[TVN] Mam talent!

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

A może edycją mistrzowska i koniec z klasą i super uczestnikami?
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

X Factor był fajnym programem i dał szansę zaistnieć wielu osobą, ale czy teraz by się sprawdził to tego nie wiem. Choć miał naprawdę dobre wyniki, to czy teraz by takie miał jak każdy program traci ? W wielu krajach już dawno się skończył program ;) Wydaje mi się, że lepiej najpierw stawiać na jakąś nowość, błagam The Masked Singer ;)

Sobotnie pasma moim zdaniem powinny być zajęte dużymi formatami talent-show, bo widzowie lubią dobrą rozrywkę w weekend, a nie reality-show z gwiazdami czy seriale gdzie trzeba być w stu procentach skoncentrowany ;)
SebMat
Obserwator
Posty: 439
Rejestracja: 28 lip 2020, 10:29
x 190
x 70

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SebMat »

Moim zdaniem finał był w miarę ok. Teraz pytanie, na które trzeba czekać przynajmniej do wiosny, czyli liczyć na nowy sezon czy już lepiej postawić na nowy format. The Masked Singer raczej pasowałby według mnie na wiosnę w ramach rekompensaty za Power Couple, który mimo wyników byle jakich, ale w grupie komercyjnej były ok. Jak to wyjdzie w praktyce to się okaże.
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Dałbym szansę X Factor w jesiennej ramówce tym bardziej że wcześniej program był tylko wiosną. I nie skreślam tego formatu bo to obok Tańca z gwiazdami czy Mam talent kolejny światowy format. A wracając do Mam talent to pamiętam jak po zakończeniu 13 edycji Tzg w TVN też nikt nie przypuszczał że to był ostatni odcinek w historii TVN dopiero na wiosnę została podjęta decyzja że stacją rezygnuje z programu. Tak też może być z Mam talent.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Czas najwyższy żeby ten format pożegnać. Jest wiele innych, ciekawych projektów, które mogłyby zastąpić "Mam Talent!".

Tak swoją drogą - mała ciekawostka - po 12. edycji "Tańca z gwiazdami" w TVN nastąpiła zmiana drugiego prowadzącego i Katarzynę Skrzynecką zastąpiła Natasz Urbańska. Prowadziła ona ten program tylko podczas jednej - 13. edycji. Potem program zniknął z anteny TVN.
W przypadku "Mam Talent!" - po 12. edycji nastąpiła zmiana prowadzącego i 13. edycję zamiast Szymona Hołowni program prowadził Michał Kempa. Czyżby i tym razem historia miała się powtórzyć i program zniknie na dobre z TVN?
2008-2023
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Dodam - wtedy w TZG były, podobnie jak w MT, zmiany w jury. To co, w 2024 Got Talent - Mam Talent w Polsacie? :lol:
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Tego nigdy nie wiadomo czy Polsat byłby zainteresowany formatem ale po Minie Terentiew można się spodziewać ona lubi przejmować formaty z TVN. Ale nie wyobrażam sobie Mam talent w Polsacie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Wydaje mi się, że za czasów Hołowni też po finale programu nie raz nie zapraszano na kolejną edycję. Fakt, że tydzień temu we wszystkich trzech głównych grupach cały odcinek "MT!" osiągnął gorszy wynik od całego ćwierćfinału "TVoP" i produkcja ma nad czym myśleć przed kolejnym sezonem.

Jestem szczęśliwy z końcowego werdyktu tej edycji. Cieszę się, że program wreszcie wygrał tancerz, i to na dodatek artysta przez duże "A". Zresztą zarówno Krzysztof Jaros jak i Dominika Krzymowska były perłami nie tylko zakończonej wczoraj edycji programu. Szkoda, że ta druga została tak nisko sklasyfikowana. Za po występie Jagody Pies i Stefana - trochę niezrozumiałym - tak czułem, że nie zdobędą oni głównej nagrody. Fakt, że nadal finał zapchali akrobaci, ale wydaje mi się, że finał z 2019 roku był i tak gorszy od wczorajszego, gdzie więcej emocji czułem przy pożegnaniu Hołowni niż ogłoszeniu zwycięzców.

Trzeba tą edycję pochwalić za jedno - za świetne stagingi podczas występów, zresztą na tym zyskały po zmianie scenografii. Widać, że na pandemicznej przerwie produkcja odrobiła lekcje. Bardzo fajna (choć zapożyczona z "VoP") także nowa forma wizytówek, no do tego produkcja wreszcie zaczęła się bawić realizacją programu, i to szczerze - nawet mimo tandetnego lokowania Milki i filmu Spiderman. Na minus tandetne tło z firanką za publicznością no i kilka zamieszań organizacyjnych. O puszczeniu występu Jarosza z powtórki po wręczeniu nagrody głównej nie wspomnę. :lol:

Zmiany obsadowe na plus. Kempa bardzo fajnie zaskoczył (zresztą pod względem nowych prowadzących czołowe show jesienią w telewizji to nie było prawie żadnych słabych punktów - nawet o dziwo Tomaszewska w "TVoP" daje sobie radę), a Kliment to najlepszy "nowy juror" tej jesieni. Jest rzeczowy, i wprowadził fajną luźną atmosferę po poprzedniku, który u konkurencji stracił wszystko. ;)

Na koniec - podczas napisów końcowych ja z kolei zwróciłem uwagę, że Prokop zapożyczył pewien "catch phrase" od Kammela i powiedział "Dziękujemy, bo bez was nie istniejemy". :joy:
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Castingi do 14. edycji ruszają w kwietniu:
https://www.instagram.com/p/CW0tduYtJbc ... =copy_link
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Wiedziałem, że to więcej niż pewne, że powstanie 14 edycja. Oglądalność nadal bardzo dobra, zainteresowanie programem też dobre, więc mamy potwierdzony kolejny sezon.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Ciekawa analogia @kamil2505, zmiany w 13 edycji TzG były - w mojej opinii - zbyt radykalną próbą przewietrzenia formatu, w MT mieliśmy po prostu do czynienia z zapełnieniem wakatów ;) Mimo dość luźnej i swobodnej atmosfery formatu, mam wrażenie że całość w TVN wychodzi strasznie jakaś taka nadęta i pompatyczna, Chylińska i Prokop potwornie mnie irytują, może z polsatowską obsadą show złapaloby trochę więcej flow. Wizerunkowo MT też niezbyt pasuje do TVN, ale cóż.
Awatar użytkownika
Prawy
Użytkownik
Posty: 118
Rejestracja: 02 paź 2021, 14:49
Lokalizacja: Polska
x 18
x 18
Kontakt:

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Prawy »

Może czas najwyższy na wymianę 2 pań w jury MT. Kliment może zostać, jako "świeżak". Może i czas na Prokopa, tylko Prokop w TVN to jak Wojewódzki w Polsacie (ex. TVN) - wydaje się magnesem na widownię.

A co pomysłu MT - Edycja mistrzowska - to jestem ZA.
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

@Prawy dokąd Agnieszka Chylińska będzie chciała brać udział w programie to na pewno z niej nie zrezygnują.
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 366

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

rafik pisze: 27 lis 2021, 22:48 @Poti, no nie wiadomo nic, pożegnanie było bardzo mocno dwuznaczne, poczekałbym na wiosnę-lato, jakieś ogłoszenie castingów lub jakieś wstępne informacje ze stacji. Bo na razie znamy zwycięzcę tej edycji i dalej nie wiemy niczego, bo też teraz się nie dowiemy.
TO tylko sianie zamętu. Wyniki spadają ale ten program wciąż jest w czołówce najchętniej oglądanych programów Tvn. ;)
^-^
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Kamilo pisze: 28 lis 2021, 17:20 Mimo dość luźnej i swobodnej atmosfery formatu, mam wrażenie że całość w TVN wychodzi strasznie jakaś taka nadęta i pompatyczna, Chylińska i Prokop potwornie mnie irytują, może z polsatowską obsadą show złapaloby trochę więcej flow.
Jakże mnie cieszy że ktoś poza mną nie podziela wszędobylskich zachwytów Chylińską i Prokopem! Podpisuje się pod wszystkim.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 12 gości