisze:
28 paź 2019, 20:40
Jak mówisz,że eraz ma blisko 2,5 mln, to gdyby przez brak Kurdejki miała 100 tys. mniej to by nadal miała spokojnie ponad 2 mln. Wiem,że matematyka może być czasami trudna. Choć to efekt Millera Leszka i wszystko raczej wróci do normy czyli spadnie.
Nie sądzę, w końcu przed nami decydujące odcinki programu, a finał "TzG" - bez względu na to, czy się program lubi, czy nie - zawsze zbiera sporą widownię.
wislok pisze:
Wiesz nie oglądam programu dla osoby X czy Y, tylko albo program mi się podoba lub nie. To normalne w show-biznesie,że się ma 5 minut gigantycznej popularności po czym pojawiają się nowe osoby, co moim zdaniem nie oznacza,że Cichopek nagle jest bezwartościowa i straciła umiejętności, które nabyła.
Tylko w show-biznesie nie chodzi tylko o umiejętności.
wislok pisze:
Będzie prowadzić "DDD" to będzie, to nic szczególnego, wymagającego.
Rzeczywiście nic wymagającego, szczególnie po tym, jak Kalicka i Niecik w "rewelacyjnym" stylu poprowadzili "World of Dance". :lol:
wislok pisze:
Uważam,że ta polityka po rozstaniu z Kurdej-Szatan jest dobra, bo nie warto opierać marki swojej telewizji na jednej osobie, zwłaszcza tak niewdzięcznej jak Barbara Kurdej-Szatan.
Twoje zdanie, które nie ma pokrycia w argumentach. Akurat Kurdej-Szatan podziękowała za współpracę z TVP, ale nie za sposób. Rozumiem, show-biznes, ale chyba od telewizji publicznej można wymagać pewnych standardów, szczególnie, że Polsat potrafił to lepiej załatwić z Głogowską, a TVN - z Mołek i Mellerem.
1 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Jordi
VIP Expert
x 1419
x 1687

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Jordi » 28 paź 2019, 21:16

Tak apropo Cichopek w DDD to przypomniało mi się to:

Jak tu nie docenić takich umiejętności i luzu? :lol:
5 x
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 164
x 275

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Nina » 28 paź 2019, 21:27

Toż to kultowy materiał ;D Sądzę, że Cichopek z Hakielem mają teraz nerwowy czas, aż do chwili, gdy padnie pierwszy klaps w tej produkcji.
0 x
Jordi
VIP Expert
x 1419
x 1687

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Jordi » 28 paź 2019, 21:29

Ja żałuję, że zginęło wideo jak tę sztuczną krowę doiła. Toż to była kwintesencja tego, czego Kurski szuka u prowadzących ;D
1 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”