[TVN] Mam Talent!

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1005
x 2922

[TVN] Mam Talent!

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Miszczak na lajfie stwierdził, że nie czy program pojawi się wiosną, jest rozważana opcja castingów internetowych jak w Top Model i przesłuchań z jurorami w Warszawie. Trwają też poszukiwania pary prowadzących.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3260
x 1440

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Trzeciak »

Trzeciak pisze: 20 sie 2020, 13:29 Minionej nocy z wtorku na środę wystąpiła znana z Eurowizji Junior 2018 reprezentantka Kazachstanu - Daneliya Tuleshova, która dzięki decyzji widzów awansowała już do półfinałów. To jej występ z ćwierćfinałów:
Daneliya Tuleshova awansowała do finału 15 edycji "America's Got Talent!", który odbędzie się już w najbliższą wtorek i środę, a to jej występ z półfinału. :):
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 284
x 214

[TVN] Mam Talent!

Post autor: kamol »

Po dzisiejszym wywiadzie z Edwardem Miszczakiem wątpię w realizację programu nawet jesienią 2021 roku:
Nie zrobimy teraz takich programów jak "Mam talent". Na razie musimy odpuścić ten format nie tylko dlatego, że Szymon Hołownia wybrał jako prowadzący inną drogę. Z powodu pandemii nie moglibyśmy zgromadzić tak dużej publiczności, jak zawsze. Zagrożenie epidemiczne byłoby nadmierne.
(...)
"Mam talent" nie da się zrobić bez publiczności, dlatego niektóre formaty trzeba odłożyć na półkę.
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/e ... -ich-swiat
😷😷😷to ważne😷😷😷
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3260
x 1440

[TVN] Mam Talent!

Tym lepiej dla konkurencji, gdzie otwiera się droga do przejęcia formatu. :P

Jesień 2021 roku, to jeszcze zbyt odległa perspektywa i ciężko tu wyrokować, ale raczej wiosną przyszłego roku tego programu się nie doczekamy w TVN-ie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 314
x 85

[TVN] Mam Talent!

Post autor: Michał56 »

kamol pisze: 21 wrz 2020, 12:11 Po dzisiejszym wywiadzie z Edwardem Miszczakiem wątpię w realizację programu nawet jesienią 2021 roku:
Nie zrobimy teraz takich programów jak "Mam talent". Na razie musimy odpuścić ten format nie tylko dlatego, że Szymon Hołownia wybrał jako prowadzący inną drogę. Z powodu pandemii nie moglibyśmy zgromadzić tak dużej publiczności, jak zawsze. Zagrożenie epidemiczne byłoby nadmierne.
(...)
"Mam talent" nie da się zrobić bez publiczności, dlatego niektóre formaty trzeba odłożyć na półkę.
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/e ... -ich-swiat
Nie przesadzajmy. Już teraz chociażby "Taniec z gwiazdami" robi się z widownią, więc myśle, że spokojnie program wróci w przyszłym roku.
^-^
Awatar użytkownika
atomówka96
Junior
x 85
x 19

[TVN] Mam Talent!

Post autor: atomówka96 »

Trzeciak pisze: 21 wrz 2020, 12:25 Tym lepiej dla konkurencji, gdzie otwiera się droga do przejęcia formatu. :P

Jesień 2021 roku, to jeszcze zbyt odległa perspektywa i ciężko tu wyrokować, ale raczej wiosną przyszłego roku tego programu się nie doczekamy w TVN-ie.
Tym bardziej że "Mam Talent" zawsze był jesiennym programem nie wiosennym. Lepiej będzie poczekać co przyszły rok przyniesie.
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 16
x 190

[TVN] Mam Talent!

Post autor: CaptainMorgan »

TVN nadal ma prawa do licencji, więc inna stacja od tak formatu przejąć nie może.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3260
x 1440

[TVN] Mam Talent!

Tak wyglądało ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody głównej miliona dolarów w finale 15 edycji "America's Got Talent!" - w plenerze i wśród żywej publiczności z samochodów Jej zwycięzcą został Brandon Leake i jest pierwszym poetą w historii amerykańskiej edycji tego programu, który triumfował. Dodam, że znana z Eurowizji Junior Daneliya Tuleshova zajęła w finale miesce z przedziału 6-10:
Rzecz jasna na 2021 roku zapowiedziano 16 edycję programu.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”