[TVP2] Star Voice - Gwiazdy mają głos!

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
atomówka96
Junior

Post autor: atomówka96 » 13 mar 2020, 22:30

Jeśli Aleksiej wygra co każdy odcinek to zeświruje.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 13 mar 2020, 22:37

Medyk24 pisze:
13 mar 2020, 22:24
"SV" póki co w kontynuacji - piki ponad zdrowie ogółu ? :rolleyes:
Nie musi to być przeniesienie sezonu na jesień (jak u konkurencji), ale spokojnie można było zrobić dwa tygodnie przerwy i przesunąć z 15 na 29 maja, czyli na ostatni "wolny" wiosenny piątek w TVP.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert

Post autor: Kamilo » 13 mar 2020, 22:42

To oczywiście zależy od sytuacji w kraju, można przekładać z tygodnia na tydzień, ale - niestety - trzeba w takim wariancie założyć, że 2 tygodnie przerwy mogą przemienić się nawet w 2 miesiące. Pomijam, że ekipa ma często też inne zobowiązania i oczekuje konkretnych decyzji a nie ciągłego zwodzenia - nawet jeśli to siła wyższa. I wreszcie telewizja rządowa powinna być wzorem w przestrzeganiu rządowego prawa.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Poland » 13 mar 2020, 22:51

Proponuje od razu postawić stan żałoby narodowej bo te świrowanie jest już gorsze niż sam koronawirus. Moim zdaniem SV w przeciwieństwie do TZG odbędzie się zgodnie z planem zwłaszcza że dla wielu to będzie jedyna praca w obecnym czasie.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2020, 22:56 przez Poland, łącznie zmieniany 1 raz.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 13 mar 2020, 22:53

Jesteś niespełna rozumu.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Poland » 13 mar 2020, 22:59

Po prostu inaczej podchodzę do tej sprawy. Owszem sytuacja jest groźna ale z drugiej strony media i politycy już powoli zaczynają przesadzać i to mi się nie podoba.
Kostka
Użytkownik

Post autor: Kostka » 14 mar 2020, 8:05

Więc po co żałoba narodowa? Na razie tylko dwie ofiary, wyluzuj...
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Poland » 14 mar 2020, 10:01

@Kostka Powiedz to mediom - tak już panikują (zwłaszcza w serwisach i stacjach informacyjnych) jakby ofiar było co najmniej dziewięćdziesiąt. Wracając do programu to podejrzewam że on jednak zostanie bo TVP nie odpuści okazji gdy Polsat oddaje swoje pole walkowerem.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2020, 13:00 przez Poland, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Post autor: Nina » 14 mar 2020, 12:40

Oglądałam wczoraj po TzG film "Epidemia strachu" o epidemii groźnego wirusa, no prawie jakby był o tym co się dzieje teraz i padło tam właśnie stwierdzenie, że internet i telewizja mają swój udział w nakręcaniu paniki, której skutki faktycznie mogą okazać się gorsze niż sam wirus, coś w tym jest. A wracając do programu, oglądam właśnie powtórkę. Czerkawski, no nie mogę Go słuchać :angry: Miła twarz, lubimy tego sportowca, ale niech Go zdejmą z wizji, a bardziej z fonii. Poziom wokalny jaki jest każdy słyszy, wiadomo, że uczestnicy SV szans nie mają na udział w TTBZ (pomijam Marcela, który już tam był), to nie ta wokalna liga. Olech dostaje dobre dla siebie,niewymagające wokalnie piosenki, śpiewa "płasko", nie dałaby rady z piosenką, którą, też z dużym trudem, wykonała Pyrek, tam już potrzebna była modulacja i jak to mówi Walewska, "wyższe rejestry" z którymi Pyrek sobie nie poradziła, zdecydowanie lepiej wypadła w 1 odcinku.
Medyk24 pisze:
13 mar 2020, 20:47
Bieda jeszcze większa niż w "TzG"
A mnie tu brak widowni nie przeszkadza tak jak w TzG, gdzie to na prawdę biednie wyglądało :(
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert

Post autor: 3rd » 14 mar 2020, 12:48

Nina pisze:
14 mar 2020, 12:40
Poziom wokalny jaki jest każdy słyszy, wiadomo, że uczestnicy SV szans nie mają na udział w TTBZ (pomijam Marcela, który już tam był), to nie ta wokalna liga.
Aleksandra Szwed wygrała 5. edycję TTBZ.
W RYTMIE Polsatu
Użytkownik

Post autor: W RYTMIE Polsatu » 14 mar 2020, 12:51

Kostka pisze:
14 mar 2020, 8:05
Więc po co żałoba narodowa? Na razie tylko dwie ofiary, wyluzuj...
Przepraszam, że to piszę, ale bardzo zirytował mnie twój komentarz.
Dajmy na to, że jesteś trzecią osobą, - na razie tylko trzy ofiary wyluzujmy się. ;)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 14 mar 2020, 13:02

Koszucki też był w TTBZ, zajął w punktacji ostatnie miejsce. Z TZG odpadł jako drugi, tutaj jako pierwszy, nie ma szczęścia facet :)
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Post autor: Nina » 14 mar 2020, 13:20

Słuchając Koszuckiego, to jak on tam się znalazł :-\ Przed chwilą zobaczyłam Szwed i przypomniało mi się, że faktycznie była w TTBZ, ale ona chyba jest najlepsza tutaj, więc to nie dziwi.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Christianus
Junior

Post autor: Christianus » 14 mar 2020, 14:35

Mówiąc szczerze kompletnie nie wyobrażam sobie realizacji przyszłotygodniowego odcinka. Jestem daleki od panikowania, ale jeszcze bardziej przeraża mnie stanowisko @Poland, choć w zasadzie nie spodziewałem się z tej strony niczego mądrego.

Program jest wtórny. Mimo, że jest to dokładnie ten sam format, co "Jak oni śpiewają?", to odnoszę wrażenie, jakbym oglądał dwa zupełnie inne show - tamten bardziej uniwersalny, skierowany do szerszej publiczności, ten jedynie do starszej widowni. Patrząc pod tym kątem, nie dziwią mnie wygrane Aleksieja. Może niech zakończą "Star Voice" na trzech odcinkach i od razu przyznają mu zwycięstwo? Chyba wszyscy pożegnalibyśmy go bez większego żalu. Wybór piosenek doskonale świadczy o tym, do jakiej grupy docelowej trafia program. Zero nowości, chyba jedynie "Górą Ty!" z poprzedniego odcinka pojawiło się po raz pierwszy w tego typu widowisku. Poza tym nie sądziłem, że Zdrójkowski tak szybko doczeka się następcy w przeraźliwie niskim poziomie konferansjerki. Jak widzę Czerkawskiego, to mam ochotę wysłać SMS, nie na uczestnika, ale na niego, o treści "pomagam". To rozpaczliwe wodzenie wzrokiem za tekstem wyświetlanym na prompterze, brak jakiejkolwiek intonacji, po prostu dramat. Nie sądziłem, że to kiedykolwiek napiszę, ale w tym miejscu lepiej wypadłby nawet okropnie irytujący Szymkowiak. O poziomie wokalnym z litości nie będę pisać.
Memorex_94
Poster

Post autor: Memorex_94 » 14 mar 2020, 15:27

Ciągle mają jeszcze cień szansy na zawieszenie programu z godnością i popracowanie nad kilkoma rzeczami, bo wczoraj brak publiczności był aż nadto odczuwalny, poziom sredni, wykonania średnie, repertuar ujdzie, i ogien i woda na prowadzeniu, ogien z byle powodu już tak naprawdę krzyczy, co po trzech odcinkach już lekko irytuje. Woda, a w zasadzie lód, mrozi poczucie entuzjazmu, błagalne szukanie kolejnych linijek w ekranie potrafi schlodzic nawet największe emocje, nie mówiąc już o stylu prowadzenia, który działa jak syntezator Ivony.

Proponuje tez od razu wręczyć czeki na 10 i 100 tysięcy Aleksiejowi, i zrobić jakąś wewnętrzna rywalizację o drugie miejsce, bo to już nawet nie wywołuje emocji bo doskonale wiadomo kto to będzie wygrywać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”