[TVN] Mam talent!

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

A to znakomity występ, który dał Duo Destiny awans do półfinału. :):
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jeśli się to potwierdzi, to konkurencja może zamawiać szampany na jesień. 8)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2351
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2109
x 1049

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Haha, to byłby strzał nawet nie w stopę, ale w głowę :lol:
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

@Lupus28 - taka gra w rosyjską ruletkę, gdzie jest (niemal) 100-procentowe prawdopodobieństwo przegranej. :D
Pozdrawiam, Trzeciak
Bert
Użytkownik
Posty: 157
Rejestracja: 09 kwie 2019, 13:35
x 40

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bert »

FA98 pisze: 28 sty 2020, 11:02 Tymczasem według Faktu (dlatego należy do tego podejść z rezerwą) Hołownię może zastąpić... Filip Chajzer.

https://teleshow.wp.pl/nieoficjalnie-fi ... 504680065a

Please tell me it's a joke... ;_; Nie oglądam tego show, ale jeśli okaże się to prawdą to oficjalnie stwierdzę, że młody Chajzer musi mieć albo twarde plecy, albo bardzo wyrozumiałe szefostwo, bo żeby po jego akcjach wciąż go "awansować" na nowe propozycje programowe to dla mnie zakrawa o kuriozum.
Między może zastąpić, a zastąpi jest wielka różnica. To, że Filip rozmawiał z produkcją na ten temat, jeszcze nic nie przesądza.
Przypominam, że ostatnio sprawdziła się cała lista Faktu z TTBZ czy nazwiska TzG, które podawali. ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dlatego tu używamy na razie Implikacji. A osobiście mam nadzieję, że obok Prokopa pojawi się nie mężczyzna, a kobieta, bo drugi tak udany duet męski jak z Hołownią, to już ciężko będzie stworzyć.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Bert pisze: 28 sty 2020, 12:45 Przypominam, że ostatnio sprawdziła się cała lista Faktu z TTBZ czy nazwiska TzG, które podawali. ;)
O to, to. Czas skończyć wreszcie z demonizowaniem tabloidów, które - jak się okazuje - podają lepiej zweryfikowane newsy niż chociażby pewien branżowy portal :twisted:

Już same doniesienia o rozmowach FCh z produkcją brzmią kiepsko ale... kto jak nie on będzie pasował do srającej świni? ;)
Kacper.m
Poster
Posty: 1688
Rejestracja: 09 lis 2016, 17:05
x 543
x 230

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kacper.m »

Cóż, przynajmniej ma jakieś podejście do dzieci :D. A na serio, jeśli wstawiliby tam Chajzera, to oglądalność spadłaby o 20-30%. I tak zresztą spadnie, jednym z powodów dla którego zdarzało mi się wciąż MT oglądać był duet prowadzących.
Radio: 357 [patron] | newonce | Nowy Świat | RMF24 | BBC Radio 1/5/6/WS
Podcasty: Raport o stanie świata | Podcastex | Dział Zagraniczny | Imponderabilia
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3147
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 861
x 1637

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Spokojnie, wierne fanki Vizira Juniora z całą pewnością wypełnią ewentualny odpływ widowni :lol:

A tak serio - już chyba najlepszym krokiem byłoby samodzielne uciągnięcie show przez Prokopa lub - tak jak ktoś zasugerował - duet męsko-żeński (konkretnymi nazwiskami nie rzucam, ale wielu domyśli się pewnie o kogo chodzi 8)).
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Miszczak pewnie myśli, że pan Vizir poczuciem humoru dorównuje Prokopowi i Hołowni, a tymczasem gdy on coś wypaple w jego mniemanu śmiesznego to nie wiesz czy się śmiać się czy płakać z żenady.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Najciekawsza jest wypowiedź osoby z produkcji dla Faktu:
Na razie mówi się tylko o Filipie, który idealnie nadaje się do programów rozrywkowych. Były już pierwsze rozmowy w tej sprawie z produkcją. Wszystko układa się idealnie, bo poza "Dzień Dobry TVN" Filip nie ma teraz innego programu, a widzowie lubią go oglądać - donosi osoba pracująca przy "Mam Talent!", do której dotarł tabloid.
Niech ten gość mówi za siebie zwłaszcza po tym co Chajzer Jr. nawyczyniał w "Dzień Dobry TVN" no i w sławetnym programie o byciu w innym stanie świadomości :lol:
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13183
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Co za brednie totalne :o PNŚ wyprzedza DDTVN, Chajzer daje popis robiąc atak paniki, żenująco nieśmieszne żarty, prowadząc rąbniętą ,,Hipnozę" itd.

Ten gościu obok Prokopa w MT to byłaby pomyłka totalna, zupełny brak wyczucia.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Manieq pisze: 28 sty 2020, 15:45 Spokojnie, wierne fanki Vizira Juniora z całą pewnością wypełnią ewentualny odpływ widowni :lol:

A tak serio - już chyba najlepszym krokiem byłoby samodzielne uciągnięcie show przez Prokopa lub - tak jak ktoś zasugerował - duet męsko-żeński (konkretnymi nazwiskami nie rzucam, ale wielu domyśli się pewnie o kogo chodzi 8)).
Stawiam że chodzi tu o Drzewiecką co byłoby w sumie niezłym pomysłem o ile "Big Brother" jesienią nie wróci. Co do Chajzera to może zabrzmi to dziwnie i ostro ale będąc na miejscu decydentów z TVN'u znalazłbym sobie jakieś drzewo i porządnie pierdyknął bym się o nie głową. Ten pan jest cieniem swojego ojca który to zresztą MT lepiej by poprowadził.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2020, 20:15 przez Poland, łącznie zmieniany 1 raz.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

A ja bym chętnie zobaczył Chajzera, ale seniora. Facet jest tak niewykorzystany przez telewizję, tuła się po telezakupach, a jest świetnym prezenterem.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

O tym też wspomniałem. MT byłoby tu nawiązaniem do "Chwili Prawdy" gdzie też umiejętności się liczyły.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości