[TVP2/TVP1] You can dance - Nowa generacja (2021, 2023)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Zaczynam mieć wątpliwości, czy u Kurskiego była kolaudacja jego "premiery roku". Patrząc na to, co poszło do Dwójki, to chyba nawet amator tego by na wizję nie puścił.
Pozdrawiam, Trzeciak
bucik11
Legendary
Posty: 10498
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 500
x 1244

[TVP2] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Obejrzałem dwa odcinki, ale oczywiście z większym przewijaniem ;) Co do jury to Misha fajnie wypadł, jest przyjazny dla dzieci, Agustin trochę łagodniejszy niż w DDD, ale i tak mnie denerwuje, co do Klaudii to ona jakoś mi nie pasuje :rolleyes: Co do prowadzącej czyli wszędzie widzianej Idy to wolę ją w The Voice Kids niż tutaj ;) Pierwszy odcinek i sala w Gdańsku fatalne, to tak brzydko wyglądało, że szok. Jeszcze te kanapy z rodzicami na tej sali, coś okropnego :rolleyes: Jeszcze te kolory dziwne, no nie wiem nic tu nie gra. Drugi odcinek z Katowic lepszy, studio (sala_ ładniej wyglądało niż w Gdańsku. Spodobał mi się występ pierwszego uczestnika :) Ale coś nie grało, bo jak uczestnik tańczy to po co dawać jego historię w między czasie. Podsumowując montaż fatalny, kolory w pierwszym odcinku fatalne, jeszcze czołówka, która też moim zdaniem jest fatalna. Tego nie można nazwać "Premierą Roku" tylko "Fatalną Klapą Roku". Raczej nie obejrzę kolejnych castingowych odcinków :rolleyes:
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Recenzję jako jedna z nielicznych wystawiło WP - o dziwo - pozytywną biorąc pod uwagę ile ostatnio tak krytycznych artykułów pojawiło się o TVP: https://teleshow.wp.pl/you-can-dance-no ... 511026176a

Komentując ją - żeby dzieci rzeczywiście skradły show, to muszą być zauważalne, być na pierwszym planie. Niestety przez skopany montaż piątkowej premiery było o to trudno.

No i Kurski tak w lutym chwalił się "Artystycznym Transferem Roku", że za chwilę tanecznemu wizjonerowi może zapewnić telewizyjny niebyt na długie lata. :D

Podejrzewam, że jutro na Woronicza nie tyle polecą telewizory, co po prostu rozdzwonią się i to na ostro telefony do Endemolu. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Milion widzów to chyba nie jest to, na co liczyli Kurski z Egurrolą. Podejrzewam, że była dziś ostra gorąca linia między TVP a Banijay Endemol Shine. ;): https://centruminformacji.tvp.pl/558386 ... zja-polska

A promocja trwa dalej. Pytanie tylko czy do piątku program utrzyma się w paśmie. :rofl: :
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1577

[TVP2] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Jaka katastrofa. Myślałem, że jednorazowo chociaż 1,5mln wykręcą. Arcybiskup zaliczy arcyporażkę, nie wiem po co mu to było.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVP2] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Brawo Panie Pikuś, wyznacza Pan nową generację....klapy, dawno żaden program przy tak dużej promocji nie wykręcił tak słabych wyników na starcie.
bucik11
Legendary
Posty: 10498
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 500
x 1244

[TVP2] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

"Nowe taneczne show", "Premiera Roku" śmiech na sali. Jacenty się wkurzy i pewnie zmieni pasmo :lol: Coś czuję, że nie będzie drugiego sezonu ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Powinien się na siebie wkurzyć, jeśli ma jeszcze jakieś resztki wstydu i honoru. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Poster
Posty: 1610
Rejestracja: 03 sie 2020, 10:57
Lokalizacja: Warszawa
x 323
x 266

[TVP2] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nowy Telewizor »

Mi zaś się wydaje że pozostawią do końca w piątki jak "Czar par", ale nie będzie kolejnej edycji.
Miłego dnia :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Mam nadzieję, że wyniki premiery definitywnie przekreślą plany emisji dorosłego "YCD" w wiosennej przyszłorocznej ramówce Dwójki. Najwyższy czas na inne projekty, i oby nie byłby to n-ty z kolei talent-show.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1577

[TVP2] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Oj, poczekajmy czy Taniec na Lodzie nie wróci.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Myślę, że przy wynikach obecnej edycji "TzG" to ten pomysł też byłby nietrafiony.
Pozdrawiam, Trzeciak
bucik11
Legendary
Posty: 10498
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 500
x 1244

[TVP2] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Trzeciak pisze: 13 wrz 2021, 20:40 Mam nadzieję, że wyniki premiery definitywnie przekreślą plany emisji dorosłego "YCD" w wiosennej przyszłorocznej ramówce Dwójki. Najwyższy czas na inne projekty, i oby nie byłby to n-ty z kolei talent-show.
To nie byłby dobry pomysł. Jeżeli miałaby być kontynuacja dorosłej wersji to tylko widzę ją w TVN-ie. Pamiętajmy, że jeszcze jest Dance Dance Dance ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jak mnie bawi demonizacja formatu względem jednej stacji telewizyjnej. :D Problemem nie tyle jest emitent programu, ile to, że "YCD" to obecnie format już zbyt anachroniczny, a przy klęsce dziecięcej edycji programu - dorosła tym bardziej nie ma szans na sukces.

A co do kontynuacji "DDD" - to z tego co wiem - nie jest ona planowana. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 366

[TVP2] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Trzeciak pisze: 13 wrz 2021, 23:00 Myślę, że przy wynikach obecnej edycji "TzG" to ten pomysł też byłby nietrafiony.

Trzeciak pisze: 13 wrz 2021, 18:41 Milion widzów to chyba nie jest to, na co liczyli Kurski z Egurrolą. Podejrzewam, że była dziś ostra gorąca linia między TVP a Banijay Endemol Shine. ;): https://centruminformacji.tvp.pl/558386 ... zja-polska

A promocja trwa dalej. Pytanie tylko czy do piątku program utrzyma się w paśmie. :rofl: :
"W ten weekend powrócił też premierowo „The Voice of Poland”. Pierwszy odcinek przesłuchań w ciemno obejrzało 1,8 mln widzów (MOR) oraz ponad 1,4 mln widzów (NAM) przy udziałach 11,8%. Z kolei nowość „You can dance – nowa generacja” w piątek, 10 września zgromadził widownię na poziomie 1,3 mln widzów (MOR) oraz milion osób (NAM) i uzyskał 16,2% udziałów w TVP2."

1.4 mln widzów premiery "The voice of poland" to chyba też nie to na co liczyli w TVP. ;)
^-^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości