[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Post autor: Nina » 19 mar 2017, 12:26

Przecież Poniedziałek tańczący z np z Waleriją nie zwiększy widowni, bo to już było, poza tym nie wierzę, że Poniedziałek wziąłby udział w TzG, nie ten typ. No i zrobił się szum, więc może tylko o to chodzi i na szumie się skończy, do września w zasadzie niezbyt daleko, promocję kolejnej edycji czas zacząć :P
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
FankaTTBZ
Obserwator

Post autor: FankaTTBZ » 19 mar 2017, 12:40

Serio Kacper Kuszewski jest gejem? Skąd to niby wiesz? @Morgan94
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 19 mar 2017, 13:40

Zaraz zabiorę się za oglądanie tego odcinka i zobaczę co tam gwiazdy namieszały ;)

Edit: Masz rację reality, to głupota mówić o takich rzeczach tutaj. Wrzucę treści pudelkowe do spojlera, co by oczu innych nie razić ;)
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 19 mar 2017, 14:02 przez Rektor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Reality
VIP Expert

Post autor: Reality » 19 mar 2017, 13:54

Hmm...przez chwilę poczułem się jak na Pudelku. Jako iż jest to forum merytoryczne to przy takiej konwencji pozostańmy. ;)
Jeżeli chodzi o stronę produkcyjną, gdyby gwiazda homoseksualna czułaby się lepiej tańcząc z partnerem tej samej płci (a przy tym być bardziej otwarta w rozwijaniu talentu tanecznego) to dla mnie jest to jak najbardziej normalne i zrozumiałe. Jednak w obecnych czasach nie wzbudziło by to długotrwałej sensacji. Jedynie patrząc na nasze polskie społeczeństwo mogłoby być "wow" przy pierwszym odcinku, w innych krajach nie byłoby nawet tego... :D
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 19 mar 2017, 15:32

Czas na moje oceny (fanów niektórych osób o słabych nerwach proszę o zasłonięcie oczu), na wszelki wypadek niektóre będą w spojlerach:
Marcin i Wiktoria - 6 - za nisko na nogach, poza tym trochę za wolna ta muzyka, mam wrażenie, że w poprzednich edycjach było dynamiczniej, nawet jive Krzywego był 2 razy szybszy.
Iwona i Stefano - 7 - dla mnie za dużo legato
Mariusz i Walerija - 3 - oj szkoda, najgorszy taniec, brak ramy. Plus niezła gra aktorska :)
Dominika i Żora - 6 - na początku były biodra, potem uciekły. Zgadzam się, że w pewnych ruchach była nudna powtarzalność.
Natalia i Jan -
[ Spoiler ]
Tomasz i Paulina - 1 - za dwukrotne przyzwoite partnerowanie
Monika i Rafał - 6 - trochę przyciężko, ta rama taka lekko wykrzywiona.
Paulina i Jacek - 3 - pierwsza na świecie salsa, w której akcja bioder zaczyna się na szyi, a kończy na głowie :D No przykro mocno. Dobrze, że nie odpadli.
Michał i Agnieszka 7(,5) - nie daję połówek, ale w nawiasie tylko chciałem zaakcentować, że to był najlepszy taniec tego wieczora. Ja tam uważam, w przeciwieństwie do panów jurorów, że dobrze wyglądał taniec w obrazku.
dawid333
Użytkownik

Post autor: dawid333 » 19 mar 2017, 17:24

Rektor pisze:Czas na moje oceny (fanów niektórych osób o słabych nerwach proszę o zasłonięcie oczu), na wszelki wypadek niektóre będą w spojlerach
Napisałeś że niektóre będą w spojlerach a ja widzę tylko jeden spojler. Gdzie reszta?

Do mnie pijesz człowieku? Będziesz teraz fochy pokazywał bo miałem czelność nie zgodzić się z tym że tydzień temu Natalia zatańczyła słabo? Jaki cel ma ta cała szopka którą teraz odstawiasz?
Za takie forumowe zaczepki ad personan powinny być jakieś brigi.

Wyręczę niektórych i podam to co jest w spojlerze aby nie musieli klikać bo Rektor ma takie widzimisie:
Rektor pisze:Natalia i Jan - 4 - obejrzałem ten taniec 2 razy, żeby nie było, że coś mam do Natalii. 20 sekund średniego tańca w ramie. Znacznie więcej było bajerów, które nie przyniosły nic wielkiego.
I co w tej tej wypowiedzi jest takiego przerażającego skoro trzeba zakrywać spojlerem?

Moim zdaniem to i tak zbyt wysoka ocena. Natalia zatańczyła tragicznie i powinna była odpaść z programu. Nawet Zimoch zatańczył od niej znacznie lepiej. Moja ocena to 1/10.

A poza tym ktoś zarzucał Natalii i Jankowi że nie ma chemii między nimi. No nie ma i nie będzie i się z tym pogódźcie ponieważ szmatławce niedawno napisały o romansie Natalii z Jankiem i to że Natalia bezczelnie próbuje rozbić związek Janka i Lenki. Rzekomo pewnej osobie Natalia powiedziała, że zgłosiła się do tego programu tylko po to aby znaleźć męża http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/lenka ... er/bq9stg2
'A tutaj reakcja pary na newsa: http://plejada.pl/newsy/taniec-z-gwiazd ... ans/dj3thz

Jak taka wrażliwa dziewczyna jak Natalia może się czuć czytając o sobie takie rzeczy w portalach? Wcale by mnie nie zdziwiło gdyby miała już dość brania udziału w tym programie. Nie dziwcie się więc że nie było i już nie będzie żadnej chemii na parkiecie między nimi.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 19 mar 2017, 23:31

Człowieku, wrzuć na luz. Tylko i aż tyle. Spoko, że wyręczasz ludzi z klikania w jeden spojler cytując mnie. ;)

Odnosząc się tylko do Natalii, to ciekawe, ale ani razu nie napisałem o braku chemii w tej parze. Patrzyłem oprócz techniki na charakter jej ruchów. W jive była rewelacyjna, w sambie było za mało pazura, w walcu wiedeńskim zupełnie innych rzeczy brakowało, niekoniecznie osobowości czy chemii. A plotki na temat Natalii są zwyczajną podłością. Brukowce niech się bawią w romanse (choć i tak nie powinny), ale tylko wtedy gdy dwoje ludzi jest wolnych i nie ma szans na to, że ktoś inny będzie zraniony. Insynuowanie takich rzeczy i to drugi raz w stosunku do Szroeder (pierwszy raz chodziło o Libera i Grzeszczak) to zbyt mocne przegięcie. Myślę, że co do tego każdy jest zgodny.
dawid333
Użytkownik

Post autor: dawid333 » 20 mar 2017, 0:10

Rektor pisze:Człowieku, wrzuć na luz. Tylko i aż tyle. Spoko, że wyręczasz ludzi z klikania w jeden spojler cytując mnie. ;)
Odnosząc się tylko do Natalii, to ciekawe, ale ani razu nie napisałem o braku chemii w tej parze. Patrzyłem oprócz techniki na charakter jej ruchów. W jive była rewelacyjna, w sambie było za mało pazura, w walcu wiedeńskim zupełnie innych rzeczy brakowało, niekoniecznie osobowości czy chemii.
O co Ci chodzi z tym wrzucaniem na luz? Przecież ja cały czas jestem spokojny. Na luz Ty powinieneś wrzucić ponieważ jesteś tak spięty że nawet nie zauważyłeś tego, że komentarz dotyczący chemii nie był skierowany do Ciebie. Jeden z oceniających to wcześniej napisał i się do tego odniosłem. Poza tym to nie był zarzut tylko przyznanie racji i podanie możliwej przyczyny w postaci artykułów w brukowcach. Tak więc wrzuć na luz i czytaj następnym razem ze zrozumieniem moje komentarze.
Poza tym tamta dyskusja już dawno temu się zakończyła ale najwidoczniej nie dla Ciebie skoro robisz jakieś cyrki ze spojlerami. Chyba nie ulega wątpliwości że chodziło Ci o mnie. Nie wiem skąd się to u ciebie wzięło że rzekomo ja nie jestem w stanie przyjąć krytyki pod adresem Natalii. Dlatego że raz postanowiłem się z Tobą nie zgodzić i to skomentować? Jakieś dziwne wnioski wyciągasz. I żeby była jasność również uważam że ten ostatni taniec był przeciętny. Póki co najsłabszy jaki zatańczyła. W stosunku do reszty par znalazła się u mnie w połowie stawki.

Co takiego strasznego jest zatem w tym spojlerze bo dalej nie mogę zrozumieć a chętnie bym się dowiedział skoro tak zakrywasz?
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 20 mar 2017, 0:26

1. Tak, odniosłem się do chemii, ale wiem, że nie było skierowane to do mnie. Tu zwyczajnie pokazałem zaskoczenie, że ktoś taki zarzut wobec NS sformułował.
2. Zwyczajnie sobie zażartowałem. Bez emotek, ale zażartowałem.
3. Nie utrzymuję tego, że nie jesteś w stanie przyjąć krytyki. Wręcz liczyłem, że masz na tyle dystansu, żeby się z tego śmiać. ;)
4. Wystarczy mi polemiki do kolejnego odcinka. Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia.
dawid333
Użytkownik

Post autor: dawid333 » 20 mar 2017, 0:56

Jakiś dziwny ten żart. A można wiedzieć dlaczego sobie ze mnie żartujesz?

To teraz ja mam fajny żart: Bardzo dobrze wiemy zarówno ja i jak i Ty że to nie był żart.Bardziej próba naśmiewania się i na siłę prowokowania i wywoływania mnie do tablicy. Dlaczego? Ano dlatego że gdybyś nie twierdził że mam problem z krytyką pod adresem Natalii, to by Ci ten żart do głowy nie przyszedł. :) Proste i oczywiste. Trochę mało logiki jest w Twojej wypowiedzi.

Widzę że ta moja reakcja przed tygodniem wywarła jakieś pięto na Tobie skoro po tygodniu na siłę wracasz do tematu. Następnym razem jak Natalia zatańczy słabo i ją skrytykujesz to się z Tobą zgodzę a jak zatańczy dobrze i też ją skrytykujesz to się nie zgodzę. Proste? Chyba mam do tego prawo? Mam nadzieje że w końcu to zrozumiałeś :) Również pozdrawiam i więcej luzu Ci życzę. :)
po31
Obserwator

Post autor: po31 » 20 mar 2017, 10:59

Moim zdaniem jeśli Polsta podkreśla to jako 20 edycje programu to może jednak powinni juz pomysleć o zakonczeniu programu na 20 jubileuszowej edycji programu. Bez urazy ale ogladalem wczesniej program bylem fanem ale szczerze po raz 1 od tylu edycji tej niestety nie sledzę bo po prostu program juz mi sie przejadl wieje już nuda i nawet powrot Kaczorowskiej Terazzino czy Biernat nie pomoagają. A oglądalność leci w dol.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 20 mar 2017, 14:57

Niestety, mimo oczekiwań, zapowiada się dość nudna edycja (obym się mylił :P). W czołowej trójce będą najprawdopodobniej Iwona, Natalia i Marcin, może Chylewska jakoś zawalczy, bo chyba jedynie samba mogłaby jej gorzej wyjść niż cha-cha i tragiczna salsa. Teraz maja z Jackiem standard - zobaczymy czy walc był wypadkiem przy pracy, czy faktycznie tylko tańce w ramie jej wychodzą. Korcz z kolei jest jakiś taki mdły, zachowawczy, ale może się rozkręci. Duży potencjał ma Natalia, jive był zwiastunem świetnej pracy na parkiecie, ten walc faktycznie nie był najlepszy, ale sama otoczka i stylizacja ja chyba przytłoczyła. Braku chemii z Jankiem nie widzę szczerze mówiąc ;) Chemii to nie było między Biernat i Zimochem :lol:

Malinowski mimo spektakularnego w obrazku ostatniego tańca nadal jest mdłym chłopcem z irytującą partnerką, która ciągle robi maślane oczęta. Iwonie mogą zaszkodzić peany jury, aczkolwiek ostanie tango było świetne i zasłużyła na te oceny, zresztą ona tak tańczy, że zapomina się o jej niepełnosprawności tak naprawdę, więc nie przekłada się ona na jej ocenę.

Wracając do pomysłu zaangażowania pary jednopłciowej - nie widzę absolutnie nic ciekawego w tańcu dwóch mężczyzn, ba, taki pomysł mógłby być gwoździem do trumny TZG a nie remedium na spadającą oglądalność. Do tego Poniedziałek raczej na pewno by się nie zgodził, zapłacił wysoką cenę za swój comming out, realizuje się w ambitnym teatrze, po co mu pląsy? Prędzej spragniony atencji Biedroń, ale jemu - póki co prezydentowi Słupska - nie wypada.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 20 mar 2017, 15:29

No to może Paweł Rabiej? Nazwisko polityczne i kontrowersyjne. Tak tylko rzuciłem, bo jak Pulkownik uważam, że niech taniec pozostanie tańcem, choć Polsatowi to różnie wychodzi ;)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 20 mar 2017, 15:34

Też nie sądzę, żeby czynny poseł się bawił w tańce, podobnie jak i Maciej Nowak czy Marek Barbasiewicz. ;)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 20 mar 2017, 16:05

A ja tam myślę, że Nowak mógłby się dla jaj w to zabawić. Wydaje się, że ma największy dystans do tego świata. Barabasiewicz jest odrobinę za stary (przepraszam) na takie eksperymenty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”