[TVN] Mam Talent!

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[TVN] Mam Talent!

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Tak jest w każdej stacji. Kiedy kupuje się format i sprowadza się go do kraju wszystko musi być takie same - i nawet jak TVN chciałoby coś zmienić to i tak nic nie zmieni. To jest FORMAT i ORYGINALNE ZASADY, wygląd ogólny projektu jest stworzony przez pewną osobę lub firmę i nie można sobie ot tak czegoś zmieniać. Należy o tym pamiętać. Jak już masz o coś oskarżać daną stację to oskarżaj o realne przykłady, nasz ''wielki ekspercie'', heh. :P :D

No tak zapomniałem, że Golbi wypowiada się na forum medialnym a nie ma w tym temacie BLADEGO POJĘCIA. :P
Paluch
Użytkownik

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Paluch »

A moim zdaniem wybór Hołowni na współprowadzącego jest nietrafiony. Szymon Hołownia kojarzy się przede wszystkim jako znawca tematyki religijnej (TV Religia) i publicysta ("Po prostu pytam" w TVP 2). Jego wizerunek jaki już sobie wyrobił w pracy w telewizji nie pasuje do programu rozrywkowego, a tym bardziej w duecie z Marcinem Prokopem. Zresztą sam Hołownia miał wątpliwości co do udziału w tym programie, ale w końcu Miszczak go przekonał (tak sam mówił jako gość Marzeny Chełminiak w Radiu Zet).
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Tomala »

Właśnie ten drugi prowadzący nie pasuje do tego programu... A czy to nie było czasem tak, że ten program z Prokopem miał prowadzić Szymon Majewski?
CZYNY NIE CUDA... ;)
ARTUR B.

[TVN] Mam Talent!

Post autor: ARTUR B. »

W ogóle mi się nie podoba ten program. Promowanie jakiś cyrkowców na antenie telewizyjnej. Pytanie tylko po co? Zaczynam powoli tracić szacunek do Chylińskiej. Gwiazda takiego formatu nie powinna brać udziału w czymś tak kiczowatym.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 12
x 138

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Kryterium0 »

Ice pisze:program na zagranicznej licencji więc duet prowadzących (mężczyzn) to standard i jest to wpisane w księgę formatu.
Bzdura :). A USA program prowadzi jedna osoba - Jerry Springer. A duet prowadzących jest w wersji brytyjskiej - sprawdza się, więc i Polacy chcieli z tym spróbować.

Program na wysokim poziomie, jednak drażni mnie Wojewódzki w jury. Zamiast niego wolałbym np. Kazię Szczukę. I mielibyśmy żeńskie jury w alternatywie dla męskiego duetu prowadzących :). Ogólnie wczorajszy odcinek oceniam na 7/10.
Evil
Junior
x 1

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Evil »

Świetnym program! To szansa dla ludzi, którzy naprawdę mają talent na wypromowanie się (np. ta 11-letnie dziewczynka, albo tych dwóch akrobatów). Jury jak najbardziej dobrane, Chylińska cięta z języka i wygadana, oraz spokojna Małgorzata Foremniak, do tego zabawny Kuba Wojewódzki. Nie podoba mi się to, że prowadzący są schowani, i nie zapowiadają na scenie kolejnych osób.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 567
x 2775

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Karol »

golbi_84 pisze:No tak zapomniałem ze TVN to typowy zdzierca programów z zagranicy wszystko musi byc takie same
Co za kretyn. Za te posty już dostał bana.
Awatar użytkownika
krystian1394
Użytkownik

[TVN] Mam Talent!

Post autor: krystian1394 »

Mi się program nie podobał wole oglądać 4 edycje "jak oni śpiewają" chociaż "mam talent" będzie miał większą oglądalność i przez to nie będzie już 5 edycji joś.
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

[TVN] Mam Talent!

Post autor: embi »

krystian1394 pisze:Mi się program nie podobał wole oglądać 4 edycje "jak oni śpiewają" chociaż "mam talent" będzie miał większą oglądalność i przez to nie będzie już 5 edycji joś.
Zgadzam się z tobą, tak świetny format jak JOŚ będzie musiał niestety zakończyć swój żywot :|. Jednak "Mam talent" jest naprawdę fajnym programem, jak ktoś już napisał zróżnicowanie talentów jest ogromne.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Ice »

Kryterium0 pisze:
Ice pisze:program na zagranicznej licencji więc duet prowadzących (mężczyzn) to standard i jest to wpisane w księgę formatu.
Bzdura :). A USA program prowadzi jedna osoba - Jerry Springer. A duet prowadzących jest w wersji brytyjskiej - sprawdza się, więc i Polacy chcieli z tym spróbować.
Miło wiedzieć. :) Dzięki za info. ;]
Co nie oznacza, że duet prowadzących mi się nie podoba. Wręcz przeciwnie. :) Sam format jak już wspomniałem jest bardzo dobry - wyciąga z widzów emocje - strach, śmiech, wzruszenie. Jestem pod wrażeniem, cieszę się, że polski oddział Fremantle nie schrzanił świetnej produkcji (pamiętacie ich ''Show!Time''? :P).
Co do żywotu ''JOŚ'' to ja bym zaczekał - ja tam nadal jestem pewny, że klęskę poniesie Dwójka z ''Fort Boyard''. :) BA oni już ponieśli klęskę (w pierwszym tygodniu sezonu jesiennego :P). Nie sądzę, aby później było lepiej - słaba produkcja o czym świaczą wyniki oglądalności. JOŚ zapewne będzie zajmował drugie miejsce. To tylko przypuszczenia, ale jednak mimo wszystko myślę, że realne.
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Tomala »

Cała formuła bardzo przypomina sprawdzona formułę z Idola...
Co do jury to widać, że Wojewódzki lepiej czuł się w jury z Idola...
BTW... w sumie jak by kiedyś wznowili polską edycję Idola i Wojewódzkiego by tam nie było to mieli by oglądalność na poziomie "Gwiezdnego cyrku"...;)
CZYNY NIE CUDA... ;)
Awatar użytkownika
jacek002
Użytkownik

[TVN] Mam Talent!

Post autor: jacek002 »

a kto z was zauważył, że wczorajsza plansza "produkcja tvn 2008", była trochę zmieniona? pokazali film z nowej oprawy i muzykę z tej sprzed 31 grudnia...
Awatar użytkownika
krystian1394
Użytkownik

[TVN] Mam Talent!

Post autor: krystian1394 »

Bardzo mnie ciekawi jaka będzie oglądalność tego programu,tvn liczy,że okaże się hitem,nie wiadomo "Fort Boyard" miał być hitem dwójki i zaczęli nagrywać 2 edycję a tym czasem słabiutko.....
Awatar użytkownika
jacek002
Użytkownik

[TVN] Mam Talent!

Post autor: jacek002 »

Ja tam nie oglądam tego programu. Jakoś nie śmieszą mnie denne kawały wojewódzkiego i jego erotyczne docinki. Chylińska-te jej miny i odzywki. Foremniak to pseudo-gwiazda, której dzięki Mam talent wydaje się, że wszyscy ją lubią. No i prowadzący: Hołownia- szara ściana i Prokop any-katolik co chwile naśmiewający się z religii (nie tylko w Mam talent). Tak, więc Mam talent to kolejna odsłona Polskiego nudnego show, zrzeszającego rodaków, dających zarobić reklamodawcom i TVN-owi, coby mógł zarobić na produkcje jeszcze bardziej szajsowatych rzeczy, np. Na wspólnej i SMS. Może jeszcze dokończą Magdę m. , dziewczyna może się wreszcie zdecyduje...
Tv Puls
Użytkownik

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Tv Puls »

Najpierw oglądnij, a po tem oceń. Ja też byłem co do tego programu nastawiony sceptycznie, ale miło się zaskoczyłem i program bardzo mi się spodobał. Gratuluje świetnych talentów i doskonałych jurorów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”