[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 12
x 143

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CaptainMorgan »

Nie jestem pozytywnie nastawiony do tego wyboru. Już Pazura byłby lepszy. Brakuje jakiegoś powiewu młodości w obsadzie, aby przyciągnąć młodszych widzów.
AdamKot34
Użytkownik

Post autor: AdamKot34 »

Coś tak czułem, że to Grabowski zostanie czwartym jurorem. No nic, zobaczymy jak sobie poradzi.
Awatar użytkownika
jekyll
Junior

Post autor: jekyll »

Przyciągnąć młodych ludzi... jak bardzo młodych? Bo nie wyobrażam sobie, aby ktoś w wieku 20 kilku lat oglądał TzG.
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 12
x 143

Program przecież skierowany jest do grupy 16-49, a nie 50%, więc z założenia ma przyciągać młodą widownię. Dlatego uważam za błąd, iż w obsadzie brakuje młodej krwi.
W jury też nie powinno być 2 aktorów - 2 osoba jeżeli już ma być nieprofesjonalnym jurorem powinna być według mnie z branży muzycznej. Co prawda Grabowski nagrał ostatnio płytę, ale to nie to samo.
Awatar użytkownika
krystian1394
Użytkownik

Post autor: krystian1394 »

Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 12
x 143

Według mnie dobry ruch. Kwiatkowski jest teraz dość popularny wśród młodej widowni, co może dać nowych widzów.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 436
x 1055

Post autor: Medyk24 »

To byłby chyba najmłodszy uczestnik w historii tego programu w Polsce, bo ma dopiero 18 lat.
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 12
x 143

Chyba tak. Z tego co mi się wydaje do tej pory najmłodsza była Marina Łuczenko, która miała 19 lat.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 941
x 370

Post autor: Dejmian »

No to już jest przesada. Mogą spokojnie usunąć człon nazwy "z gwiazdami".
11 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 436
x 1055

Post autor: Medyk24 »

Uważam, że jeśli cheli już zaporsić kogoś z młodszego pokolenia to mógłby to być chociażby Musiał, który no może gwiazdą przez duże "G" jeszcze nie jest, ale na pewno większą niż w sumie mało znany Kwiatkowski, bo nie przypominam sobie żeby brał udział w jakieś większej imprezie (może się mylę) emitowanej w TV. Może nawet i próbowali ale jak wiadomo Musiał ma teraz inne sprawy na głowie - "Vocie" i matura a udział w TzG to jednak wymaga wielu wyżeczeń.
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 181
x 286

Post autor: Nina »

jekyll pisze:Przyciągnąć młodych ludzi... jak bardzo młodych? Bo nie wyobrażam sobie, aby ktoś w wieku 20 kilku lat oglądał TzG.
No, 20latkowie raczej nie oglądają, myślę, że nawet uznają to za obciach :D, z wyłączeniem oczywiście środowiska tanecznego w każdym wieku. Miałam na myśli gimnazjalistów, a raczej gimnazjalistki w wieku powiedzmy 12-13 lat, będą oglądały razem z mamami i babciami, myślę, że udział Kwiatkowskiego bardzo je zadowoli :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
x 556
x 102
Kontakt:

Post autor: SzymonNP »

No właśnie oglądać to może będą, ale nie objęte już grupą komercyjną 12 i 13 latki. Polsat tym zagraniem zdecydowanie przegiął. Jego nawet ani gwiazdą, ani celebrytą, ani osobą ogólnie znaną nie można nazwać. Jest to tylko jednosezonowa "miłość" dziewczyn poniżej 13 lat. Bez żadnego konkretnego sukcesu muzycznego.
Obrazek
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
x 73
x 117
Kontakt:

Post autor: Ama18 »

Ja nie mogę.

Kwiatkowskiego kojarzę co najwyżej z kwejka, jakiś idol nastolatek. Wybór bardzo średni, chociaż dobitnie pokazuje, jaką strategię ma Polsat.

Według mnie oni robią ten "Taniec" trochę na siłę. Wyeksploatowali swoje lokomotywy - talent show, a rynek programów rozrywkowych trochę się w Polsce zabetonował i wejście z innowacyjnym formatem to ogromne ryzyko. Co zatem zrobić? Sięgnąć po znany format. I rywalizacja, i gwiazdy. A ponieważ styl TVN-u się nieco różni od polsatowskiego, więc mamy panią Siwiec, pana Grabowskiego...

Jedyną pewną rzeczą w tym programie jest przaśność (w stosunku do "Tańca" z TVN-u). Cała reszta to niewiadome i to takie, których nie znamy. Trzeba czekać na pierwszą audycję.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 14

Post autor: piciu »

Morgan94 pisze:Program przecież skierowany jest do grupy 16-49, a nie 50%, więc z założenia ma przyciągać młodą widownię. Dlatego uważam za błąd, iż w obsadzie brakuje młodej krwi.
W jury też nie powinno być 2 aktorów - 2 osoba jeżeli już ma być nieprofesjonalnym jurorem powinna być według mnie z branży muzycznej. Co prawda Grabowski nagrał ostatnio płytę, ale to nie to samo.
Akurat "TzG" (to dobre, stare) wcale do ścisłego 16-49 nie było skierowane. Poprzez swoją pewną "szlachetność" i kulturę to był jednak program skierowany do nieco starszej widowni. Zgadzam się poniekąd z tym, że też jury powinno składać się z jakiejś osoby z branży muzycznej - tak było ze Zbigniewem Wodeckim. Jego trudno jest zastąpić. Co do wyboru Grabowskiego - pożyjemy, zobaczymy, ale też jakoś za świetny pomysł tego nie uważam. A gwiazdy - sorry, ale moim zdaniem są naprawdę słabe. Jeszcze do tego ten Kwiatkowski, którego zostawię lepiej bez komentarza.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 181
x 286

Post autor: Nina »

piciu pisze:A gwiazdy - sorry, ale moim zdaniem są naprawdę słabe. Jeszcze do tego ten Kwiatkowski, którego zostawię lepiej bez komentarza.
W kwestii gwiazd niestety mam podobną opinię, ale nie bez przyczyny już w ostatnich TVNowskich edycjach powstały dowcipy o korytarzowych łapankach do programu. Poza tym TVN miało więcej narzędzi do wypromowania przeciętnej osóbki na gwiazdę, wszelkiej maści poranne i wieczorne programy i programiki, i w stacji głównej i też TVN Style, do zwierzania, opowiadania, prezentowania, Polsat ma w zasadzie tylko seriale, chociaż jeśli widownia Pierwszej miłości chciałaby śledzić pląsy Zając to nie byłoby tak źle.
O Kwiatkowskim słyszałam do tej pory tylko, że małolaty za nim szaleją, mnóstwo odsłon na Instagramie itp. Oglądając ostatnio wywiad Bajora u Jakubiaka zauważyłam, że gościł tam również Kwiatkowski, posłuchałam, nie dotrwałam do końca. Pewnie jako gość specjalny będzie śpiewał jego brat, zawiedziony uczestnik jednej z ostatnich edycji, jest już jakaś historia :) Tak jak kilka osób już tu zauważyło ta edycja sprawia wrażenie przygotowywanej na prędce. Pavlović, Malitowski i ...Grabowski, no naprawdę nie pasi :/
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”