[TVN] Mam talent!

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
dumar
Obserwator
Posty: 257
Rejestracja: 05 sty 2019, 14:24
x 7
x 49

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dumar »

Zanim powstanie kolejna edycja "Mam talent!" (o ile w ogóle powstanie), to jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie...
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Ty chyba nie wiesz jaki Miszczak jest pamiętliwy ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Piróg może go zastąpić.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

W sumie ciekawe, jeden poszedł do polityki, drugi do konkurencji, więc jest okazja jeszcze coś odświeżyć ;) Pewnie jestem sentymentalny, ale wolałbym ponownie Wojewódzkiego w roli jurora. Ostatnio był takim w ,,Małych gigantach" w 2017 roku. No chyba, że on już do takiej roli nie chce wracać i to nie tylko w MT.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Dionis25
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: 20 mar 2020, 22:30
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
x 101

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dionis25 »

Jeżeli by kiedykolwiek zrealizowano kolejną serię MT, to jako nową prowadzącą, obok Marcina Prokopa widziałbym jedynie Dorotę Wellman - jedyna sensowna para prowadzących. Nie żaden młody Chajzer i nie Piróg. W jury postawiłbym na całkowite odświeżenie składu, wykorzystując znane, (w sensie nie "celebrytów", znanych z tego, że są sławni, tylko wybitnych artystów, dziennikarzy itp.) Jeśli miałbym puścić wodze fantazji, to w jury widziałbym Huberta Urbańskiego, Marię Sadowską i Małgorzatę Kożuchowską. A gdyby skład rozszerzono do czwórki - dodatkowo Dawida Podsiadło. Ale to tylko spekulacje i fantazje :P
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

wiatriwoda pisze: 16 lut 2021, 15:59 Piróg może go zastąpić.
Po tym kogo on poparł minionej jesieni przed finałem "Top Model", to tym bardziej nie powinien być jurorem w żadnym dużym show.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Nie sądzę, aby zdrowie Wellman pozwoliło na kilkunastogodzinne nagrania castingowe, niestety. Najpewniejszą kandydatką w tej chwili wydaje się Paulina Krupińska. Wątpię też, aby Foremniak i Chylińska zrezygnowały z posad jurorskich, zwłaszcza, że ostatnie miesiąca były dla nich dość biedne. Nie ukrywam, że Marzena Rogalska pasowałaby do składu jury, ale przydałby się wtedy 4 juror mężczyzna.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Jak donoszą informatorzy Plotka, TVN nie odpuszcza "Mam Talent!" i kolejna edycja pojawi się być może nawet już jesienią br. Natomiast ani w Mam Talent ani w innym programie TVN nie zobaczymy Agustina "wizjonera tańca" Egurroli, kierownictwo stacji jest zażenowane jego brakiem lojalności, bo nawet nie poinformował, że odchodzi ze stacji i "góra" dowiedziała się o tym z internetu.
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Coś mi się wydaje, że od tej pory Agustin i jego grupa będą pracowali tylko w TVP, a wszystkie eventy w Polsacie i TVN przejmie konkurencja ;)

Dla mam talent to żadna strata, lepiej było jak był Wojewódzki.
Swoją drogą myślalam, że jurorzy w takim programie zarabiają przynajmniej 5 tysięcy za odcinek, a tu zaledwie 2 tysiące :huh:
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Jaki juror taka kasa :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

I bardzo dobrze.

Koniec z przepychaniem słabiutkich zespolików tanecznych nierówno tańczących. Koniec z nudnymi układami Volta.... Koniec z koszmarnymi i nieśmiesznymi tekstami Augustyna, który od zawsze chciał przyćmić Agę, a nigdy nawet do pięt jej nie dorósł!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

pulkownik pisze: 18 lut 2021, 21:06 Jak donoszą informatorzy Plotka, TVN nie odpuszcza "Mam Talent!" i kolejna edycja pojawi się być może nawet już jesienią br. Natomiast ani w Mam Talent ani w innym programie TVN nie zobaczymy Agustina "wizjonera tańca" Egurroli, kierownictwo stacji jest zażenowane jego brakiem lojalności, bo nawet nie poinformował, że odchodzi ze stacji i "góra" dowiedziała się o tym z internetu.
To i tak rzekomy informator potraktował go bardzo łagodnie. Na miejscu pracownika TVN-u bym rzekł, że są wściekli z powodu zdrady. :evil:
Pozdrawiam, Trzeciak
k+b
VIP Expert
Posty: 843
Rejestracja: 14 mar 2016, 15:27
x 54
x 38

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k+b »

To co? Prokop do jury? Czy Wojewódzki połasi się znów na "męski" fotel? Jeżeli chcą odświeżenia formatu - a chcieć powinni - to nowa scenografia + nowy/i prowadzący + zmiana jury to pakiet minimum.
Drzewiecka na scenie, za stołem jurorskim Chylińska, Prokop, Foremniak, ewentualnie ktoś czwarty i może jeszcze trochę ten format pociągną.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Dlaczego mam jakieś dziwne przeczucie, że do jury trafi młody Chajzer? :evil: :twisted:
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Też się rzucę wodze fantazji. Jeżeli "Mam Talent" miałby wrócić to dobrze byłoby zmienić trochę scenografię, która od 3 edycji była już nudna. Odnośnie duetu prowadzących to na pewno zostaje Marcin Prokop i do niego mam dwie kandydatki, są nimi Paulina Krupińska-Karpiel z którą nie najgorzej poprowadził show "Jesteśmy w Domu". Drugą kandydatką jest powrót Patrycji Kazadi, którą bardzo lubiłem w "X Factorze" i "You Can Dance". W jury na pewno chciałbym zobaczyć czwórkę jurorów, przy czym na pewno zostaje zostaje Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak, a w roli mężczyzn to wymarzony byłby Kuba Wojewódzki, ale nie wydaje mi się żeby wrócił na fotel jurora. Drugą osobą byłby Kamil Bednarek albo Robert Kupisz, który na pewno nie wróci "Dance Dance Dance".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Lupus28 i 14 gości