[TVN] Mam talent!

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Trzeciak pisze: 20 sie 2020, 13:29 Minionej nocy z wtorku na środę wystąpiła znana z Eurowizji Junior 2018 reprezentantka Kazachstanu - Daneliya Tuleshova, która dzięki decyzji widzów awansowała już do półfinałów. To jej występ z ćwierćfinałów:
Daneliya Tuleshova awansowała do finału 15 edycji "America's Got Talent!", który odbędzie się już w najbliższą wtorek i środę, a to jej występ z półfinału. :):
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2028
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 579

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Po dzisiejszym wywiadzie z Edwardem Miszczakiem wątpię w realizację programu nawet jesienią 2021 roku:
Nie zrobimy teraz takich programów jak "Mam talent". Na razie musimy odpuścić ten format nie tylko dlatego, że Szymon Hołownia wybrał jako prowadzący inną drogę. Z powodu pandemii nie moglibyśmy zgromadzić tak dużej publiczności, jak zawsze. Zagrożenie epidemiczne byłoby nadmierne.
(...)
"Mam talent" nie da się zrobić bez publiczności, dlatego niektóre formaty trzeba odłożyć na półkę.
https://[link zakazany]/artykul/e ... -ich-swiat
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tym lepiej dla konkurencji, gdzie otwiera się droga do przejęcia formatu. :P

Jesień 2021 roku, to jeszcze zbyt odległa perspektywa i ciężko tu wyrokować, ale raczej wiosną przyszłego roku tego programu się nie doczekamy w TVN-ie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

kamol pisze: 21 wrz 2020, 12:11 Po dzisiejszym wywiadzie z Edwardem Miszczakiem wątpię w realizację programu nawet jesienią 2021 roku:
Nie zrobimy teraz takich programów jak "Mam talent". Na razie musimy odpuścić ten format nie tylko dlatego, że Szymon Hołownia wybrał jako prowadzący inną drogę. Z powodu pandemii nie moglibyśmy zgromadzić tak dużej publiczności, jak zawsze. Zagrożenie epidemiczne byłoby nadmierne.
(...)
"Mam talent" nie da się zrobić bez publiczności, dlatego niektóre formaty trzeba odłożyć na półkę.
https://[link zakazany]/artykul/e ... -ich-swiat
Nie przesadzajmy. Już teraz chociażby "Taniec z gwiazdami" robi się z widownią, więc myśle, że spokojnie program wróci w przyszłym roku.
^-^
Awatar użytkownika
atomówka96
VIP Expert
Posty: 1601
Rejestracja: 02 maja 2016, 9:45
x 474
x 114

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: atomówka96 »

Trzeciak pisze: 21 wrz 2020, 12:25 Tym lepiej dla konkurencji, gdzie otwiera się droga do przejęcia formatu. :P

Jesień 2021 roku, to jeszcze zbyt odległa perspektywa i ciężko tu wyrokować, ale raczej wiosną przyszłego roku tego programu się nie doczekamy w TVN-ie.
Tym bardziej że "Mam Talent" zawsze był jesiennym programem nie wiosennym. Lepiej będzie poczekać co przyszły rok przyniesie.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

TVN nadal ma prawa do licencji, więc inna stacja od tak formatu przejąć nie może.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tak wyglądało ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody głównej miliona dolarów w finale 15 edycji "America's Got Talent!" - w plenerze i wśród żywej publiczności z samochodów Jej zwycięzcą został Brandon Leake i jest pierwszym poetą w historii amerykańskiej edycji tego programu, który triumfował. Dodam, że znana z Eurowizji Junior Daneliya Tuleshova zajęła w finale miesce z przedziału 6-10: Rzecz jasna na 2021 roku zapowiedziano 16 edycję programu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Z kolei minioną czternastą edycję "Britain's Got Talent!" wygrał pianista i komik - Jon Courtenay. W styczniu ruszają zdjęcia do 15 sezonu programu:
Pozdrawiam, Trzeciak
Karinkabart
Obserwator
Posty: 599
Rejestracja: 03 mar 2018, 12:03
x 699
x 103

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karinkabart »

Jedna z youtuberek podzieliła się swoją historią z castingu.
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1691
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1222
x 1897

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Tak mógłby wyglądać nowy duet prowadzących. Szkoda, że to jedynie nagranie nowego odcinka youtube'owego programu Kammela, ale miło widzieć sobotnich rywali w dobrych relacjach. ;)

Obrazek
Fame Is The Name of the Game :D
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

No cóż, kiedyś dwaj panowie po jednych korytarzach chodzili. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Wywiad już jest dostępny na kanale Kammela, na prawdę nieźle się tego słucha. Garść konferansjerskich trików i anegdot.

PS: Niezły byłby numer jakby faktycznie spontanicznie 1 kwietnia panowie ze swoimi partnerami z programów śniadaniowych pozamieniali się stacjami jak mówi Kammel na końcu, telewizor z gabinetu pewnego prezesa wyleciałby z wielkim hukiem przez okno. :lol:
adik1148
Użytkownik
Posty: 105
Rejestracja: 16 lut 2017, 9:56
x 50

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adik1148 »

Mam jakieś przeczucie, że nowym prowadzącym zamiast Hołowni będzie Radek Kotarski.
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Myślę że Tomek Kammel świetnie odnalazł by się w Mam Talent. Szkoda że taki transformer z TVP do TVN to tylko marzenie
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19324
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2219
x 13432

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Egurrola przeszedł oficjalnie do Telewizji Polskiej, zasiądzie w jury trzeciej edycji "Dance Dance Dance", więc jeśli powstanie kolejna edycja, to oprócz nowej osoby prowadzącej, zobaczymy najpewniej nowego jurora. I całe szczęście.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Liam i 26 gości