[TVN] Mam talent!

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11486
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Poland pisze: 29 sty 2020, 18:46
Manieq pisze: 28 sty 2020, 15:45 Spokojnie, wierne fanki Vizira Juniora z całą pewnością wypełnią ewentualny odpływ widowni :lol:

A tak serio - już chyba najlepszym krokiem byłoby samodzielne uciągnięcie show przez Prokopa lub - tak jak ktoś zasugerował - duet męsko-żeński (konkretnymi nazwiskami nie rzucam, ale wielu domyśli się pewnie o kogo chodzi 8)).
Stawiam że chodzi tu o Drzewiecką co byłoby w sumie niezłym pomysłem o ile "Big Brother" jesienią nie wróci.[...]
Chodziło raczej o Dorotę Wellman.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ta pani niestety ale z Prokopem nadaje się tylko do śniadaniówek i programów typu talk show ale na pewno nie do "Mam Talent" który jest widowiskiem a nie miejscem na pogawędki.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2020, 20:14 przez Poland, łącznie zmieniany 2 razy.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

kacper3100 pisze: 29 sty 2020, 18:57
Poland pisze: 29 sty 2020, 18:46
Manieq pisze: 28 sty 2020, 15:45 Spokojnie, wierne fanki Vizira Juniora z całą pewnością wypełnią ewentualny odpływ widowni :lol:

A tak serio - już chyba najlepszym krokiem byłoby samodzielne uciągnięcie show przez Prokopa lub - tak jak ktoś zasugerował - duet męsko-żeński (konkretnymi nazwiskami nie rzucam, ale wielu domyśli się pewnie o kogo chodzi 8)).
Stawiam że chodzi tu o Drzewiecką co byłoby w sumie niezłym pomysłem o ile "Big Brother" jesienią nie wróci.[...]
Chodziło raczej o Dorotę Wellman.
Gdyby Wellman miała prowadzić "Mam Talent!", to bardziej stałoby się to już w 2008 roku. Nie sądzę, by ona się teraz na to - mówiąc kolokwialnie - pisała. Tutaj trzeba kogoś bardziej obytego z takimi dużymi widowiskami.
Poland pisze: 29 sty 2020, 18:46 Co do Chajzera to może zabrzmi to dziwnie i ostro ale będąc na miejscu decydentów znalazłbym sobie jakieś drzewo i porządnie pierdyknął bym się o nie głową.
Nie zagalopowałeś się ze swoimi propozycjami?
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Raczej nie. Chodzi po prostu o to by TVN zastanowił się zanim coś zrobi gdyż młodszy Chajzer może położyć po latach format w mniej więcej w sposób podobny do tego jak pan Kurzajewski ostatnimi czasy w "The Wall" sobie radził.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

@Poland - i gdzie tu Twoja przyzwoitość w namawianiu kogoś do zrobienia sobie krzywdy?

Poza tym porównanie Kurzajewskiego do Chajzera jest tu zupełnie niedorzeczne.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Zależy co masz tu na myśli z tą przyzwoitością. Generalnie uważam że decydenci z TVN'u powinni być rozważni z tym co robią żeby znowu nie strzelić jakieś głupoty zwłaszcza że MT to kultowy program z ich anteny a nie dopiero wchodząca na antenie nowość. I tutaj nawiązanie do Kurzajewskiego ma sens bo położył on zarówno świetny teleturniej jakim jest "The Wall" jak i kultowy program czyli "Czar Par" a to wszystko w szybkim odstępie czasowym.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Mówienie, że Kurzajewski położył i "The Wall", i "Czar Par" jest bardzo niesprawiedliwym uproszczeniem. Idąc tym tropem myślenia - należałoby odsunąć Izę Krzan od "Koła Fortuny", mimo, że trzeci rok z rzędu teleturniej bije rekordy oglądalności.

W przypadku teleturnieju ze ścianą - prędzej początkowa zmiana pasma i to, w jaki sposób "podziękowano" Orleańskiemu (daleki od cywilizowanego) za prowadzenie programu przyczyniła się do spadku jego widowni, a co za tym idzie - zdjęcia programu z anteny.

A "Czar Par" - pomijając ekipę jury - był po prostu miernym, słabo zrealizowanym projektem (Naprawdę miał on walczyć łeb w łeb z bardziej dynamicznym bądź co bądź "Tańcem z Gwiazdami"?), i to tym bardziej w porównaniu do tak świetnie zrealizowanej Eurowizji Junior w Gliwicach. Wizualizacje były ubogie, konkurencje niektóre jak rodem z "Hipnozy", ale Kurzajewski i tak miał dużo więcej ogłady od Chajzera juniora w tym niesławnym widowisku. Jeśli ktoś tu dał ciała, to ekipa z Łosiewiczem na czele, która myślała, że to, co zadziałało w "Kole Fortuny", wystarczy, by chwyciło w "Czarze Par". Tak się jednak nie stało.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Półfinałowy występ Duo Destiny w drugiej edycji "America's Got Talent: The Champions": Jak się okazało - para była bardzo blisko dostania się do finału, bowiem w głosowaniu superfanów "AGT!" zajęła miejsce w przedziale 6-7, co oznaczało głosowanie jurorskie. W nim niestety jednoznacznie przegrała je z Duo Transcend, co oznacza, że Kingi i Gonzalo nie zobaczymy niestety w finałowym odcinku programu:
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Prowadzący na chwilę nagrody Empiku, Prokop-Podsiadło byłbym za na stałe :)
Matrix2001r
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 05 lut 2020, 11:07

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Matrix2001r »

Jak myślicie będzie nowa edycja, czy będzie w paśmie mam talent inny program. Ja sądzę że chyba inny program bo talent show mam talent stracił bardzo dużo widzów.
tvtv21
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 23 sty 2020, 21:07
x 3
x 6

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tvtv21 »

No raczej nie . Na 100% będzie nowy sezon MAM TALENT !!!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Matrix2001r pisze: 05 lut 2020, 11:10 Jak myślicie będzie nowa edycja, czy będzie w paśmie mam talent inny program. Ja sądzę że chyba inny program bo talent show mam talent stracił bardzo dużo widzów.
Nie wyolbrzymiajmy, że program dramatycznie dużo widzów.

Nowa edycja jesienią będzie, szczególnie, że to wciąż (po "Faktach") najchętniej oglądana pozycja programowa TVN-u. Pytanie tylko jak ta nowa edycja będzie wyglądać po zmianach, które siłą rzeczy nastąpią. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Matrix2001r
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 05 lut 2020, 11:07

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Matrix2001r »

Żeby się po tych zmianach nie okazało że the voice of Poland będzie liderem rynku w czasie nadawania mam talentu.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jeśli "pupilek Miszczaka" rzeczywiście zastąpi Hołownię w programie, to są na to bardzo duże szanse. :evil:
Pozdrawiam, Trzeciak
Matrix2001r
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 05 lut 2020, 11:07

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Matrix2001r »

Możliwe że tak będzie. W jednym artykule o tym że niby hajzer miał zastąpił Szymona, dział programowy tvn na pisał że teraz skupiają się na wiosnę, a za jakiś czas będą zastanawiać się nad nowymi edycjami, ciekawe czy się zdecydują na nową edycję

W rozmowie z Onetem Adrian Jabłoński z działu PR TVN Discovery Polska uspokaja jednak: - W tej chwili skupiamy się na sezonie wiosennym. Decyzję w sprawie kolejnych edycji talent-show "Mam talent!" będą podejmowane przez Dział Programowy dopiero za jakiś czas – dodaje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Christianus, dumar, kubatv10 i 32 gości