[TVN] Mam Talent!

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
krystian1394
Użytkownik

[TVN] Mam Talent!

Post autor: krystian1394 » 15 wrz 2008, 18:42

Jak wynika z danych firmy AGB Nielsen Media Research, nadany 13 września o godz. 20.35 pierwszy odcinek "Mam talent" obejrzało 4,18 mln widzów co stanowi 29,59 proc. udziału w rynku oglądalności. Dla porównania, dwa wrześniowe odcinki nadawanego o tej samej porze co "Mam talent" programu "Jak oni śpiewają" w Polsacie obejrzało średnio 2,91 mln widzów przy 23,12 proc. udziału w rynku. Średnia oglądalność dla poprzedniej, trzeciej edycji programu, wynosiła 3,58 mln widzów (26,47 proc. udziału).
źródło: medialink.pl

Jak widać po tylu miesiącach TVN wreszcie wygrał z Polsatem w sobotnie wieczory.(1-3 edycja JOŚ była liderem)Polsat chyba i tak jest zadowolony z 23,12 udziałów (i tak ma dużą konkurencje w sobotę TVP2,1)
Arek86
Użytkownik

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Arek86 » 21 wrz 2008, 21:52

Jury jest beznadziejne. Sam program ok. Pewnie znowu autorstwa BBC? Chylińską bym odstrzelił za to jak naśmiewała się z tego kolesia z cienkim głosem..
Awatar użytkownika
krzyniu_ibiza
Użytkownik
Kontakt:

[TVN] Mam Talent!

Post autor: krzyniu_ibiza » 25 wrz 2008, 13:52

Według mnie jurorzy są świetnie dobrani, a Ty Arek odp... sie od Chylinskiej bo to własnie ona jest najbardziej konkretna w jury.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Kontakt:

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Kamil » 25 wrz 2008, 15:05

Arek86 pisze:Jury jest beznadziejne. Sam program ok. Pewnie znowu autorstwa BBC? Chylińską bym odstrzelił za to jak naśmiewała się z tego kolesia z cienkim głosem..
Jury po to jest że ocenia! Ten cały Mirek dobrze wiedział, że idzie śpiewać i będą oceniać jego głos. Bo co innego? Wygląd?
Awatar użytkownika
Hubert
Obserwator
Kontakt:

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Hubert » 26 wrz 2008, 8:53

To Kożuchowska psuje całą atmosferę, nie ma w niej tego co ma Kuba i Agnieszka. Niestety. Poza tym program jest zajebisty i wszystko wygląda pięknie. Jedyne co mi się nie podoba to Kożuchowska, potrzeba tu kogoś agresywnego, z polotem.
ARTUR B.

[TVN] Mam Talent!

Post autor: ARTUR B. » 26 wrz 2008, 9:40

Przecież Kożuchowska w ogóle nie zasiada w jury!
Evil
Junior

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Evil » 26 wrz 2008, 12:40

Właśnie, pewnie pomyliła mu się z Foremniak, mnie też się te dwie aktorki kiedyś myliły :)
Awatar użytkownika
Hubert
Obserwator
Kontakt:

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Hubert » 26 wrz 2008, 15:24

Hah :D Chodzi mi o Foremniak :D Sorki za wprowadzenie w błąd, ale te dwie aktorki jakoś dość często mi się mylą.
Kuba 942
Użytkownik

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Kuba 942 » 28 wrz 2008, 20:51

Mi się program podoba, jury i prowadzący w porządku. Program momentami jest śmieszny, a czasem poważny. Dobra realizacja. Czasem się zdaje że jury przepuszcza niektórych dla jaj.
Awatar użytkownika
12345678a
Użytkownik

[TVN] Mam Talent!

Post autor: 12345678a » 01 paź 2008, 0:10

Mam talent jest ustawiony!!!!!!!!!!!!!!

{{{12345678a, otrzymujesz pierwsze ostrzeżenie za wypowiedź niezgodną z regulaminem forum. Jest ona za krótka, bezpodstawna, z dużą ilością niepotrzebnych wykrzykników. Kolejne taki post z tymi samymi wykroczenia = ban! Pozdrawiam - Tomek}}}
Awatar użytkownika
embi
Junior
Kontakt:

[TVN] Mam Talent!

Post autor: embi » 18 paź 2008, 22:40

Co sądzicie o pierwszym programie LIVE? Moim zdaniem było w miarę ok, studio ładne, lecz moje pierwsze wrażenie było zupełnie inne. Nie obyło się bez wpadek, takich jak np. niewyraźne litery w napisie informującym o miejscach na widowni programu czy pojawienie się na kilka sekund czarnego obrazu.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Trzeciak » 18 paź 2008, 22:51

Program bardzo przyjemnie się oglądało, muszę pochwalić Prokopa i Hołownię, doskonale sprawdzili się w roli prowadzących, jury niezłe, ale największym plusem są talenty, które dostarczyły niezłykłych wrażeń (w szczególności Klaudia Kulawik). Publiczność i realizacja też była niezła, lecz czasami mogła być trochę żywsza. Z resztą, to dopiero pierwszy odcinek na żywo, i na pewnote niedociągnięcia zostaną poprawione.
Zgodzę się trochę z Wojewódzkim, że tu nie ma miejsca na magiel, jak jest w przypadku "Rankingu Gwiazd", czy"GTnL".
Moja ogólna ocena: 5+.

Jeszcze dla ciekawostki dodam, że do finału weszli : Klaudia Kulawik i Ssnake. Szkoda mi przy okazji Karola Galosa, który przecież decyzją jury odpadł z programu.

Wiadomo już, że wiosną 2009 roku będzie II edycja programu "Mam talent". W listopadzie ma zostać podpisana umowa na produkcję kolejnej serii show. Natomiast castingi mają się rozpocząć już na początku roku.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert

[TVN] Mam Talent!

Post autor: TiM » 19 paź 2008, 8:54

Transmisja była dobrze wykonana. O wiele gorzej było w Polsacie, gdzie obraz czasami, przez kilka sekund pojawiał się w negatywie. Myślę ze ''Mam talen''t zabiera już widzów ''JOŚ'', bo u mnie przedtem ''królował'' ''JOŚ'' (zawsze w soboty ) , a teraz jednak program TVN'u jest ciekawszy.
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Tomala » 19 paź 2008, 9:41

Tak Prokop jak zawsze sprawdził się świetnie w tego typu programach... Pozytyw też dla Hołownii, który z początku nie pasował do roli prowadzącego programu rozrywkowego tej miary...
Kolejny raz widać jaka jest różnica po między programami robionymi przez Polsat a tymi z logiem tvn... Widać kto oszczędza na wszystkim i robi programy, które okazują się niewypałami typu Gwiezdny Cyrk... A kto podchodzi do sprawy profesjonalnie...
CZYNY NIE CUDA... ;)
Awatar użytkownika
embi
Junior
Kontakt:

[TVN] Mam Talent!

Post autor: embi » 19 paź 2008, 12:15

Tomala_k muszę się z tobą zgodzić...gdyby MT był w Polsacie to by poniósł porażkę. Zgadzam się że Solorz oszczędził z "Gwiezdnym cyrkiem", gdy tłumaczyłem to pewnemu userowi z tego forum ogólnie o oszczędzaniu Polsatu na produkcji niektórych programów to zawsze zostawałem poniżany że mam głupi tok myślenia itd :|:|. Przepraszam za OT.
Polsat-Włącz Emocje!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”