[TVN] Mam talent!

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2134
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1754
x 693

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

Mam wrażenie, że tą edycję robią strasznie po kosztach. Mam przeczucie, że drukowana scenografia i okropny stół pozostaną jeszcze z nami.
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Nie wiem dlaczego tak narzekacie - odświeżenie formatu dobrze wszystkim zrobi, a Kempa może stworzyć z Prokopem ciekawą mieszankę. Osobiście uwielbiam stand up i lubię humor Michała. Owszem - jest specyficzny i pozornie mało śmieszny, ale widzę w tym nowe możliwości dla programu. Nie wiem czy widzieliście rozmowę Wojewódzkiego z Kempą - super wypadł. Bardziej obawiam się tego Klimenta, ale nie znam go na tyle żeby komentować jego pojawienie się w tym formacie.
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Przepraszamy za wyrażenie własnego zdania. Następnym razem będziemy głosić tylko pozytywne zdanie o programach TVN. XD

Mam Talent ma specyficzny charakter i przez ponad dekadę jednak do prowadzenia można było mieć najmniej zastrzeżeń bo duet się świetnie uzupełniał, teraz mamy dwa charakterki które są bardzo do siebie zbliżone, a jednocześnie mogą w pewnym momencie zacząć bardziej walczyć o to kto będzie zabawniejszy.

Mogę się mylić, jasne, i oby tak było, ale do Kempy w roli prowadzącego jestem w ogóle nie przekonany.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19305
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Dziś w DDTVN Kempa i Prokop.
Awatar użytkownika
FelciakPL
Obserwator
Posty: 521
Rejestracja: 13 cze 2020, 18:32
x 1
x 47

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FelciakPL »

Widzę, że Kempa już potwierdzony przez lektora w przerywnikach przed reklamami. Winnemu przecieki od Pudla.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19305
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Po wywiadzie z nowym prowadzącym w DDTVN jestem przerażony :)
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Na razie opinie na fanpage'u TVN pozytywne. Pojawiły się nawet osoby które były "rozbawione do łez".

No ja jestem dużo mniej optymistyczny po tej rozmowie. Ale casting na miejscu może być czymś zupełnie innym, szansę mu daje ale nie nastawiam się na nic wielkiego, to nie jest poczucie humoru do prowadzenia takiego programu o takim targecie widzów, wygląda na to, że sukcesem będzie jeżeli do końca sezonu utrzymają wyniki poprzednich serii.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19305
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Czy naprawdę TVN nie mógł mu zrobić lepszego zdjęcia?

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Memorex_94 pisze: 03 cze 2021, 9:59 Na razie opinie na fanpage'u TVN pozytywne. Pojawiły się nawet osoby które były "rozbawione do łez".
Jakoś nie ufam opiniom na oficjalnym fanpejdżu TVN :).

A teraz dwie moje zaległe opinie o zmianach, tj. nowym jurorze i nowym współprowadzącym. Jana Klimenta jako jurora widzę słabo. Obym się mylił. Moim zdaniem nieco ożywić ten zmęczony format może tylko powrót Wojewódzkiego. Co do Michała Kempy jako kompana dla Prokopa - nie przepadam za nim. Kojarzę tylko z programu Polsatu "Zabij mnie śmiechem" sprzed ok. 10 lat, który swoją drogą był emitowany w tym samym paśmie, co "Mam Talent!" i dla mnie Michał jest marną podróbką Andrzeja Poniedzielskiego, starszego pokolenia satyryka, który również operuje podobną "gibkością" na scenie.

TVN z pewnością boi się większych modyfikacji, nie chce zapewne ponosić większych kosztów, stąd takie, a nie inne persony na zastępstwach, ale tylko większe zmiany mogą tchnąć życie w ten stary, wyeksploatowany format. Coś czuję, że to będzie ostatnia edycja.
2009-2021
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Czy to będzie ostatnia seria, osobiście myślę, że nie.

TVN może po prostu zagrać ten sezon na przeczekanie. Może uda się kogoś ciekawszego zaangażować na kolejny sezon, może jednak przekonać Kubę do powrotu jako juror, może kogoś ciekawszego na prowadzącego. Nie wiem, ale strasznie to wszystko wygląda na pomieszanie z poplątaniem, Kempa dla mnie to zły target jeżeli chodzi o MT. Chyba, że jego rola ograniczy się tylko do jakiś docinek w kierunku Marcina, no to może jeszcze to się jakoś wybroni.

Dużo ryzykują, ale odnoszę wrażenie, że TVN za bardzo zaczyna bawić się w ryzyko a za mało w chłodny wykalkulowany pragmatyzm, który przez lata wygrywał im sezony.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19305
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Niestety zmiany w tym sezonie przywołują mi na myśl 13 edycję TzG. A wszyscy wiemy do czego one doprowadziły.
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Już o tym wcześniej wspominałem że te zmiany w MT prowadzą do 13 edycji Tzg, gdzie pamiętamy dobrze jak to się skończyło
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Nie znam Michała może wybitnie, ale tyle o ile miałem okazję, to myślę, że zrobi swoje, z tym że to nie zagra z Marcinem Prokopem. Kempa to naprawdę inteligentny człowiek. Zastanawiam się, jak styliści ogarną fryzurę, bo nie wierzę w to, że tak on wystąpi również w programie.
Co do Janka Klimenta - jakoś ciężko mi było dostrzec jego erudycję w TzG. A dwa, jestem ciekawy, jaka będzie u niego polityka czerwonego brzęczka. Gdzieś w tym składzie zabraknie mi pazura. Słodko-pierdząca Gosia i Jan plus krytyczna Aga to trochę za mało.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19305
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

TVN emituje specjalny spot o powrocie programu w którym Prokop snuje się po mieście (m.in. obok sejmu), zrywa plakat wyborczy Hołowni :lol: (oczywiście nie dosłownie Hołowni) i "szuka" nowego prowadzącego.
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

To co, drugi spot będzie pod EDS i Kliment zerwie plakat Egurroli? :twisted:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Mooniaa, Nils-Erik i 23 gości