[TVP2] Dance Dance Dance

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
DaMiAn1998
Junior
x 143
x 72

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: DaMiAn1998 » 28 paź 2019, 21:47

Kurski szuka prowadzących którzy zaskakują widza, to ma...
0 x
wislok
Junior
x 24
x 128

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: wislok » 28 paź 2019, 22:14

Trzeciak pisze:
28 paź 2019, 20:50
wislok pisze:
28 paź 2019, 20:40
Jak mówisz,że eraz ma blisko 2,5 mln, to gdyby przez brak Kurdejki miała 100 tys. mniej to by nadal miała spokojnie ponad 2 mln. Wiem,że matematyka może być czasami trudna. Choć to efekt Millera Leszka i wszystko raczej wróci do normy czyli spadnie.
Nie sądzę, w końcu przed nami decydujące odcinki programu, a finał "TzG" - bez względu na to, czy się program lubi, czy nie - zawsze zbiera sporą widownię.
wislok pisze:
Wiesz nie oglądam programu dla osoby X czy Y, tylko albo program mi się podoba lub nie. To normalne w show-biznesie,że się ma 5 minut gigantycznej popularności po czym pojawiają się nowe osoby, co moim zdaniem nie oznacza,że Cichopek nagle jest bezwartościowa i straciła umiejętności, które nabyła.
Tylko w show-biznesie nie chodzi tylko o umiejętności.
wislok pisze:
Będzie prowadzić "DDD" to będzie, to nic szczególnego, wymagającego.
Rzeczywiście nic wymagającego, szczególnie po tym, jak Kalicka i Niecik w "rewelacyjnym" stylu poprowadzili "World of Dance". :lol:
wislok pisze:
Uważam,że ta polityka po rozstaniu z Kurdej-Szatan jest dobra, bo nie warto opierać marki swojej telewizji na jednej osobie, zwłaszcza tak niewdzięcznej jak Barbara Kurdej-Szatan.
Twoje zdanie, które nie ma pokrycia w argumentach. Akurat Kurdej-Szatan podziękowała za współpracę z TVP, ale nie za sposób. Rozumiem, show-biznes, ale chyba od telewizji publicznej można wymagać pewnych standardów, szczególnie, że Polsat potrafił to lepiej załatwić z Głogowską, a TVN - z Mołek i Mellerem.
Dziękowała Rochstarowi ,a nie TVP, TVP w sumie za to,że dawali się przekonać Rochstarowi(Lol) .. No i podawanie nieprawdziwych powodów rozstania(rzekome popieranie społeczności LGBT, o którym TVP wiedziało od dawna i jakby chciało o to się z nią rozstać to by to już dawno zrobili.).
Polsat pięknie się pożegnał z Głogowską(ta chyba nawet miała depresję) , Cichopek też z dnia na dzień podziękowano. itd. Dla kontrastu mógłbym podać Paulinę Chylewską czy W. Szaranowicza- prawdziwe ikony TVP ,a nie gwiazdę jednego czy dwóch lat , które TVP podziękowała w odpowiedni sposób.

Ty chyba naprawdę uważasz,że World of Dance" zabiła Kalicka? Kiedy zrozumiesz,że w TV nie sprzedają się programy ze zwykłymi ludźmi, a widownię przyciąga rywalizacja gwiazd-czy to taniec(wcześniej polsat miał też jakiś program z Malitowskim ) czy program typu "Agent" . Swiat twettera czy portali, na bazie których opierasz swoje mniemanie jak to się wszystko ogląda ze względu na Szatanów to niszowy wycinek rzeczywistości, bo ludzie żyją czymś zupełnie innym.
1 x
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2909
x 1237

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Trzeciak » 28 paź 2019, 23:18

wislok pisze:
28 paź 2019, 22:14
Dziękowała Rochstarowi ,a nie TVP, TVP w sumie za to,że dawali się przekonać Rochstarowi(Lol) ..
Nie masz racji. Przecież napisała na Instagramie:
dziękuję również władzom TVP, że mimo mojej niepokorności politycznej (zawsze uważałam, że powinnam żyć w zgodzie ze swoim sumieniem) dawaliście się namówić przez te parę lat producentom i reżyserom, którzy chcieli ze mną pracować i pozwalaliście na kontynuowanie mojej pracy. Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TVP”- jak mnie określono - można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. No trudno. Tak czy siak - było wspaniale! :)))
Cały wpis: https://www.instagram.com/p/BzStR_-IrnT/
wislok pisze:
Ty chyba naprawdę uważasz,że World of Dance" zabiła Kalicka?
Tak, skutecznie odpychała od programu swoim sztucznym prowadzeniem i nieśmiesznymi sucharami - razem z Karolem Niecikowskim - a biorąc pod uwagę rozmach produkcji i poziom talentów uczestników to szkoda. A od jej koleżanki z USA - Jenny Dewan, która też debiutowała jako prezenterka i zadanie uniosła świetnie - mogłaby się sporo nauczyć.
wislok pisze:
Kiedy zrozumiesz,że w TV nie sprzedają się programy ze zwykłymi ludźmi, a widownię przyciąga rywalizacja gwiazd-czy to taniec(wcześniej polsat miał też jakiś program z Malitowskim ) czy program typu "Agent" .
Tylko ten jakiś program z Malitowskim o nazwie "Got to Dance" doczekał się czterech sezonów, choćby ze względu na znacznie lepszych prowadzących (Dowbor to fachowiec, Kępka miała doświadczenie z Vivy i ten flow, nawet Głogowska tak nie irytowała jak momentami Kalicka). Poza tym tegoroczne sukcesy "Sanatorium Miłości" czy reaktywowanej "Szansy na sukces", czy emitowane od lat "The Voice", "Mam Talent!" i "MasterChef" świadczą o tym, że takie programy się nie sprzedają? Jeśli czegoś nie rozumiem, to Twojego notorycznego pisania bzdur mimo twardych argumentów tudzież faktów.
wislok pisze:
Swiat twettera czy portali, na bazie których opierasz swoje mniemanie jak to się wszystko ogląda ze względu na Szatanów to niszowy wycinek rzeczywistości, bo ludzie żyją czymś zupełnie innym.
To może Ci przytoczę przykład z Holandii - kraju, skąd pochodzi omawiany format, który posiada jeden z najlepszych rynków telewizyjnych w Europie - gdzie ludzie potrafią oglądać program, bo prowadzi go znana osobowość telewizyjna (tam jest taka osobowość pokroju naszej Grażyny Torbickiej, gdzie czego nie poprowadzi - zamienia w złoto), albo zmienić kanał, bo dana osoba ich irytuje. A później tam zdziwienie skąd niektóre programy notują tam 30-40 procent udziałów i są hitami, a inne nawet 10 procent nie osiągają i spadają po kilku odcinkach. Co widać po Polsce - jakoś Holandia w swoich upodobaniach specjalnie się nie różni od nas, i nie trzeba czytać Twittera by dojść do takich wniosków. ;)
1 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 487
x 655

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: N-O-R-O-N » 28 paź 2019, 23:41

Dodajmy do tego ,,Top Model" i nawet ,,Kuchenne rewolucje". :D Ba, programy ze zwykłymi ludźmi bywają lepsze, niż te z gwiazdami, lub gwiazdeczkami.
2 x
#TVPZaMurem :twisted:
wislok
Junior
x 24
x 128

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: wislok » 29 paź 2019, 9:34

@Trzeciak przecież z tego co wrzuciłeś wynika,że dziękuję za to,że dali się przekonać Rochstarowi, czyli to co dokładnie napisałem.
@Trzeciak tylko,że jakoś tego "Got of Dance" już dawno nie ma,a "TzG" ma już 23 edycję. Mógłbym Ci wymienić znacznie więcej programów, które spadły szybko, jakoś dziwnie TVN robi "Agenta" czy "Amerykę" z gwiazdami,a nie zwykłymi śmiertelnikami.
Czy6 "Szansa na sukces" to sukces? Mocno umiarkowany bym powiedział patrząc na widownię. "Sanatorium Miłości" czy "Rolnik" to fenomeny, których każdy szanujący się widz nie rozumie, bo ja takich śmietników nie oglądam.
1 x
DaMiAn1998
Junior
x 143
x 72

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: DaMiAn1998 » 29 paź 2019, 10:20

Szansa jest emitowana w zupełnie innym paśmie, i ma bardzo zadowalające wyniki podnosząc wielokrotnie udziały stacji.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2909
x 1237

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Trzeciak » 29 paź 2019, 13:12

wislok pisze:
29 paź 2019, 9:34
@Trzeciak przecież z tego co wrzuciłeś wynika,że dziękuję za to,że dali się przekonać Rochstarowi, czyli to co dokładnie napisałem.
Ty zarzuciłeś Barbarze Kurdej-Szatan, że nie podziękowała TVP, na co ja przytoczyłem jej wypowiedź z Instagrama, które przeczy bzdurze, której napisałeś. Poza tym "Sylwester Marzeń z Dwójką" i czy KFFP w Opolu to zdecydowanie nie są produkcje Rochstara.
wislok pisze:
@Trzeciak tylko,że jakoś tego "Got of Dance" już dawno nie ma,a "TzG" ma już 23 edycję.
Ale nie spadł po jednej edycji, jak "World of Dance", a oto mi chodziło w swojej wypowiedzi.
wislok pisze:
Mógłbym Ci wymienić znacznie więcej programów, które spadły szybko, jakoś dziwnie TVN robi "Agenta" czy "Amerykę" z gwiazdami,a nie zwykłymi śmiertelnikami.
"Agenta" TVN już nie będzie raczej emitował, nie przez przypadek wiosną w tym paśmie pojawi się "Ameryka Express". Zresztą dla odmiany "Top Chef - Gwiazdy od Kuchni" zleciał po jednym sezonie.
wislok pisze:
Czy6 "Szansa na sukces" to sukces? Mocno umiarkowany bym powiedział patrząc na widownię.
I znów przytaczasz wyniki oglądalności wyssane z palca. Zarówno wiosenne, jak i wrześniowe odcinki "Szansy na sukces" zdystansowały konkurencje we wszystkich głównych grupach, a w grupie ogólnej przewaga Dwójki nad drugą stacją była wręcz dwukrotna:
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/s ... p2-liderem
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/s ... c-hit-tvp2
wislok pisze:
Mocno umiarkowany bym powiedział patrząc na widownię. "Sanatorium Miłości" czy "Rolnik" to fenomeny, których każdy szanujący się widz nie rozumie, bo ja takich śmietników nie oglądam.
Chyba każdy szanujący się użytkownik tego forum nie powinien pisać tak ignoranckiej wypowiedzi. Telewizja jest przestrzenią rozrywki dla każdego, i jest w niej miejsce i dla Konkursu Chopinowskiego, jak i takie programy jak "Sanatorium Miłości".
2 x
Pozdrawiam, Trzeciak
wislok
Junior
x 24
x 128

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: wislok » 29 paź 2019, 20:26

Trzeciak pisze:
29 paź 2019, 13:12
y zarzuciłeś Barbarze Kurdej-Szatan, że nie podziękowała TVP, na co ja przytoczyłem jej wypowiedź z Instagrama, które przeczy bzdurze, której napisałeś. Poza tym "Sylwester Marzeń z Dwójką" i czy KFFP w Opolu to zdecydowanie nie są produkcje Rochstara.
Nie, napisałem,że jej podziękowania dla TVP były de facto podziękowaniami dla Rochstara :D Więc nie manipuluj.
Trzeciak pisze:
29 paź 2019, 13:12
I znów przytaczasz wyniki oglądalności wyssane z palca. Zarówno wiosenne, jak i wrześniowe odcinki "Szansy na sukces" zdystansowały konkurencje we wszystkich głównych grupach, a w grupie ogólnej przewaga Dwójki nad drugą stacją była wręcz dwukrotna:
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/s ... p2-liderem
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/s ... c-hit-tvp2
Kolejna manipulacja, bo nie przytaczam żadnych wyników oglądalności.

Mam prawo do swojej opinii dotyczącej programów . Pozdrawiam.
1 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2909
x 1237

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Trzeciak » 29 paź 2019, 20:51

wislok pisze:
29 paź 2019, 20:26
Nie, napisałem,że jej podziękowania dla TVP były de facto podziękowaniami dla Rochstara :D Więc nie manipuluj.
TVP i Rochstar to dwie oddzielne firmy, więc nie narzucaj wszystkim jedynej słusznej narracji. Zresztą Kurdej-Szatan na tyle konkretnie wskazała adresata podziękowań, że szukanie drugiego dna jest po prostu przejawem czyjeś nadmiernej fantazji.
wislok pisze:
29 paź 2019, 20:26
Kolejna manipulacja, bo nie przytaczam żadnych wyników oglądalności.
Napisałeś, że są umiarkowane, a tymczasem z tabelek jasno wynika, że Dwójka bezapelacyjnie podczas emisji "Szansy na sukces" wygrywa z konkurencją. Chyba nikt tu nie oczekuje 3-4 milionów widzów w porze (po)obiadowej.
1 x
Pozdrawiam, Trzeciak
wislok
Junior
x 24
x 128

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: wislok » 29 paź 2019, 21:16

Umiarkowane to jest przymiotnik , to moja subiektywna ocena. Równie dobrze można uznać,,że część osób ogląda bo jest np. Cugowski,a nie ze względu na występy miłośników śpiewania. Wiesz jakoś skoki potrafią w takiej porze generować takie wyniki, więc się da.
Nie narzucam,a wyrażam swoją .
Swoją drogą wracając do tematu TVP potwierdziła,że w ogóle będzie druga edycja "DDD"?
1 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2909
x 1237

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Trzeciak » 29 paź 2019, 23:13

Skoki to jest po prostu pozatelewizyjny fenomen, ale to już dyskusja na inny wątek. W każdym razie porównanie nie jest trafione.

A druga edycja została potwierdzona jeszcze przed finałem pierwszej:
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/d ... iosna-2020
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 164
x 275

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Nina » 30 paź 2019, 10:25

W tym roku to chyba nie, ale w nowym to już będziemy mieli o czym/kim tu pisać. Jury w rozsypce, przewidywani kandydaci raczej dyskusyjni, mocno :P I z kogo ulepić atrakcyjne pary, jeśli wiadomo, że duże gwiazdy raczej omijają takie programy, nie mówiąc o talentach tanecznych, których wśród gwiazd nie za wiele, w każdym razie o wiele mniej niż talentów wokalnych, które, patrząc na TTBZ, sypią się do każdego programu jak z rękawa.
0 x
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2909
x 1237

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Trzeciak » 04 lis 2019, 1:10

W Holandii tymczasem zakończyła się piąta (i - na co wiele wskazuje - na razie ostatnia) edycja "DDD". Pierwszy raz w światowej historii formatu program wygrał tercet, i to - co także pierwszy raz na świecie się zdarzyło - same kobiety. Mistrzyniami "DDD 2019" w Holandii stały się siostry O'G3NE (zwyciężczynie 5 sezonu "The Voice of Holland" z 2014 roku, reprezentantki Holandii na JESC 2007 i ESC 2017) i tym samym przekazały 100 000 euro na wskazany cel charytatywny. Dodajmy, że zdobywcy drugiego miejsca przekazali na szczytny cel nie jak to było dotychczas 25 000 euro (tak jak pozostali wyeliminowani uczestnicy), a 50 000 euro:

0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 164
x 275

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Nina » 04 lis 2019, 10:22

Wątpię, żeby u nas uchowało się 5 edycji :rolleyes: I niestety, mając na uwadze discopolowe preferencje Prezesa :P, coraz bardziej się upewniam w finalizacji prorokowanej obsady prowadzącej(ych) i jurorów, a w zasadzie póki co, jednego jurora. Ale co zrobisz jak nic nie zrobisz :-\
0 x
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Parowka09
VIP Expert
x 439
x 37

[TVP2] Dance Dance Dance

Post autor: Parowka09 » 13 lis 2019, 20:14

"Pudelek": Marcelina Zawadzka i Adam Zdrójkowski mają zostać nową parą prowadzącą program.
https://www.pudelek.pl/artykul/152822/t ... o_zastapi/
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”