[TVN] Mam talent!

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Bez tej promocji program nie biłby rekordów oglądalności na świecie. Zresztą format to pochodna "Idola" i "X Factora", gdzie castingi objazdowe też świetnie zadziałały. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
barty
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 19 cze 2016, 0:29
x 1
x 12

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: barty »

Trzeciak pisze: 02 maja 2021, 16:52
barty pisze: 02 maja 2021, 0:41 Może w Polsce nie jest to aż tak odczuwalne, ale mnie się osobiście podoba że w przypadku BGT zawsze podkreślają, że program odbywa się w teatrze, zresztą moim zdaniem te półfinały w Hammersmith Apollo całkiem dobrze się prezentują i to też jest coś co wyróżnia ten program.
Ja się z tym zupełnie nie zgodzę. Przede wszystkim scena w tamtejszym teatrze wyglądała na trochę nienowoczesną i małą, szczególnie przy występach tanecznych i akrobatycznych. Zresztą gdyby nie likwidacja Fountain Studios w 2017 roku, to by się tam "BGT!" nie przeniósł.
No niezupełnie, chyba kiedyś natknąłem się na wypowiedź Simona, w której wyznał, że od początku istnienia programu jego planem była realizacja odcinków w prawdziwym teatrze. Zresztą po likwidacji Fountain Studios program na chyba rok przeniósł się do Elstree Studios (obok domu Big Brothera) i już tamta scenografia w dużej mierze inspirowana była teatrem. Można powiedzieć że to był taki krok pośredni. Po prostu chodzi mi o to, że akurat w przypadku tego formatu teatry nie są przypadkowym miejscem. Castingi do YCD mogły się odbywać w centrach kongresowych, domach kultury itp - praktycznie w dowolnym miejscu z widownią, ale w przypadku MT to właśnie teatr tworzy specyficzny klimat.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tylko Simom program nie robi dla siebie (o czym ostatnio chyba też trochę zapomina), a dla widzów, a dziś większość teatrów nie ma aż tak zaawansowanego zaplecza technologicznego, jaką oferują profesjonalne studia telewizyjne. Nawet Eurowizja wyszła z teatrów i typowych sal koncertowych na 3000 osób do wielkich hal widowiskowo-sportowych liczących ponad 10 000 miejsc. ;)

A klimat przede wszystkim oprócz scenografii tworzą uczestnicy, jurorzy i prowadzący. W Polsce przy braku spektakularnych zmian przez 12 lat (jedynie wymiana planszy tytułowej na castingach i mały lifting scenografii w programach na żywo) aż się prosi o wyjście z teatrów.
Pozdrawiam, Trzeciak
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

W komentarzu wirtualne Media pod tematem MT pojawił się komentarz. Ostatni raz bo potem skończy się konsencja TVN na licencję. Czy to prawda że stacją posiada licencję na jeszcze jedną edycję?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tutaj "panem" formatu jest jego właściciel, czyli Fremantle, i jeśli powrót zanotuje dobrą oglądalność, to format spokojnie kontynuowany na antenie TVN-u, a nawet - z tego co wiem - niewykluczone jest pojawienie się kolejnych formatów od Fremantle na kolejne ramówki, bo to, że "Power Couple" zleci po tym sezonie - jest w zasadzie przesądzone.

Z tego, co wynika ze słów Bogdana Czai, to premierę "MT!" w odświeżonej odsłonie ujrzymy prawdopodobnie już 4 września: https://[link zakazany]/artykul/m ... y-castingu
Pozdrawiam, Trzeciak
bucik11
Legendary
Posty: 10498
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 499
x 1244

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Na platformę Player powróciły stare sezony programu "Mam Talent".
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska potwierdzone w 13 edycji weekend w ddtvn potwierdzenie 3 jurora
Karinkabart
Obserwator
Posty: 599
Rejestracja: 03 mar 2018, 12:03
x 699
x 103

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karinkabart »

W jutrzejszym wydaniu DDTVN ogłoszą kto będzie nowym jurorem.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Prokop na Intsa zapowiedział, że niedługo ujawnienie współprowadzącego.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Janek Klient nowym jurorem.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19203
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13291

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Nowym jurorem Janek Kliment, tancerz, trzykrotny zwycięzca "Tańca z Gwiazdami" :)
adik1148
Użytkownik
Posty: 105
Rejestracja: 16 lut 2017, 9:56
x 50

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adik1148 »

No chyba lekko TVNowi zabrakło pieniędzy ...
Na pewno nie przyciągnie on do programu nowych widzów ;/
Awatar użytkownika
Hot Heart
Poster
Posty: 1873
Rejestracja: 24 maja 2020, 18:29
x 1036
x 722

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hot Heart »

Przynajmniej nie będzie odpychał jak Egurrola :)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19203
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13291

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Uważam że to bardzo dobry wybór. Kliment jest bardzo lubiany w Polsce, to fachowiec, mega sympatyczny facet, z doświadczeniem medialnym. I tak pierwsze skrzypce w jury ma grać Chylińska. ;)
bucik11
Legendary
Posty: 10498
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 499
x 1244

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Bardzo się cieszę, że zobaczymy Janka Klimenta w "Mam Talent". Udany transfer, o wiele lepszy niż Agustin w TVP. Janek jest profesjonalistą, wielki bagaż doświadczeń, jest sympatyczny i bardzo lubiany przez widzów. Już czuje, że nowa edycja będzie bombowa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości