[TVN] Mam Talent!

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
tvtv21
Obserwator
x 3
x 2

[TVN] Mam Talent!

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tvtv21 »

Ciekawe o co chodzi ?.A może Kuba Wojewódzki wraca ?
Mafia
Obserwator
x 81
x 26

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Mafia »

Kuba lubi robić takie prowokacje.. :D Nie znacie z początkowych edycji tego zdjęcia, co wstawił?
Jestem tu nowy, a jakby już od dawna... :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3101
x 1369

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Trzeciak »

W kontekście nie do końca pewnych losów "Kuby Wojewódzkiego" w jesiennej ramówce stacji to "Król TVN-u" musi o sobie przypomnieć. Warto jednak dodać, że zdjęcie pochodzi sprzed równo 10 lat, a konkretnie z planu spotu do ramówki TVN-u na jesień 2010 roku. :)

Tymczasem w obecnie trwającej - 15 już edycji "America's Got Talent" w USA bierze udział jedna z największych rywalek Roksany Węgiel z Eurowizji Junior 2018 w Mińsku - Daneliya Tuleshova - która później brała udział także w tamtejszym "The World's Best", gdzie Ida Nowakowska była jego jedną z jurorek. Oczywiście dostałą 4 razy "Tak" :):
Dodam jeszcze, że trwają nagrania do nowego - jedenastego - sezonu "Holland's Got Talent!". Edycja w Niderlandach jest pierwszą, która w całości będzie realizowana po wybuchu pandemii koronawirusa w nowej rzeczywistości sanitarnej.
Pozdrawiam, Trzeciak
bucik11
Użytkownik
x 1
x 23

[TVN] Mam Talent!

Post autor: bucik11 »

Z tego co wynika z cennika na jesień 2020 i wiosnę 2021 to program Mam Talent zobaczymy już wiosną w TVN.
Mat.212346
Użytkownik
x 3

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Mat.212346 »

Poda ktoś linka do tego cennika
bucik11
Użytkownik
x 1
x 23

[TVN] Mam Talent!

Post autor: bucik11 »

Wchodzisz w ten link : https://www.tvnmedia.pl/do-pobrania/oferta?tab=2 i pobierasz plik o nazwie cennik lokowania produktów
Mat.212346
Użytkownik
x 3

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Mat.212346 »

Ciekawe co to LAB bo tytuł taki jest w cenniku
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 890
x 2456

[TVN] Mam Talent!

Post autor: pulkownik »

Marcin Prokop o zmianie prowadzącego:
Dyskutuję na ten temat z Edwardem Miszczakiem, dyrektorem programowym TVN i omawiamy różne warianty. Jeden z nich jest taki, że kolejną edycję poprowadzę sam. Na pewno nie chciałbym pracować przy tym programie z kimś przypadkowym, z kim nie mam prywatnej relacji i dobrego porozumienia, bo wtedy nie da się zbudować chemii na ekranie. Jest w moim kręgu kilka osób potencjalnie interesujących, niezwiązanych do tej pory z telewizją. Zobaczymy, co się wydarzy.
https://film.interia.pl/wywiady/news-ma ... ign=chrome
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3101
x 1369

[TVN] Mam Talent!

Pandemia COVID-19 znacząco wpłynęła na przebieg obecnie emitowanej 15 edycji "America's Got Talent!" i to bardzo radykalnie. Dwa tygodnie temu pokazano przesłuchania jeszcze z teatrów choć już bez udziału publiczności, tydzień temu w związku ze Świętem Niepodległości USA nie było premier, a wczoraj w drugiej części odcinka pokazano castingi, gdzie jurorzy ze swoich czterech kątów oceniali występy uczestników, którzy występowali także w swoim zaciszu:
W najbliższy wtorek specjalny odcinek gdzie pokazane zostaną najlepsze występy castingowe, za 28 lipca eliminacje jurorskie także w zmienionej formule - będą nie cztery, a tylko jeden odcinek, a jurorzy ocenią występy na plenerowej scenie ze swoich samochodów, 4 sierpnia specjalny odcinek z okazji 15-lecia "AGT!", a odcinki "Live" zapewne także zmienione ukażą się od 11 sierpnia.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3101
x 1369

[TVN] Mam Talent!

Tak wyglądały eliminacje jurorskie tegorocznej edycji "AGT!", które odbyły się w zdalnej formule:
Od jutra startują odcinki live, także w nieco zmienionej formule, i bez udziału publiczności. Na początku etap ćwierćfinałów, gdzie zakwalifikowano 44 uczestników. Wśród nich jest pierwsza reprezentantka Kazachstanu na JESC - Daneliya Tuleshova: https://www.tvinsider.com/943632/agt-se ... nals-acts/
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 13
x 153

[TVN] Mam Talent!

Post autor: CaptainMorgan »

Nie sądzę, aby w taką wersję show zdecydowano się u nas - jakość nagrania uczestnika pokazuje, że u niego obecna jest profesjonalna ekipa. Nagranie wszystkich castingów w ten sposób byłoby droższe, niż w normalnej sytuacji. Zobaczymy, co przyniosą u nas kolejne miesiące.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”