[TVN] Mam Talent!

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
x 105
x 62
Kontakt:

[TVN] Mam Talent!

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafik »

Ten występ teraz z Highway to Hell był wybitny :D
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2332

[TVN] Mam Talent!

Post autor: wiatriwoda »

Z pewnością przez zakończenie na scenie, dano go na koniec :) Ale generalnie bardzo dobry odcinek.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Direct »

A ja pamiętam, że pierwszym pokazanym występem w I edycji 9 lat temu była żonglerka kontaktowa, czyli to samo, co dziś zaprezentował ten chłopak ze szklaną kulką.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2332

[TVN] Mam Talent!

Sobotni wynik 3 mln, świadczy o tym, że program się ma dobrze :)
Patryk M

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Patryk M »

"MT" to chyba ostatni program talent show ze "zwykłymi" ludźmi, który jest jeszcze w stanie zbierać ponad 3 mln widzów :P
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2332

[TVN] Mam Talent!

Trzyma poziom odcinek. Mamy też kolejny piękny głos, z wzruszającą historią, która o dziwo mi nie przeszkadza.
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 20
x 198

[TVN] Mam Talent!

Post autor: CaptainMorgan »

Można przypuszczać, że w odcinkach na żywo będą jakieś niespodzianki na jubileusz. Filmy po programie zaczynać się będą nawet o godz. 22:00, nigdy wcześniej nie licząc finałów tak nie było.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2332

[TVN] Mam Talent!

Fajnie jakby zaprosili wszystkich zwycięzców edycji :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2332

[TVN] Mam Talent!

Ale dziś rozwalają system panie +30 z grupą taneczną, grupa wsparcia chorych na raka. Bardzo ciekawa i ważna i wesoła inicjatywa, brawo :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2332

[TVN] Mam Talent!

No i mamy 40 ;) Ale było ją ciężko wybrać, tyle osób musiało znów odpaść, szkoda wielu osób, ale cóż. Szczególnie mało miejsc dla wokalistów. Obrady jurorskie były świetne :)
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
x 1
x 8

[TVN] Mam Talent!

Post autor: kolos »

Tyczasem wyłoniono półfinalistów 10 edycji Mam Talent, sklad jest delikatnie mówiąc dość kiepski. Z trudem naliczyłem z 10 wykonawców wartych udzialu w półfinale. Nawet biorąc pod uwagę mizerny poziom 10 edycji, dalo się wybrać lepiej. Mi pozostaje kibicowanie Juli Kucembie choć co do jej występu nadal nie jestem przekonany.
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2332

[TVN] Mam Talent!

Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3342
x 1485

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Trzeciak »

kolos pisze:Tyczasem wyłoniono półfinalistów 10 edycji Mam Talent, sklad jest delikatnie mówiąc dość kiepski. Z trudem naliczyłem z 10 wykonawców wartych udzialu w półfinale. Nawet biorąc pod uwagę mizerny poziom 10 edycji, dalo się wybrać lepiej. Mi pozostaje kibicowanie Juli Kucembie choć co do jej występu nadal nie jestem przekonany.
Mogę się domyślić których artystów Tobie brakuje. :)

Jedna z osób, która już wystąpiła w programie 4 lata temu po jeszcze gorszym, by nie powiedzieć żenującym wręcz występie na tegorocznych castingach zabrała miejsce w półfinałach przynajmniej jednej - znacznie zdolniejszej osobie. Pozwólcie, że nazwisk tu wręcz nie wymienię.

Z kolei do półfinałów awansowała także formacja dziewczynek pt. "Luzik 1" oraz formacja tańca towarzyskiego o znajomo brzmiącej nazwie "TV Project". I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że... działają one w ramach Egurrola Dance Studio.

Przy reszcie widać, że poziom tej edycji jest jednak wyższy niż rok temu. Ten program mimo 10 lat na antenie i produkcyjnym odcinaniu kuponów od pierwszej edycji, jeszcze chyba długo nie zejdzie z TVN-u i wciąż będzie jeszcze przez jakiś czas jego najchętniej oglądalnym dużym show stacji. Widać, że to taki kolorowy, wesoły program idealny na rzeczywistość jesiennych szarych wieczorów jaką mamy za oknami. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
x 1
x 8

[TVN] Mam Talent!

Post autor: kolos »

Najwoększym nie porozumieniem moim zdaniem to obecność w półfinale tego faceta od kręcenia ogonem kota (chyba ma Ścibor na imię). Za dużo też wzięli ogólnie różnej maści tacerzy. Można odnieść wrazenie ze wzięli do półfinału prawie wszystko co się ruszało :) Znaczy większość tancerzy-solistów jeszcze jakoś ujdzie, ale w kwestii grup tanecznych mogli zrobić większy odsiew, nie wiem czemu przepuścili tak mało śpiewaków. Wiem ich poziom nie powalał ale i tak najwięcej poszkodwanych brakiem awansu jest wśród nich. Dziwię się że nie przeszedł ten 15-latek co występował we wczorajszym odcinku.

Nie porozumieniem jest też ten iluzjonista łykający miecz i robiacy pompki. Zresztą reszta iluzjonistów która przeszła też raczej gigantami fachu nie jest.

Raczej nie nastawiam się na oglądanie półfinałów. We wczesniejszych edyjach zdarzalo mi się po kilku wykonawców których chciałem obejrzeć raz jeszcze. Teraz mam trudność żeby takich wskazać.
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 20
x 41

[TVN] Mam Talent!

Post autor: PPM »

Już wybrana półfinałowa 40-stka? I pomyśleć, że kiedyś śledziłem ten program z wypiekami na twarzy a nawet chciałem jechać do Warszawy na program na żywo, a teraz w tej edycji nie widziałem jeszcze żadnego odcinka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”