[POLSAT] The Four - Bitwa o sławę

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 834
x 2330

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Polsat potwierdził cały skład jurorski i prowadzącą.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 79
x 2123

Post autor: wiatriwoda »

Świetny skład pod każdym względem, nawet prowadząca z szerokimi zdolnościami wokalnymi, klasą i doświadczeniem.

Dlaczego przyjęli propozycję Polsatu?
Dlaczego zdecydowali się wziąć udział w show? - Przyjęłam zaproszenie do udziału w programie „The Four”, ponieważ oglądałam jego amerykańską edycję i podoba mi się formuła. Ten program został skrojony jakby na miarę naszych czasów. Mam wrażenie, że dzisiaj trudno utrzymać uwagę widza, słuchacza dłużej niż przez kilka minut, czyli tyle ile trwa filmik na YouTube, a i o to czasem niełatwo. W tym programie jesteśmy zaskakiwani co chwilę. W każdym momencie może wydarzyć się coś, co zmienia przebieg całego show - zapewnia Natalia Nykiel.

- Przyjąłem propozycje zostania jurorem w „The Four. Bitwa o sławę”, ponieważ to najodważniejszy muzyczny talent show, z jakim się kiedykolwiek zetknąłem. To program dla ludzi o mocnym głosie i o mocnych nerwach. To ciągła walka o przetrwanie i udowadnianie jurorom, publiczności, ale przede wszystkim samemu sobie, że zasługuje się na miejsce, w którym się jest - mówi Igor Herbut.

- Zdecydowałem się usiąść na fotelu jurora w muzycznym show telewizyjnym, gdyż po różnych propozycjach tego typu, po raz pierwszy poczułem, że może się z tego zrodzić nowa jakość. To dla mnie również szansa na zorientowanie się, „co w trawie piszczy” i jak śpiewa młode pokolenie - komentuje Kuba Badach. - Cieszę się, że obok mnie znajdą się artyści, których wrażliwość i dorobek cenię i szanuję. Myślę tu zarówno o jurorach, prowadzącej „The Four”, jak i o wszystkich muzykach akompaniujących. Ich nazwiska gwarantują najwyższą jakość muzycznych spotkań.
https://www.polsat.pl/news/2020-02-07/o ... owy-sklad/
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 264
x 51

Post autor: Michał56 »

No prosze, a Pani Nykiel jesienią ogłaszała zawieszenie "kariery" więc troche szybko powróciła. :lol:
Swoją drogą dziwne, ze do prowadzenia nie zaangażowali Macka Rocka, od 3 lat nie mial żadnego dużego programu w Polsacie.
^-^
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 834
x 2330

Boże, widzisz i nie grzmisz, ten złośliwy cudzysłów przy karierze Nykiel... Akurat Natalia to jedna z nielicznych osób z polskich talent show, które konsekwentnie budują swój wizerunek i podążają wyznaczoną drogą muzyczną i po prostu są uznanymi artystami.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3029
x 1325

Post autor: Trzeciak »

Przynajmniej Nykiel tak nie kręciła w sprawie "The Four", jak Sikora na temat "DDD". ;)
Michał56 pisze:
07 lut 2020, 16:49
No prosze, a Pani Nykiel jesienią ogłaszała zawieszenie "kariery" więc troche szybko powróciła. :lol:
Rozumiem, ze możesz jej nie lubić, ale to, że jest obecna rok po roku przy rozdaniu Fryderyków - czy to jako laureatka, czy osoba nominowana - o czymś chyba świadczy.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 834
x 2330

Sikora nie kręcił, a w żywe oczy kłamał i zrobił z siebie kłamczucha ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 79
x 2123

Post autor: wiatriwoda »

Przywitanie Igora i Kuby, Sama Ewa Farna w komentarzach zachwycona :)

Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 32
x 158

Post autor: wislok »

No to ładnie zaczęła- od perfidnego kłamania Pani Natalia Nykiel. Brzydzę się kłamstwem , więc u mnie ta osoba jest skreślona i nieważne jest czy i ile nagród dostaje.. Program zapewne będę oglądał ze względu na Natalię Szroeder. Zaskoczony jestem,że programu nie poprowadzi Barbara Kurdej-Szatan. Swoją drogą pewne odświeżenie, brak Pani Elżbiety, osoby, które nie były wcześniej jurorami gdzieś indziej, nowa prowadząca, choć mama nadzieję,że muzyka będzie u niej nr 1. Gdzieś Rock, Hyży czy Dowbor ostatnio odsunięci,a Nina testuje dużo nowych twarzy-Kordas, Gilion, Basia itd. Wcale nie zdziwię się,że Agnieszka Hyży niedługo odejdzie z Polsatu i skupi się na rozwoju własnej firmy eventowej.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 834
x 2330

wislok pisze:
07 lut 2020, 18:01
No to ładnie zaczęła- od perfidnego kłamania Pani Natalia Nykiel. Brzydzę się kłamstwem , więc u mnie ta osoba jest skreślona i nieważne jest czy i ile nagród dostaje..
Nie będę powtarzać po @3rd , więc tylko przekleję:
3rd pisze:
07 lut 2020, 10:03
Uspokójcie się z zaprzeczaniem Natalii Nykiel, ona była pytana o The Voice of Poland i na tamten temat się rozwinęła, przy The Four nie powiedziała nic więcej, niż „Mogę powiedzieć to samo”, najwidoczniej nie mogła jeszcze nic zdradzić. Przy dobrym kontakcie z logiką wydaje się to bardzo zrozumiałe wyjście z sytuacji.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 32
x 158

Post autor: wislok »

Oglądałem tą wypowiedź i jeśli ktoś twierdzi,że ma tyle zajęć i skupia się na trasie koncertowej i nie ma czasu na dodatkowe aktywności(odpowiedź na pytanie o the Voice) po czym dopytana o The Four mówi- mogę powtórzyć to samo to jest to KŁAMSTWO i tyle w temacie. Dla mnie słabe i na pewno nie buduje czymś takim swojej wiarygodności jako człowiek..
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
xselix
Użytkownik
x 8

Post autor: xselix »

Emisja jednak w soboty, od 7 marca.
W RYTMIE Polsatu
Użytkownik

Post autor: W RYTMIE Polsatu »

Dla mnie to lepsza data bo w niedzielę zagraża TVP1 :D
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3029
x 1325

Post autor: Trzeciak »

@xselix - skąd takie info? Swoją drogą czeka nas bratobójcza rywalizacja projektów Rochstaru. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
W RYTMIE Polsatu
Użytkownik

Post autor: W RYTMIE Polsatu »

Akurat kto będzie chciał oglądać śpiew wybierze Polsat kto taniec TVP2 :)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 436
x 1055

Post autor: Medyk24 »

No i świetna decyzja, Nina wyczuła moment kiedy ponownie może zawalczyć o sobotni prime-time, na pewno lepiej niż wtorek.

@W RYTMIE Polsatu, a w piątek na odwrót. :P
POZDRAWIAM, Medyk24
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”