[TVN] Mam talent!

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49671
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tydzień temu bezpośrednio głosami widzów do finału awansował Łukasz Fraś „Luqo Art". Do finału głosami Chylińskiej i Egurroli awansowała Malwina Kowalowicz, a obejść się smakiem musiał Dawid "Ukeboy" Jędrusik, który uzyskał tylko głos Foremniak.

A w dzisiejszym - ostatnim tegorocznym półfinale - o ostatnie dwa miejsca w finale powalczą:
*Maya Thomas
*Tomasz Baran
*Duo Infinity
*Bartosz Księżyk „K-ESSENCE”
*Just Edi Show
*Lusesita Farrell
*Cezary Borowik
*Antoni Roker

Jak już wspomniałem - finalistki tegorocznej edycji programu - Malwiny Kowalowicz - pierwotnie nie było w składzie półfinałowej "40". Zastąpiła Kasię Florczuk, która w wyniku wypadku doznała złamań, co uniemożliwiło jej dalszy udział w programie:
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Dziś chyba najlepszy półfinał sezonu.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49671
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Gościem specjalnym - finaliści 7 edycji z 2015 roku - duet AcroArt.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Co to za drama z jednym uczestników, którego Agnieszka nazwała palantem? :D
k+b
VIP Expert
Posty: 843
Rejestracja: 14 mar 2016, 15:27
x 54
x 38

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k+b »

Miałem włączony telewizor w tle, ale usłyszałem jak podczas występu ten uczestnik powiedział, że na wczorajszej próbie dowiedział się, że nie może zaprosić Agnieszki Chylińskiej na scenę, by ta wystąpiła razem z nim. W trakcie występu padł mu mikrofon, a Prokop później śmiał się, że mu wyłączyli, bo krytykował produkcję programu. No i w materiale przed występem mówił, że w tym programie gwiazdami są tylko jurorzy. Ktoś słyszał coś więcej lub zrozumiał więcej?
Awatar użytkownika
Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P
Obserwator
Posty: 316
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:25
x 1
x 11

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P »

Tomasz był dość mocno nadąsany, widać że opinii jurorów słuchał bardzo lekceważąco. Po występie chcieli się dowiedzieć co on krzyczał do jurorów, a on wypalił "zatrudnijcie tłumacza". Jeden z komentujących na FB usłyszał, że kiedy Tomek stał koło prowadzących, to burknął pod nosem, że "najlepiej mieć wszystko gdzieś". Produkcja dała ciała, mogli mu pozwolić powtórzyć występ, bo przy jego występie nie wiadomo było o co chodzi na dobrą sprawę. Mówił coś do siebie, krzyczał do jurorów, nikt go nie słyszał. Z drugiej strony jego zachowanie też pozostawia wiele do życzenia.

Nie dziwię się, że nie było zgody produkcji na występ Chylińskiej z nim- dezodorant+ ogień- no nie jest to zbyt bezpieczne. Więc nie rozumiem czemu na siłę próbował wyciągać Agnieszkę...
;)
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Jak dla mnie wczorajszy półfinał pokazał że ten program to dno. I czas zakończyć ten program. Nie traktuje się uczestników w ten sposób.
k+b
VIP Expert
Posty: 843
Rejestracja: 14 mar 2016, 15:27
x 54
x 38

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k+b »

Przede wszystkim w taki sposób nie traktuje się produkcji i ustaleń z nią.
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Nie dziwię się że Voice gromadzi powoli wiecej widzów to bardziej naturalny program.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

pulkownik pisze: 23 lis 2019, 21:48 Co to za drama z jednym uczestników, którego Agnieszka nazwała palantem? :D
Nie żebym usprawiedliwiał Agnieszkę, ale nie nazwała go palantem tylko powiedziała, że zachowuje się jak palant. Jest w tym pewna różnica. Nie widzę powodów aby musiała go za coś przepraszać jak sugerują internauci choćby na Facebooku.

Samo zachowanie Barana było też co najmniej nie na miejscu. Nie uważam jednak, żeby mikrofon został mu wyłączony - ewidentnie przestał działać po tym (sorry, za brutalne określenie) jak kręcił dupą po podłodze - pewnie sam coś rozłączył. Wydaje mi się, że nikt o zdrowych zmysłach nie naraziłby się na celowe wyłączenie mikrofonu w obawie przed szkalującymi opiniami.

Co do samego programu - jeśli powstanie kolejna edycja to musi przejść całkowite przewietrzenie wśród jury i prowadzących.
Hołownia jak wiemy sam rezygnuje.
Prokop myśli, że jest śmieszny, chociaż uważam, że z każdym występem jest co raz bardziej żenujący.
Egurrola promujący swoich tancerzy.
Chylińska - już abstrahując od wczorajszej sytuacji, było więcej sytuacji, gdzie jej zachowanie pozostawiało wiele do życzenia, choćby do dzieci w jednym z półfinałów. Nie powinno się promować takich zachowań.
Foremniak - jedyna, która zachowuje się tam normalnie, naturalnie. Ją jako jedyną widzę w kontynuacji programu.
k+b
VIP Expert
Posty: 843
Rejestracja: 14 mar 2016, 15:27
x 54
x 38

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k+b »

Nikt z Chylińskiej nie zrezygnuje. Co najwyżej ona sama może odejść jak jej się znudzi, ale kilkaset tysięcy złotych za kilkanaście dni pracy piechotą nie chodzi ;) Najszybciej mogą pozbyć się Augustina, ale póki co w to też wątpię - nie ma YCD i nie widzę potencjalnego kandydata na „męski” fotel jurora.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49671
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Sam zainteresowany postanowił przemówić:
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2571
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 993
x 672

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Facet jest specyficzny, na występach zdarzają mu się niemiłe odzywki. Ego, a może taki "styl bycia".

Inna sprawa, że komuś na realizacji puściły nerwy. Owszem, była ze strony uczestnika głupia odzywka, ale zdecydowanie zbyt mocno po nim jechano.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49671
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Warto dodać, że w związku z 25-leciem Agnieszki Chylińskiej na scenie na 21 i 28 listopada 2020 roku (czyli na prawdopodobne dni emisji ostatnich odcinków 13 edycji "Mam Talent!") o 18:30 jurorka gra koncerty jubileuszowe. Czyżby i jej miało w przyszłym roku zabraknąć w programie?:
https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/agnieszka-chylinska/
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
atomówka96
VIP Expert
Posty: 1601
Rejestracja: 02 maja 2016, 9:45
x 474
x 114

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: atomówka96 »

Nie wiem na ile to jest prawdopodobne, ale możliwe że dostaniemy jurora zastępczego w tych dniach. Koncerty zaczynają się o 18:30 a półfinał jak i finał 13 edycji MT! równo o 20:00 także nie ma szans by Agnieszka zdążyła na czas wrócić do Warszawy na półfinał i finał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: zysiex i 14 gości