[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 164
x 275

Post autor: Nina » 11 maja 2019, 9:35

Nie głosuję już od dawna, oglądam bo lubię, trochę się pośmieję, trochę się pozłoszczę, trochę pozachwycam, traktuję jak rozrywkę. W TzG działo się już chyba wszystko, chociaż taka historia, żeby w finale były dwie osoby z przeciwległych biegunów umiejętności, talentu jest pierwszy raz, no i dawno nie było prawdziwego romansu (Foremniak&Maserak, Głogowska&Gąsowski) i chyba mi tego brak :P Przegrana Tamary przypomina mi trochę przegraną Steczkowskiej, oczywiście Guzik tańczyła o niebo lepiej niż Gimper.
1 x
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
tv_fan
Obserwator
x 16
x 32

Post autor: tv_fan » 11 maja 2019, 12:00

Rektor pisze:
10 maja 2019, 22:03
Ja się nie mogę doczekać, jak Malit dojedzie Gimpera w finale :D
Z jednej strony tak, a z drugiej... Myślę, że to może mu jeszcze pomóc w głosowaniu widowni. Już wczorajsza pyskóweczka z Grabowskim mogła mieć wpływ na mobilizację jego fanów.
1 x
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 408
x 1021

Post autor: Medyk24 » 11 maja 2019, 13:54

Patrząc na okładkę najnowszego numeru "Tele Tygodnia" to chyba redakcja także jest zaskoczona składem finału :P
3 x
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2892
x 1229

Post autor: Trzeciak » 11 maja 2019, 13:58

Odpukać - jeszcze się okaże, że zwycięzców programu nie ma na tej okładce. ;D
3 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 714
x 2132

Post autor: pulkownik » 12 maja 2019, 11:16

Panna Głębocka w jakimś wywiadzie po półfinale powiedziała mniej więcej, że większy progres zaliczył Gimper i że Tamara nie musiała się starać i wszystko jej łatwo przychodziło na treningach.

Nie mogę doczekać się finału. Jestem pewny że Ol z Michałem rozjadą tego chłopaka. Liczę też, że za 3 tance dostanie mniej punktów niż Asia za jeden.
3 x
"Zagadka. Co to za system, w którym bliskie władzy media atakują wściekle partię opozycyjną za bycie w opozycji?"
Osiula
Junior
x 192
x 272

Post autor: Osiula » 12 maja 2019, 11:37

Swoją drogą ciekawe, jak musi się czuć Maserak. On co prawda już jakiś czas temu się ogarnął i nie strzela takich foszków, jak niegdyś, ale kto w takiej sytuacji nie byłby wkur... zdenerwowany? :P Masz świetnie tańczącą, lubianą przez widzów i posiadającą wszystkie atuty potrzebne do wygrania tego show tancerkę, a przegrywasz w półfinale z drewnianym, zarozumiałym i złudnie przekonanym o swojej wielkości panem z internetów Gimperem oraz jego partnerką, mistrzynią elokwencji panną Głębocką - absolutnie antypatyczna dziewucha (nie dziwię się Działowemu, że tak źle tańczy, skoro jego nauczycielka nie potrafi go nawet skrytykować, a jedynie wychwala pod niebiosa za jakieś "postępy" z kosmosu...).

Na miejscu tancerzy zastanowiłabym się, czy wracać do kolejnej edycji, jeżeli powstanie (a jak Gimper, odpukać, wygra, to miałabym o takową obawy). Jeszcze nigdy nie było w finale takiej paranoi, Pudzian w 7. edycji tańczył co prawda po pudzianowemu, ale jego przynajmniej można było nazwać gwiazdą.
5 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 714
x 2132

Post autor: pulkownik » 12 maja 2019, 11:47

Poza tym Pudzian tańczył z cudowna Madzią, a nie dziewczyną o zachowaniu osiedlowej Karyny.
4 x
"Zagadka. Co to za system, w którym bliskie władzy media atakują wściekle partię opozycyjną za bycie w opozycji?"
Eduardo
Obserwator
x 25
x 161

Post autor: Eduardo » 12 maja 2019, 13:13

A ja tam sie cieszę że Gimper jest w finale. Najlepiej niech jeszcze wygra i może w końcu ten szajs usuną z telewizji na zawsze. Czekam na ten moment od bardzo dawna. Program który kiedyś uwielbiałem zmienił sie w jedną wielką kupę. Według mnie taniec trzymał poziom do siódmej/ósmej edycji. Później zaczał mnie nużyć, ale nadal widac było jakiś poziom. Ale to co odwala Polsat to jest żenada.
Kiedyś to z przyjemnością patrzyło się na tańce, a teraz ciężko rozpoznać co jaka para tańczy. Źle dobrana muzyka, zero klimatu, a w niektórych tańcach prawie same bzdety, które zajmują większość czasu i podnoszenia. Jeszcze mega wkurza mnie to że nie które rodzaje tańca są olewane. W TVN jak para dochodziła do finału to przetańczyła wszystkie rodzaje tańca, a teraz jak para dochodzi do finału to ma na koncie z trzy walce angielskie, trzy cza-cze, a oczywiście niektórych stylów nie zdążyła przetańczyć. Dla mnie to jest żenada. Jeszcze do tego te irytujące wstawki, jury i Ibisz. Tego nie da się oglądać.

Głosowanie też coraz bardziej jest żałosne. Żeby taki Gimper dochodził do finału to naprawdę śmieszne. W poprzednich edycjach też były słabsze osoby które dochodziły wysoko, ale bez przesady. Przywołano tu Pudziana który był w finale siódmej edycji. Co jak co ale Mariusz wykonał w programie spory progres. Co prawda ruszał się jak klocek, ale przy tej wadze o to nie trudno. Ale naprawdę widać było że się starał i niektóre jego występy były bardzo dobre. Przyjemnie się go oglądało w duecie z Madzią.
Krytykowano też wiele razy Gwit że tak daleko zaszła. Ale ona w porównaniu do Gimpera była świetna. Dziewczyna miała poczucie rytmu, była wesoła i sympatyczna. A wielokrotnie obrywało się jej za to że pokonuje dużo lepszych tancerzy.
3 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 714
x 2132

Post autor: pulkownik » 12 maja 2019, 13:15

1 x
Fankatvshow
Obserwator
x 689
x 123

Post autor: Fankatvshow » 12 maja 2019, 13:29

Myślicie, że Polsat dopuści do tej tragedii ( wygrana Gimpera i Natalii - co do niej, myślałam że tylko ja miałam od zawsze takie uprzedzenie i kojarzyla mi się właśnie z taką Karyna z blokowiska :D) ? Czy coś zamieszaja z głosami ? Jeśli finał zostanie rozegrany uczciwie to Gimper go wygra, bo ci fani mają po naście profili mailowych i już nie odpuszczą...

I nie wiem czy wspominano tu. Gimper zadeklarowal, że jesli wygra finał a bedzie wiedział, że zatańczyl slabo ( to chyba oczywista oczywistość) to odda kulę drugiej parze.... cóż za hojność. Dla mnie jeszcze większy policzek w tym wypadku dla Asi i Jana.
0 x
Christianus
Obserwator
x 171
x 168

Post autor: Christianus » 12 maja 2019, 13:57

Od początku nie polubiłem Głębockiej. Tym wybuchem euforii po piątkowym werdykcie pokazała, jaki poziom sobą reprezentuje. Jeśli nawet przez chwilę nie było jej głupio, mogła chociaż poudawać te kilkadziesiąt sekund przed kamerami. Blanka, Hania, Soszka... wracajcie, błagam.
3 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 714
x 2132

Post autor: pulkownik » 12 maja 2019, 14:46

Tymczasem 3 lata temu...
Christianus pisze:
04 wrz 2016, 13:19
pulkownik pisze:Odpadają: Tomek i Natalia. Bardzo, bardzo, bardzo szkoda mi Natalii.
O ile Tomka mi szkoda, bo faktycznie został niefajnie potraktowany przez jurorów, o tyle z wylotu Natalii jestem zadowolony. Kiedy latem pojawiła się informacja o wielkiej wymianie tancerzy, w tym post o odejściu z programu Magdy Soszyńskiej, jedna z komentujących stronę fanów "TzG" napisała: "No i chwała Bogu !". Komentarz został polubiony przez 4 osoby, w tym właśnie przez Natalię. Ja rozumiem, że nie wszyscy muszą się lubić, ale w takich sytuacjach powinna troszeczkę przyhamować ze swoją aktywnością na Facebooku, zwłaszcza że post dotyczył jednej z najbardziej lubianych i doświadczonych tancerek w programie. Wiem, że to drobiazg, ale jednak wzbudził u mnie niesmak. Daleko tej pannie do Kamili Kajak, oj daleko...
3 x
Christianus
Obserwator
x 171
x 168

Post autor: Christianus » 12 maja 2019, 16:19

Faktycznie, zupełnie o tym zapomniałem. Czyli od początku Natalia lubiła za bardzo się uzewnętrzniać, choć o tamtej sytuacji wiedziała zaledwie garstka osób. Tutaj "w akcji" zobaczyło ją ponad 2 miliony telewidzów.
0 x
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 164
x 275

Post autor: Nina » 12 maja 2019, 17:01

pulkownik pisze:
12 maja 2019, 13:15
O proszę i mamy przekupstwo :) http://www.plotek.pl/plotek/7,111485,24 ... =FB_Plotek
Nie pierwsze w tym programie, pamiętam jak Malitowski napraszał się o lajki na instagramie, to było w edycji w której tańczył Kwiatkowski. Oczywiście są to dwa różne "przekupstwa", ale jednak.......
0 x
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 95
x 357

Post autor: Rektor » 12 maja 2019, 17:12

Nie zapominajmy o żebranym zakładzie z Zdrójkowskim.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”