[TVN] Mam Talent!

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

[TVN] Mam Talent!

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamico7 »

Jak patrzę na to to ten program zatrzymał się w latach 90 :( Inne wersje i nie chodzi mi nawet o UK czy USA ale nawet kraje bliższe nam to etap castingów wygląda dużo nowocześniej. TVN przesadnie na tym etapie oszczędza. Jedzie na stałych widzach i nic nie odnowi bo uważa że po co :( Syco powinno bardziej pilnować tego jak licencje są wykonywane bo patrząc na polski przykład z MT czy Greckiego X'a gdzie wygląda to jak program internetowy to jest mało poważne
Jubileusz był idealną okazją do nowego otwarcia, oby się nie okazało że na zmiany będzie za późno jak w przypadku X Factora gdzie zbyt długo zwlekali
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3327
x 1472

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Trzeciak »

Jeśli miałbym być szczery, to jednak ostatnia edycja brytyjska trochę mnie rozczarowała, szczególnie dużo mniejszym studiem z ciasną scenografią do programów na żywo, czy zmianami zasad odcinków "Live" (zmniejszenie ilości półfinalistów do "40", brak decyzji jurorów). Po tym, to już chyba wolę, by było jak było. Przeboleję wciąż obowiązującą tapeciarską scenografię castingów, nieco przestarzałe studio do programów na żywo, piejącą nad byle czym Foremniak, czy dziwnie pobudzonego Egurrolę, byle tylko poziom nowej edycji nie był tak niski, jak w zeszłorocznym sezonie. ;)

P. S.: I jeszcze trochę ponarzekam, tyle, że na "AGT". Zmiana prowadzącego Nicka Cannona na Tyrę Banks dla mnie na minus, szczególnie, że bywa strasznie rozemocjonowana. Z kolei poziom pierwszego odcinka nie pozostawia wątpliwości, że "America's Got Talent", to wciąż najlepsza wersja formatu "Got Talent" na świecie. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

[TVN] Mam Talent!

No Brytyjczycy w tym roku też zawiedli niestety :( Co do poziomu 10 sezonu to jednak trochę się obawiam, mam nadzieje że to będą tylko obawy a będzie fajnie jednak. Jak nie castingi to przynajmniej niech scenografię z odcinków live zmienią na nowocześniejszą i przestronniejszą. Już MG mieli lepszą scenografie i dużo większą, a tam się dużo mniej działo
AGT to poziom niedościgniony, na tą edycje powinni patrzeć nasi producenci i się uczyć
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2331

[TVN] Mam Talent!

Post autor: wiatriwoda »

Agnieszka po dzisiejszym dniu castingowym napisała, że było mega, myślę, jakby by było słabo, nic by nie napisała przynajmniej :) Być może produkcja sama szukała uczestników do jubileuszowej edycji.
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
x 1
x 8

[TVN] Mam Talent!

Post autor: kolos »

Trzeciak pisze:Jeśli miałbym być szczery, to jednak ostatnia edycja brytyjska trochę mnie rozczarowała, szczególnie dużo mniejszym studiem z ciasną scenografią do programów na żywo, czy zmianami zasad odcinków "Live" (zmniejszenie ilości półfinalistów do "40", brak decyzji jurorów). Po tym, to już chyba wolę, by było jak było. Przeboleję
wciąż obowiązującą tapeciarską scenografię castingów, nieco przestarzałe studio do programów na żywo, piejącą nad byle czym Foremniak, czy dziwnie pobudzonego Egurrolę, byle tylko poziom nowej edycji nie był tak niski, jak w zeszłorocznym sezonie. ;)

P. S.: I jeszcze trochę ponarzekam, tyle, że na "AGT". Zmiana prowadzącego Nicka Cannona na Tyrę Banks dla mnie na minus, szczególnie, że bywa strasznie rozemocjonowana. Z kolei poziom pierwszego odcinka nie pozostawia wątpliwości, że "America's Got Talent", to wciąż najlepsza wersja formatu "Got Talent" na świecie. :)
A ja uważam że zmiany w BGT są akurat dobre. Dobrze że nie decyduje widzimisię jury tylko decyzja widzów. Zresztą jury też ma możliwość przydzielenia dzikiej karty na finał. Nie zauważyłem żeby jakieś tragiczne występy przechodziły kosztem dobrych. Ale trochę mi szkoda że Issy Simpson nie wygrała :)

A co do AGT... USA to duży kraj (i ludny) więc mają z czego wybierać. A zmiana prowadzącego faktycznie na minus choć nick cannon też często był nazbyt emocjonalny. Natomiast na minus Simon Cowel w AGT. Za dużo go w tych wszyskich Got talentach...

A po polskim mam talent cudów się niespodziewam. Chyba już kilka edycji temu zabrakło talentów w Polsce albo nie garną się do Mam talent...
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3327
x 1472

[TVN] Mam Talent!

kolos pisze: A ja uważam że zmiany w BGT są akurat dobre. Dobrze że nie decyduje widzimisię jury tylko decyzja widzów. Zresztą jury też ma możliwość przydzielenia dzikiej karty na finał. Nie zauważyłem żeby jakieś tragiczne występy przechodziły kosztem dobrych. Ale trochę mi szkoda że Issy Simpson nie wygrała :)
Akurat w Polsce częściej swoje "widzimisie" pokazaliby widzowie, niż jurorzy, szczególnie, że głosowania w "MT!" nie raz już zaskakiwały, i to bardzo. Uczestnicy, którzy byli pewniakami do finału, znajdowali się i to poza Top 3 półfinału, a słabe występy przechodziły dalej.

Tutaj nie doprecyzowałem, że samo ogłoszenie wyników też nie zachwyca. Chodzi o to, że podane jest od razu, kto zajął drugie miejsce w półfinale, a kto go wygrał, a to w kontekście finału nieco psuje zabawę, bo wiadomo już kto ma największą szansę na wygraną. W takim przypadku finaliści powinni być podani w losowej kolejności - jak to miało miejsce w brytyjskim "MBTM", czy "GTD". A co do dzikich kart na finał, to jest o jedną mniej, niż w poprzednich dwóch edycjach.
kolos pisze:A co do AGT... USA to duży kraj (i ludny) więc mają z czego wybierać. A zmiana prowadzącego faktycznie na minus choć nick cannon też często był nazbyt emocjonalny. Natomiast na minus Simon Cowel w AGT. Za dużo go w tych wszyskich Got talentach...
Tyle, że Nick Cannon (tutaj już naprawdę apeluję o zaczynanie pisania imion i nazwisk dużymi literami - miejmy minimum szacunku) jest także komikiem i aktorem. U jego spore emocje są wręcz wskazane, a i tak zachowywał się z jakimś zapasem.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
x 1
x 8

[TVN] Mam Talent!

Nie wiem dlaczego bycie konikiem i aktorem miało by usprawiedliwiać nadmiernie emocjonalne zachowanie. Tak naprawdę w AGT zamienili kiepskiego prowadzącego na jeszcze gorszego. Za to nadrabiają z reguły wysokim poziomem uczestników.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3327
x 1472

[TVN] Mam Talent!

Oj, nie takiego kiepskiego. Nie da się ukryć, że Nick Cannon stał się ikoną programu. Poza tym wcale aż tak nadmiernie emocjonalnie się nie zachowywał biorąc pod uwagę, że Amerykanie nie są zbyt zachowawczym narodem. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
po31
Obserwator

[TVN] Mam Talent!

Post autor: po31 »

Myślę ze po 10 jubileuszowej edycji stacja powinna pomyśleć już o odświeżeniu sobotniej ramówki jesienią.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3327
x 1472

[TVN] Mam Talent!

Jeśli widownia dość znacząco spadnie, to kto wie, czy to nie będzie całkiem niegłupi pomysł. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
po31
Obserwator

[TVN] Mam Talent!

Choć widownia narazie nie spada aż tak drastycznie bo te 3 mln utrzymuje się.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3327
x 1472

[TVN] Mam Talent!

Biorąc pod uwagę tendencję jeśli chodzi o ten program, to i 3 mln jesienią nie są wcale takie pewne. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
po31
Obserwator

[TVN] Mam Talent!

A a to niby dlaczego watpie by cos sie zmienilo TVN nawet przy 2 mln pociagnie conajmiej do 12 edycji ten program.
Ostatnio zmieniony 13 cze 2017, 16:58 przez Karol, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zacznij stosować polskie litery, a przynajmniej znaki interpunkcyjne, bo ich dalszy brak skończy się ostrzeżeniem.
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

[TVN] Mam Talent!

Mam Talent po lekkim odświeżeniu kiedy dodano złotego grzyba i zmieniono plansze oraz wprowadzono aplikacje zyskał widzów. Gdyby wykorzystali fakt że jest jubileusz i wprowadzili zmiany w scenografii, odświeżyli czołówkę, logo oraz kilka szczegółów, dobrze przeprowadzili precastingi. Może nawet gdyby wyjątkowo do jubileuszu zaprosili Wojewódzkiego, opakowali to w fajne zapowiedzi jubileuszowe to nie trzeba byłoby się martwić o wyniki, bo dużo widzów z ciekawości zostałoby. Przecież to nie są znowu jakieś wielkie wydatki.
Ja widząc, że chyba wszystko zostaje po staremu raczej nieregularnie będę śledził program.

Widownia programu jak drastycznie poleci to wyjdzie Edward Miszczak i powie, że widzom się to po prostu znudziło i dlatego taki spadek. Tylko że wina będzie leżała zupełnie gdzieś indziej, czyli po stronie TVNu i FM. Podobnie było przy X Factorze gdzie po prostu TVN i producent dali ciała, a ze zmianami czekali do 4 sezonu kiedy było już za późno.
Wiadomo że takie odświeżenie nie zawsze daje sukces co widzieliśmy przy 9 sezonie YCD no ale jednak program już był poza swoimi czasami świetności.
MT to kura znosząca złote jaja i na prawdę trzeba się po starać żeby ją zabić. FM z TVN właśnie to robią.
10 sezon MT to jedna wieka niewiadoma. Liczyłem na to że to będzie nowa era tego formatu w Polsce ale na razie się na to nie zapowiada.
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
x 1
x 8

[TVN] Mam Talent!

Ale czego oczekiwać od TVN-u?? Patrząc na Got talenty za granicą zwłaszcza BGT czy AGT to poziom polskiego "Mam talent" to dno. I się dziwię że nie zmienili prowadzących i jury kilka edycji temu...

Wszystko wskazuje ja to że 10 edycja będzie równie marna jak wcześniejsze no chyba że pojawia się jakieś wielkie talenty w co mocno wątpię...

Ostatni raz proszę o dbałość przy wypowiedziach, szczególnie zaczynanie tytułów wielkimi literami. Następnym razem będzie ostrzeżenie.[Trzeciak]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”