[TVN] Mam talent!

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Poster
Posty: 1610
Rejestracja: 03 sie 2020, 10:57
Lokalizacja: Warszawa
x 323
x 266

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nowy Telewizor »

Ja też mam nadzieję że zmienią scenografię i oprawę a co do zmian w jury to bym dał Chylińską, Foremniak i Wojewódzkiego (czyli tak jak w pierwszych edycjach) a do Prokopa może Wellman :)
Miłego dnia :)
TheLuckySeven
Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:11
x 18
x 53

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TheLuckySeven »

Co do moich spekulacji obsady jurorów, to oczywiście nieśmiertelny duet Chylińska i Foremniak, powrót Kuby Wojewódzkiego i jako czwarty juror ktoś nieoczywisty i ktoś kogo się nie spodziewamy, ja bym wybrał Andrzeja Sołtysika, ma doświadczenie w TV i myślę, że dałby radę za stolikiem jurorskim. A co do Prokopa, to myślę że dałby radę to poprowadzić samemu, przecież duże show rozrywkowe nie musi być prowadzone przez duet, a Prokop jak pokazał w dosyć niezadowalającej edycji Lego Masters, potrafi prowadzić program bez niczyjego większego wsparcia.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Z całym szacunkiem do Rogalskiej i Sołtysika, ale mam wątpliwości, czy tego typu energie jakie reprezentują akurat przydadzą się przy tym formacie. Jak dla mnie potrzebne są tam osoby z takim pazurem jak właśnie Patrcia Kazadi, czy Gabi Drzewiecka.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Kazadi czy Drzewiecka to osoby z pazurem? Dobre sobie, się uśmiałem 😂
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Chętnie bym zobaczył w nowej edycji Agnieszkę Woźniak-Starak, pytanie, czy ona by chciała wrócić do formatów rozrywkowych, bo pewnie propozycja padnie :)
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Agnieszka w jakimś wywiadzie zdradziła że do rozrywki nie chciała by wracać, ale to było w zeszłym roku. Nie wiadomo jakie ma podejście na ten moment
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Odnośnie Agnieszki Woźniak Starak to średnio ją widzę w "Mam Talent". Najlepsza była w Big Brotherze :D ^-^
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1691
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1896

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Nie porównywałbym energii Rogalskiej i Sołtysika, dla mnie to dwie zupełnie różne osobowości i charaktery. Marzena nie do końca mi pasuje na prowadzącą, ale na jurorkę jak najbardziej, widziałbym ją na miejscu Gośki. W duecie z Agą dałyby ognia, a dodatkowy pstryczek w nos w stronę dawnego pracodawcy zawsze mile widziany. :)
Fame Is The Name of the Game :D
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

matik pisze: 11 kwie 2021, 16:01 Kazadi czy Drzewiecka to osoby z pazurem? Dobre sobie, się uśmiałem 😂
Jeśli masz tak dobry humor, to tylko gratulować. :joy: Uważam, że program powinny prowadzić osoby, które wchodzą do studia i widać, i widać, że wiedzą jak się taki show prowadzi, a do takich osób bez wątpienia można zaliczyć Patrycia Kazadi, czy Gabi Drzewiecką - ta druga byłaby takim puszczeniem oczka do nadawanego w tym samym czasie konkurencyjnego programu. ;)

Natomiast Rogalska bardziej pasuje do takich "spokojniejszych" formatów, jak "To był rok!", czy "Gotowi do gotowania. Start!".
Christianus pisze: 11 kwie 2021, 19:34 Nie porównywałbym energii Rogalskiej i Sołtysika, dla mnie to dwie zupełnie różne osobowości i charaktery.
I nie porównuję, dlatego napisałem o energiach w liczbie mnogiej. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Widać, że sam nie potrafisz zdefiniować "pazura" bo sama umiejętność prowadzenia programu dla prezentera to powinien być chleb powszedni więc gdzie ten "pazur"?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dla mnie ten "pazur" to charyzma, osobowość, taka osoba, która swoim prowadzeniem przyciąga do zobaczenia programu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

No to albo Kazadi albo przyciąga :P Co do Gabi - jak najbardziej zgoda :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Kazadi to trochę podratowała "X Factora" po Kuźniarze. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Wiesz, po Kuźniarze, to nawet manekin by podratował X Factor :P I o ile Patrycja jeszcze na początku prowadzenia YCD była naprawdę fajna, tak mniej-więcej od ostatniej edycji X Factora i dwóch kolejnych sezonów YCD trudno się na nią patrzyło i jej słuchało, wybitnie ekspansywna, czasem wręcz nieokiełznana, nie wspominając o jej stylizacjach w programach na żywo, gdzie nie rzadko robiła większe "show" niż tancerze.

BTW - pamiętając słowa Prokopa, że chciałby prowadzić program z kimś z kim ma dobre prywatne relacje i ma na oku kilka osób spoza telewizji - może wkręci brata? Sebastian Prokop to przecież m.in. konferansjer.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Jego brat jest chyba też jego agentem :) Marzenę widziałbym jedynie w jury, jako prowadząca już gorzej. Mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na to, aby to była Kazadi lub Gabi, kompletnie ich tam nie widzę. Krupińska wydaje się najlepszym wyborem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 3rd, Kamo875, Quubusiowy, unagi i 18 gości