[POLSAT] The Four - Bitwa o sławę

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 15
x 155
Kontakt:

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Jeżeli Rock tak jak przy MBTM miałby być w duecie z Pauliną Sykut-Jeżyną to jeszcze można by to zdzierzyć. Swoją drogą widziałbym wreszcie gdzieś indziej Milenę Rostkowską-Galant niż tylko przy mapach pogody.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Jordi
VIP Expert
x 1472
x 1755

Post autor: Jordi »

@Poland Nina zgarniając taki skarb jak Baśka byłaby niepoważna trzymając ją w lodówce...

Rock się skończył wraz z Idolem i oby już nie wracał do takich programów. Sykut przykro to mówić, ale po przejściu Baśki spadła z piedestału "najlepszej" prowadzącej Polsatu...
W RYTMIE Polsatu
Użytkownik

Post autor: W RYTMIE Polsatu »

Z tego co widziałem na YT to w zagranicznej wersji było czterech jurorów. A u nas będzie 3 :o
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2968
x 1274

Post autor: Trzeciak »

W USA przypadkiem pierwotnie też nie było trzech jurorów? ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 24
x 137

Post autor: wislok »

Rochstar robi program dla czarodziejki Basi :) Nie będzie to w soboty :) O to jestem spokojny.

Rock jest spoko :) Wiem,że uwielbienie do Basi jest ogromne,ale Sykut była i jest nr 1 nie tylko Polsatu :)
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Jordi
VIP Expert
x 1472
x 1755

Trzeciak pisze:
17 sty 2020, 12:33
Było czterech w 1 sezonie, ale przed finałem jeden został oskarżony o molestowanie przez byłych 5 podopiecznych (to był jakiś dyrektor w Universalu) i wyleciał i finale 1 serii i w całej 2 była pozostała trójka.
ewcia
Użytkownik

Post autor: ewcia »

Masked Singer byłby lepszy i to o wiele. Program wszędzie jest hitem, nawet w Niemczech i Holandii. Zresztą teraz jest faza na ten program. Wiele krajów dopiero będzie zaczynało 1 edycję. W USA 2 sezon gromadził ponad 9 a nawet 10 milionów. Chociaż 2 sezonowi zaszkodziły przerwy w emisji z powodu rożnych wydarzeń najcześciej sportowch i programów świątecznych. Zobaczymy jak 3 sezon będzie miał wyniki. Z drugiej strony ten program też trzeba umieć zrobić a wydaje mi się że Polsat nie za bardzo się do tego nadaje. Może z wyjątkiem prowadzącego bo Macie Rock jest idealny do tego programu.
Patrekur
Użytkownik
x 37
x 23

Post autor: Patrekur »

"Maskarze" są zbyt podobni do "TTBZ", by byli razem z tym programem w jednej ramówce. Choć zdziwie się, jeśli w tym roku Polsat czy któryś z jego rywali nie zdecydują się na ten hitowy format.

Co do "The Four", to program ma bardziej rozmaitą i ciekawszą formułę od "MBTM" i przy dobrym wykonaniu i poziomie uczestników, wcale nie musi wypaść blado na tle "The Voice", choć nie ma co ukrywać, że są sensowniejsze i pewniejsze formaty, na które Polsat mógłby postawić na wiosnę.
Ostatnio zmieniony 17 sty 2020, 15:10 przez Patrekur, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 503
x 668

Post autor: N-O-R-O-N »

W ,,Masked Singer" chodzi o pajacowanie w maskach i kostiumach, a nie upodabnianie się do prawdziwego wykonawcy, więc wiadomo, który format wolę ;)
#TVPZaMurem ;)

2020.
W RYTMIE Polsatu
Użytkownik

Post autor: W RYTMIE Polsatu »

Mam takie pytanie.
Czy w każdym odcinku będzie to samo jak było to przy "ATN", czy coś w stylu "MBTM" ? :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2968
x 1274

Post autor: Trzeciak »

@W RYTMIE Polsatu - bliżej do "MBTM" bo jest element castingu jurorskiego (głosowanie TAK/NIE), tyle, że tu jest ciągłość, aż do odcinka 7. ;)
wislok pisze:
17 sty 2020, 12:43
Rochstar robi program dla czarodziejki Basi :) Nie będzie to w soboty :) O to jestem spokojny.

Rock jest spoko :) Wiem,że uwielbienie do Basi jest ogromne,ale Sykut była i jest nr 1 nie tylko Polsatu :)
Z tym bym dyskutował. Za czasów "MBTM" Sykut-Jeżyna była bardziej naturalna, spontaniczna, w "TzG" potrafi nie raz sypnąć sucharami, a podczas odcinka weselnego zasłynęła z nazwaniem Renaty Kaczoruk "smukłej łani", czy nazwaniem jednej z pań "zarąbistej". Szatan przynajmniej - co było widać w programach TVP, czy w "TzG" Polsatu - trzymała jednak fason, nie miała większej wpadki. Dla mnie Sykut-Jeżynę przebija także prawdopodobnie największe odkrycie prezenterskie 2019 roku, czy Gabi Drzewiecka.
Jordi pisze:
17 sty 2020, 13:23
Trzeciak pisze:
17 sty 2020, 12:33
Było czterech w 1 sezonie, ale przed finałem jeden został oskarżony o molestowanie przez byłych 5 podopiecznych (to był jakiś dyrektor w Universalu) i wyleciał i finale 1 serii i w całej 2 była pozostała trójka.
O, to nie wiedziałem. To niezłe fatum ma ten program.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 776
x 2236

Post autor: pulkownik »

Tak zasłynęła, że tylko ty pamiętasz takie pierdoły :lol: MBTM i TZG to dwa światy i wiadomo, że inaczej będzie zachowywać się na scenie muzycznej a inaczej w balowej sukni na parkiecie. Mam do Pauliny kilka zastrzeżeń, przede wszystkim za mocno stoi w cieniu Ibisza i jakby boi się zagrać pierwsze skrzypce, no i w rozmowach przy stole jurorskim jest zbyt sztywna. Niemniej wg mnie prowadzi lepiej od Baśki (nie mówię, że Kurdej-Szatan to zła prowadząca, wręcz przeciwnie).
Patrekur
Użytkownik
x 37
x 23

Post autor: Patrekur »

Trzeciak pisze:
17 sty 2020, 19:35
Za czasów "MBTM" Sykut-Jeżyna była bardziej naturalna, spontaniczna, w "TzG" potrafi nie raz sypnąć sucharami, a podczas odcinka weselnego zasłynęła z nazwaniem Renaty Kaczoruk "smukłej łani", czy nazwaniem jednej z pań "zarąbistej".
Prędzej to zasłynęła tym, że w "MBTM" wyskoczyła z lodówki, niż tymi określeniami. :D
Jordi
VIP Expert
x 1472
x 1755

Dla mnie Sykut "wyrobiła się", ale nie do końca jest w pełni profesjonalna gdy musi być. W TzG zdarza jej się często zagiąć, zająknąć, że wtedy od razu zerka w scenariusz. Na pewno nie pomaga to, że prowadzi program discopolo, przez co jak ją widzę, to mimo woli czuję przaśność. Z Ibiszem pasi do Polsatowego TzG, bo jest on przaśny do bólu i w takiej wersji więcej się wybacza moim zdaniem ;)

No i ona jednak wyskoczyła z lodówki w MBTM. Tego nigdy nie zapomnę :lol: (@Patrekur widzę w tym samym momencie wpisał to samo xD )

Baśka poprowadzi i poważniejsze szoł, jak i bardziej rozrywkowe, lajtowe. Początki miała niemrawe, ale niespodziewanie szybko podniosła poziom. W ostatnich programach TVP przez nią prowadzonych była pełna profeska z naprawdę pojedynczymi pomyłkami, zająknięciami itd... Zwłaszcza przy obecnych "najlepszych" prezenterek TVP (Nowakowska, Zawadzka) widać jak wiele im brakuje do Szatanowej

Dla mnie mimo wszystko Baśka jest lepsza od Sykut nie jakoś bardzo, ale jednak, a i ta druga ma TzG, więc i tak najpewniej tutaj ujrzymy Kurdejową ;) Serio zdziwię się, jak jej tu nie zobaczę...

PS. A jeszcze Polsat ma Chylewską, która na Gali Mistrzów Sportu przyćmiła Mielewskiego, który robił za "przaśną" część duetu, a Paulina za megaprofesjonalną i wypadła znakomicie :D
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 24
x 137

Post autor: wislok »

Mielewski jest fantastyczny. Nie rozumiecie,że scenariusz takiej gali jest dokładnie rozpisany :) ? Więc być może elementy luźniejsze miał mieć Jerzy Mielewski, zresztą ja uważam,że dobrze jak jest taki element.
Sykut potrafi poprowadzić wszystko- prognozę pogody, program sportowy, muzyczny("Muzyczne Listy", "4Music" itd.) czy ogromne wydarzenie. To jest absolutnie dla mnie prezenterka kompletna. Szkoda,że takiej szansy nie dostała Marta Leleniewska od Niny jak ona. Zresztą moim zdaniem warto stawiać na sprawdzone osoby czyli na nią, Agnieszkę, Maćka Rocka, Dowbora, Jerzego Mielewskiego,a nie na siłę szukać nowych osób, bo Polsat ma absolutny top prowadzących. Basia, która wyszkoliła się w TVP uzupełnia tą konstelację gwiazd. I niech uzupełnieniem,a nie zastąpieniem pozostanie.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”