[TVN] Mam talent!

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[TVN] Mam talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Got Talent: "Got Talent" jesienią w TVN

Decyzja zapadła - jesienią w TVN zobaczymy pierwszą polską edycję "Got Talent". W widowisku poszukiwani będą ludzie o rozmaitych talentach: tanecznych, wokalnych czy komediowych.

W odróżnieniu od innych widowisk tego typu, w "Got Talent" nie ma ograniczeń. W programie może wziąć udział każdy, kto posiada jakiś talent. Ponadto, kandydaci nie są ograniczeni żadnym limitem wiekowym; do reality show mogę się zgłaszać nawet dzieci, jeśli tylko wyrażą na to zgodę ich rodzice. W "Got Talent" każdy zawodnik będzie mógł zaprezentować maksymalnie 2-minutowe show. Występy oceni 3-osobowe jury.

Castingi do polskiej edycji odbywać się w Poznaniu (26-27.04), Gdańsku (12-13.05), Wrocławiu (17-18.05), Warszawie (24-25.05) oraz w Chorzowie (30-31.05).

* * *

Pierwsza edycja formatu "Got Talent" emitowana była w Stanach Zjednoczonych latem 2006 roku. Zwyciężczyni programu - 11-letnia Bianca Ryan, otrzymała w nagrodę milion dolarów. Jak zapowiada producent, zwycięzca polskiej edycji otrzyma nagrodę przekraczającą 100 tysięcy złotych.

źródło: www.reality-tv.pl

---------------------------------------------------------------------------------

Ja się bardzo cieszę! Może już zrezygnują z nudnego TzG. A chciałbym bardzo. Chociaż to nie możliwe. No ale Polsat startuje też z emisją Star Academy na jesień. Więc będzie co oglądać! Te dwa programy jednocześnie konkurować nie bedą więc jedno i drugie będzie dobre... Wiem że jedno jest na tym kanale a drugie na drugim Nie mogę się doczekać :P
Awatar użytkownika
projektor.ols
Użytkownik
Posty: 195
Rejestracja: 31 lip 2007, 17:15
Lokalizacja: Igristoje
x 1
x 1
Kontakt:

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: projektor.ols »

A niech tam konkurują na te programy! Ja i tak żadnego nie obejrzę. ;)

Jak widać jestem w dziwacznej grupie odbiorców, która nie podnieca się TzG, JOS, Gwiazdami tańczącymi na Dodzie czy gwiazdami robiącymi cyrk. Dobrze, że czasami są inne kanały tematyczne. :)
Odkąd ostatnio ściszałem telewizor to mnie tu nie ma.
// Telewizja jest dla słabych.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

projektor.ols pisze:A niech tam konkurują na te programy! Ja i tak żadnego nie obejrzę. ;)

Jak widać jestem w dziwacznej grupie odbiorców, która nie podnieca się TzG, JOS, Gwiazdami tańczącymi na Dodzie czy gwiazdami robiącymi cyrk. Dobrze, że czasami są inne kanały tematyczne. :)
'Got Talent' to format dla ludzi nieznanych tak jak inne programy [Idol, BB, You Can Dance itp., itd.] :) a nie jak myślisz - dla gwiazd. Ale być może nie lubisz takich widowisk i ja to - rozumiem ;).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odnośnie tematu - fajnie, że będą poszukiwać - piosenkarzy, komików, ''człowieka gumę'' i innych ludzi z bardzo ciekawymi umiejętnościami. Castingi się rozpoczynają więc... Got Talent będzie ciekawą propozycją... Niestety nieoficjalnie mówi się, że nieuniknie się porównań z Idolem w Polsacie, ponieważ w jury ma zasiąść Kuba Wojewodzki. Z tego co wiem program będzie produkować 'Fremantle Media Polska'.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Jemu chodzi o to, że nie przepada za wielkimi show telewizyjnymi. Ja w sumie też nie oglądam programów, które on wymienił.
malinka23456
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:54

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: malinka23456 »

Mam pytanie...A wystarczy tylko iść na casting, czy trzeba wysyłać jakiegoś e-maila ze zgłoszeniem przed??
Awatar użytkownika
pop
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 19 sty 2008, 17:17

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

Podobnie jak w "You Can Dance" - wystarczy iść na casting.
Obrazek
szyszka
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2008, 0:25

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: szyszka »

malinka23456 - co bys chciala zaprezenwowac :)?
Katarzyna900
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2008, 15:56

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Katarzyna900 »

a wiadomo już kto to poprowadzi?
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

Katarzyna900 pisze:a wiadomo już kto to poprowadzi?
Narazie krążą na ten temat ploty. Czytałem coś o Wojtku Łozowskim, Tomaszu Jacykowie. Ja uważam jednak, że fajnym prowadzącym byłby Wojciech Jagielski albo sama zaznaczam sama Dorota Welman. Ja bym też widział w roli gospodarza Witolda Odrobinę czy Irka Bielnika. Reżyserem Mam talent będzie ten sam co w TzG Wojciech Iwański, a producentem FremantleMedia Polska.
Daredevil
Użytkownik
Posty: 169
Rejestracja: 31 sie 2006, 10:26

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Daredevil »

Nigdzie nie mówili, że Jacyków ma prowadzić. Jacyków ma podobno być w jury.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

Nie pamiętam gdzie o tym pisało, ale mówiono ze poprowadzi. Ale raczej gospodarzem nie będzie podobnie jak Robert Leszczyński (przypomniało mi się). Pisze o tym np. pod tym linkiem
http://nocoty.pl/title,Lozo-poprowadzi- ... caid=65dba
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

No tak w końcu portale plotkarskie to doskonałe źródło (potwierdzonych) informacji...
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

Ale np. Dziennik też o tym pisał.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

A czy Dziennik nigdy się nie mylił w swoich przemyśleniach i newsach? Przecież nie było potwierdzonej informacji od stacji, pomyśl... ;)
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

Ale Dziennik to już lepsze źródło jak portale plotakarskie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości