[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
stevie
Mythical VIP
Kontakt:

Post autor: stevie » 30 cze 2006, 10:12

Czwarta edycja "Tańca z gwiazdami" po wakacjach
30.06.2006

Znamy już pełną listę artystów, którzy wezmą udział w 4. edycji "Tańca z gwiazdami" w telewizji TVN.

Jak podał "Fakt", nadal trwają negocjacje odnośnie kontraktów, ale już wiadomo, że w szranki o Kryształową Kulę staną aktorzy Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska, Weronika Rosati, Katarzyna Bujakiewicz, Artur Żmijewski, Małgorzata Teodorska oraz wokaliści Monika Brodka, Szymon Wydra, Tomasz Makowiecki i łyżwiarz Mariusz Siudek.

Partnerować im będą m.in. tancerze Anna Głogowska i Marcin Olszewski. Zabraknie jednak Rafała Maseraka.

Nie zmienią się natomiast jurorzy (aktorka Beata Tyszkiewicz, piosenkarz Zbigniew Wodecki, choreograf Piotr Galiński i mistrzyni Polski w tańcu Iwona Szymańska-Pavlović) oraz prowadzący (Hubert Urbański i Katarzyna Skrzynecka).

Jak na razie wymienione wyżej gwiazdy nie potwierdziły dziennikowi swojego udziału. Uczestnicy show są bowiem związani klauzulą poufności.

Przypomnijmy, że według oryginalnego pomysłu producentów show, w jego czwartej edycji miały wystąpić jedynie gwiazdy estrady. Na udział w programie nie zgodziły się jednak ani Doda, ani Edyta Górniak, ani Natalia Kukulska. Nie wypalił również pomysł zrealizowania show z ekipą sławnych dziennikarzy, m.in. Moniką Olejnik.

Zakończoną w czerwcu trzecią edycję programu "Taniec z gwiazdami" oglądało średnio 6,7 mln osób. Dla porównania drugą edycję oglądało 5 mln widzów a pierwszą tylko 3,4 mln
zródło: wirtualnemedia.pl

Jak myslicie,czy kolejną edycję teg oprogramu będzie oglądać więcej osób niż poprzednie? Bo ja uważam,ze to możliwe.Widać,ze ten program cieszy,a przynajmniej cieszył się jeszcze przed wakacjami dużą popularnością.
0 x
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Witu
Mythical VIP
x 1
Kontakt:

Post autor: Witu » 30 cze 2006, 23:32

Ja nie mogę!! Znowu kolejna edycja tych durnych "Tańców z Gwizdami" :/ Dobrze że są wakacje, bo teraz praktycznie wogóle nie siedzę przy TV, tylko na skuterze się wożę więc niech sobie rodzinka ogląda:)
0 x
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
Poster
x 1
Kontakt:

Post autor: RaPi » 01 lip 2006, 0:35

Cikawe po ilu edycjach im sie to znudzi :)
Nie jestem fanem tego programu. Nie oglądałem poprzednich edycji i nie mam zamiaru ogladąc nastepnych...
0 x
krzysiek79
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: krzysiek79 » 01 lip 2006, 11:48

Jezu jak ja tego nie lubię . Jakieś tańce , niewydarzeni tancerze i to ma być zabawa??
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 257
x 1274

Post autor: Karol » 01 lip 2006, 13:33

Skoro ludzie mogą bawić się przy "Hitach na czasie", to mogą także przy "Tańcu z gwiazdami"
0 x
Awatar użytkownika
stevie
Mythical VIP
Kontakt:

Post autor: stevie » 01 lip 2006, 13:59

Widocznie robią kolejną edycję po to,aby
Znowu wyprzedzić Polsat na jesieni.Aktualnie Polsat jest na 3 miejscu. Liczą na to,ze nadal będzie oglądało ten program tyle samo,a może nawet i więcej osób.
Jak kiedyś napisali w jednym artykule: ,,Nie chcą pozbyć się kury,która znosi złote jajka".Liczą,ze ten program będzie nadal chętnie oglądany.
0 x
Pozdrawiam.

Stevie
Taniec
x 64

Post autor: Taniec » 01 lip 2006, 16:11

I bez Tańca TVN potrafi pokonać Polsat - spójrzmy na dane z 2, 3 tygodnii po zakończeniu Tańca.. A to, że stacja Solorza teraz przoduje nad stacją Waltera jest "sprawką" Mundialu - dziwić więc się nie ma co ;)
0 x
Awatar użytkownika
RaPi
Poster
x 1
Kontakt:

Post autor: RaPi » 01 lip 2006, 16:15

Może i będzie chętnie oglądany a może nie. Trzeba wiedzieć kiedy przestać.4 Edycja to za dużo. Wydaje mi sie że program nie będzie cieszył się taką popularnością jak poprzednie edycje i skończy jak wszystkie tego typu np IDOL...
0 x
podróże tv
x 64

Post autor: podróże tv » 01 lip 2006, 16:23

Tyle, że Idolowi nie wzrastała aż tak oglądalność - od drugiej edycji spadała na łeb, na szyję . A ja się TVN-owi nie dziwię - nie zażyna się kury znoszącej złote jajka. Jeżeli 3 edycja była 2 razy chętniej oglądana, to z całą pewnością możemy liczyć na 4,5, a kto wie - może i 6 edycję.
0 x
Awatar użytkownika
[email protected]
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: [email protected] » 03 lip 2006, 22:12

Nigdy nie obejrzalem zadnego odcinka i nie obejrze,jak jest czwarta edycja to moze ich byc szesc.Bo licencja jest wykupowana kazdorazowo na trzy edycje...
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 257
x 1274

Post autor: Karol » 03 lip 2006, 22:25

Co nie oznacza, że koniecznie trzeba je wykorzystać.
0 x
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 37
x 161
Kontakt:

Post autor: Tomek » 03 lip 2006, 22:59

A ja się przyznam, że obejrzałem tylko jeden odcinek tego programu. Nie przypadł mi do gustu i dziwi mnie co ludzie w tym widzą.
0 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Leszek1979
Mythical VIP

Post autor: Leszek1979 » 04 lip 2006, 0:33

Mnie jakoś nigdy nie interesował ten program, może jakby nago tańczyli ;).
0 x
Awatar użytkownika
przemkob
Mythical VIP
Kontakt:

Post autor: przemkob » 08 lip 2006, 9:54

Nie lubię Tańca z Gwiazdami oglądać nigdy nie będę.
Mam ciekawsze zajęcia.
0 x
PRZEMKOB
ARTUR B.
x 64

Post autor: ARTUR B. » 09 lip 2006, 9:41

Ja bardzo lubię ten program. Bardzo lubię spięcia Jury. Ale nie każdy program jest dla wszystkich, to już kwestia gustu
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”