[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 65
x 2013

Post autor: wiatriwoda » 14 wrz 2019, 1:33

Wydaje mi się, że jeśli tak dalej pójdzie, to Baśka nie wygra, tanecznie świetne otwarcie edycji, odstaje Bereda, Monia, Akop, ale było dobrze, wielki żal Reni, co potwierdza, że prawdziwe gwiazdy nie mają czego tu szukać, choć program niby bardziej oglądają starsi widzowie. Może dojdzie do jakiegoś twistu, ktoś się wycofa, bo naprawdę to przesada, szkoda. Największym objawieniem Adam, ale i Damian, może tą edycję wygra mężczyzna wreszcie?
2 x
Christianus
Obserwator
x 164
x 154

Post autor: Christianus » 14 wrz 2019, 2:31

Po wieczornej nieobecności dopiero teraz obejrzałem odcinek i pewnie niektórym może wydawać się śmieszne przeżywanie werdyktów w telewizyjnym programie, który pokazał już wielokrotnie, że nie chodzi tu o taniec, to naprawdę ten piątek trzynastego zakończył się przepaskudnie. Od początku kiedy pojawiły się pierwsze przecieki o udziale Reni, jednocześnie towarzyszyła mi wielka radość dzięki możliwości kibicowania jednej z ulubionych wokalistek, z drugiej zaś narodziła się obawa o zainteresowanie publiczności. Pisałem to już, że Jusis nie ma porywającej osobowości medialnej, jest skupiona na muzyce i rodzinie, nie bywa, nie gwiazdeczkuje, co już utrudniło jej start. Sporą przeszkodą, pomimo fajnej relacji, którą dało się zauważyć, okazał się nowy tancerz, najmniej medialny i jako jedyny nieobyty z kamerami. Wiedziałem, że nie odpadnie wnuczka Millera (swoją drogą dobrze, że Paulina przed reklamami wprost powiedziała, dzięki czemu jest rozpoznawalna), wiedziałem również, że nie będzie to Ola Kot. Łudziłem się do ostatniej chwili, że nie będzie to Reni, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazywały.

Wniosek jest jeden - niektóre gwiazdy w ogóle nie powinny w tym się babrać. Jeśli nie jest się związanym z internetem lub ma się świadomość, że nieprzypisany zostanie taneczny wyjadacz, po prostu lepiej nie startować. Serdecznie gratuluję pomysłu na głosowanie internautów, które już całkowicie pogrzebało ten format i trzymam kciuki za wypromowanie kolejnych talentów tanecznych, jak Gimper. Produkcjo, w lansowaniu miernot jesteście znakomici. W panelu telemetrycznym nie jestem, więc z mojej strony odpływu widowni nie poczujecie, ale na tę edycję nie spojrzę już nawet kątem oka. Wolę zwymiotować ze słodkości od oglądania Kasi Cichopek z mężem oceniających wyczyny par ujeżdżających byka na dmuchanym rodeo niż dalej niepotrzebnie tracić nerwy.

Zacytuję tylko tytuł utworu Reni - a mogło być tak pięknie...
3 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 694
x 2078

Post autor: pulkownik » 14 wrz 2019, 4:01

Czytam to co napisał Żora i przecieram oczy ze zdumienia. Zazdrość aż z niego bije, że nie on tam jest, pół biedy jakby krytykował same gwiazdki, ale idzie ewidentnie na spięcie z Adamonisem i Jeshke, jeszcze tego nie było żeby były uczestnik krytykował taniec innych tancerzy o.O Mały, zazdrosny człowiek, bez krztyny klasy. Nic się nie zmienił przez te lata. Jackowi może na obecnym etapie co najwyżej buty szczotkować.
4 x
"Zagadka. Co to za system, w którym bliskie władzy media atakują wściekle partię opozycyjną za bycie w opozycji?"
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 93
x 349

Post autor: Rektor » 14 wrz 2019, 9:02

Asjata pisze:
13 wrz 2019, 22:10
Moje oceny EP01:
Kordas - 4
Miller - 2
Szatan - 2
Bereda - 0
Lazer - 5
Kot - 2
Małczyk - 7
Kubicka - 5
Jusis - 5
Szostak - 2
Kurdej-Szatan - 6
Widzę, że wracasz do okrutności. Ja aż taki nie będę ;)

Kordas - 5 - niezły taniec, ale góra zbyt formalna
Miller - 4 - nie zatańczyła źle, ten taniec mimo że klatkowy, to był jakiś
Szatan - 4 - to było kiepskie, ale żeby 2? Góra była bardzo zła (obawiam się, że Lenka tego tak łatwo nie poprawi)
Bereda - 2 - trochę tańca było, niestety na poziomie LM96. Nagana za pół minuty absolutnej bezproduktywności
Lazer - 5 - pierwszy raz się zgadzam, dziewczyna ogarnie górę i będzie miodzio
Kot - 3 - myślałem nad 2, ale jednak druga połowa była znacznie poprawniejsza
Małczyk - 6 - trochę podskakiwał na staccato, a poza tym oczekiwana miła niespodzianka
Kubicka - 4 - ja tej cha-chy za bardzo nie widziałem, trochę to rozlatane
Jusis - 4 - niestety za dużo stresu i masa błędów
Szostak - 2 - no tak, po prostu za mało dobrego do oceny
Kurdej-Szatan - 7 - to był najlepszy taniec odcinka, nie odbiegał jakoś znacznie, ale miał najmniej złego.

Poziom trochę wyższy od poprzedniej, jeśli drugi odcinek będzie ciut lepszy, to rzeczywiście poziom jest niezły.
0 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 694
x 2078

Post autor: pulkownik » 14 wrz 2019, 9:06

A ten dalej swoje.
0EB16594-6E96-4A1C-9F16-E95CE3EE18AD.png
Rozumiem że boli go odpadniecie kolegi Miszy, ale to co wyczynia to piaskownica.
3 x
"Zagadka. Co to za system, w którym bliskie władzy media atakują wściekle partię opozycyjną za bycie w opozycji?"
Fankatvshow
Obserwator
x 665
x 120

Post autor: Fankatvshow » 14 wrz 2019, 9:24

Ktoś powinien odciąć mu internet, aż nie wytrzymałam i napisałam do tego Pana w kulturalny sposób, że to nie wypada, bo sam uczestniczył w zabawie pt. Taniec z gwiazdami i jakoś wtedy takich wpisów nie było. W odpowiedzi usłyszałam, że jestem żenująca :)
A człowiek głupi uwierzył w jego dobrą przemianę w momencie gdy tańczył z Gwit i polubił.
3 x
Osiula
Junior
x 187
x 260

Post autor: Osiula » 14 wrz 2019, 9:28

Mi aż mowę odjęło na jego słowa, nic się nie nauczył. Szkoda. Sprawiał wrażenie fajnego faceta przez te 3 edycje swojego powrotu, ale jak widać - to była tylko poza. Dzieciak, a nie dorosły chłop.
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2019, 10:49 przez Osiula, łącznie zmieniany 1 raz.
1 x
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 93
x 349

Post autor: Rektor » 14 wrz 2019, 9:38

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że chociaż jest dobrym ojcem dla swojego dziecka.
0 x
Awatar użytkownika
Jakob
VIP Expert
x 1
x 16

Post autor: Jakob » 14 wrz 2019, 9:40

Czas na moje oceny za odcinek 1:

Kordas - 6
Miller - 5
Szatan - 4
Bereda - 3
Lazer - 5
Kot - 2
Małczyk - 5
Kubicka - 3
Jusis - 5
Szostak - 2
Kurdej-Szatan - 6

Szkoda, że odpadła Reni Jusis. Nie potańczyła za wiele.
0 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 694
x 2078

Post autor: pulkownik » 14 wrz 2019, 9:40

To teraz przypomnijcie sobie 20. sezon, gdzie najpierw odpadł Wojtek z Kasią, odcinek później Hanka i po dwóch tygodniach Jacek z Pauliną. I wyobraźcie sobie takie wysrywy na profilu np. Jacka (który ponoć tańczył nie do rytmu :lol:)
1 x
Awatar użytkownika
Jakob
VIP Expert
x 1
x 16

Post autor: Jakob » 14 wrz 2019, 9:46

Coś czuję, że internetowe gwiazdki daleko zajdą, przez pozostawienie głosowania internetowego.

Swoją drogą, ciekawe jak to wpłynęło na wysyłaną liczbę SMS-ów.
0 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 694
x 2078

Post autor: pulkownik » 14 wrz 2019, 9:47

Bereda ma relatywnie, jak na popularność w necie, mało (póki co) odsłon tańca na YT, bardzo dużo krytyki, więc oby nie był to case Gimpera i Karyny. Baśka - 15 tys, Damian, Sandi - 10 tys, Magda - 9 tys.
0 x
Awatar użytkownika
Jakob
VIP Expert
x 1
x 16

Post autor: Jakob » 14 wrz 2019, 9:48

Wydaję mi się, że Kubicka daleko zajdzie, tak gdzieś obstawiam odpadnięcie w połowie edycji.
0 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 694
x 2078

Post autor: pulkownik » 14 wrz 2019, 10:04

W kwestii wczorajszego tańca - Monika z Jankiem zatańczyli niemal bliźniaczą choreografię do układu cha-chy Asi Mazur z drugiego odcinka. Cha-che Klimenta są bardzo podobne, wiele elementów jest powtarzalnych, ale to już jest przegięcie.
0 x
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 156
x 272

Post autor: Nina » 14 wrz 2019, 10:15

Rektor pisze:
14 wrz 2019, 9:38
Pozostaje mieć tylko nadzieję, że chociaż jest dobrym ojcem dla swojego dziecka.
Wiadomo czyją matką jest nadzieja ;) Na pewno swoje dziecko kocha, ale dzieci głównie wychowują się obserwując bacznie swoich rodziców, czego rodzice często w ogóle nie biorą pod uwagę, a co wielokrotnie zaobserwowałam u dzieci znajomych, które często zachowują się obrzydliwie jak ich rodzice, mimo wciskających im umoralniające gadki tatusiów i mamuś. Pamiętam czas mocnego gwiazdorzenia Żory, tańczył, grał w jakimś serialu, sodówka wybiła Go na obłoki w których dość długo bujał, aż sprowadzono chłopaka na ziemię odcinając od szołbizu. No i wrócił stary Żora. Emocje w środowisku tanecznym są na prawdę duże, pełen wachlarz, jurorzy często tacy jak w programie :P uśmiechy na parkietach, a w szatniach strach się bać, co wymyśli konkurent, żeby pogrążyć rywala, ale czy taki nie jest cały szołbiznes....
0 x
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”