[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Mafia
Obserwator

Post autor: Mafia » 15 lis 2019, 22:04

Adamonis bez prezentu Apart? =p
Jestem tu nowy, a jakby już od dawna... :)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 15 lis 2019, 22:05

patryk.nowak pisze:
15 lis 2019, 22:04
A teraz śpiewa kobieta, która w tym półfinale mogła tańczyć :( Ech...
Oczywiście, że by nie zatańczyła. Uważam że doszłaby maks do połowy stawki, łacina by ją pogrążyła, nie ten temperament.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Post autor: Nina » 15 lis 2019, 22:06

pulkownik pisze:
15 lis 2019, 22:02
Matko Boska, co za cyrk. Dziewczyno :(
To nie pierwsze płacze w programie, pamiętam jak płakał Maserak i to nie jak wygrywał.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 15 lis 2019, 22:06

Wstydu Sandra tymi łzami nie zrobiła, powinna być wdzięczna, że tak daleko zaszła.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert

Post autor: Lupus28 » 15 lis 2019, 22:08

pulkownik pisze:
15 lis 2019, 22:05
Oczywiście, że by nie zatańczyła. Uważam że doszłaby maks do połowy stawki, łacina by ją pogrążyła, nie ten temperament.
A według mnie właśnie w łacinie naprawdę pokazałaby na co ją stać. Fragment ze spotu wyglądał obiecująco.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2019, 22:09 przez Lupus28, łącznie zmieniany 2 razy.
R_321
Obserwator

Post autor: R_321 » 15 lis 2019, 22:08

Cała trójka półfinalistów była bardzo ,,napalona'' na zwycięstwo. Miny Damiana , kiedy dostawał jakąś niższą notę ( np. dzisiejsza 9 za jive'a od Iwony) . Perfekcjonizm Baśki , z której media i jury ( zwłaszcza dzisiaj ) zrobiły największą gwiazdę edycji . No i Sandra , która nie kryła , że na Kulę ma chrapkę aż za bardzo , i kto wie , może na tym się właśnie przejechała :-)
Awatar użytkownika
patryk.nowak
Junior

Post autor: patryk.nowak » 15 lis 2019, 22:10

pulkownik pisze:
15 lis 2019, 22:05
patryk.nowak pisze:
A teraz śpiewa kobieta, która w tym półfinale mogła tańczyć :( Ech...
Temperament w życiu, a temperament w tańcu to dwie różne rzeczy :) Zresztą sama Reni mówiła, że w łacinie czuła się lepiej, ale niestety trudno przewidywać, bo nie było nam dane zobaczyć.
Fankatvshow
Junior

Post autor: Fankatvshow » 15 lis 2019, 22:10

Nina pisze:
Wojtek już reaguje spokojniej, pamiętam jak Go brat wspierał w ogarnięciu emocji, gdy odpadał na początku któregoś programu. Zaskoczenia nie było, zapowiada się ciekawy finał.
Wojtek z Sandrą się nie polubili jak dla mnie, wręcz męczyli się ze sobą. Nie zapomnę jak Sandra kilka dni temu na stories- "trenujemy to finału" na co Wojtek , że najpierw jest półfinał, to ta, żeby uważał, bo zakończa zaraz współpracę jak będzie pesymistą. I podobne sytuacje widziałam nie raz. No i mamy szach-mat.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 15 lis 2019, 22:10

W ciągu całej tej edycji, Baśka, która od lat marzyła o programie, zachowuje się jakby wpadła na parkiet po drodze z Krakowa, pięć minut przed lajfem. Może za dużo tych prac na raz i przemęczona czy co.
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert

Post autor: CaptainMorgan » 15 lis 2019, 22:11

Według mnie Baśka jednak nie wygra - to trochę syndrom Joanny Moro, czy Marty Żmudy-Trzebiatowskiej - chce za bardzo.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 15 lis 2019, 22:15

Oceny za półfinał:
Damian i Janja:
jive - 10
samba - 9

Sandra i Adam:
paso doble - 9
jive - 8
tango - 10

Basia i Jacek:
cha-cha - 8
charleston - 9
tango - 9

Krótko o półfinalistach:
Damian - Damian niestety, ale moim zdaniem, nie potrafi do końca otworzyć się emocjonalnie. Niektórego jego tańce zlewają mi się w jedną masę, często tańczy z tą samą twarzą i energią, czy to walc, czy jive, czy cha-cha. Jest zbyt dużym perfekcjonistą, chce być top, a to często przeszkadza, zamiast pomagać. Ja nie oczekuję odtańczenia wszystkiego perfect, chcę też pazura, emocji, puszczenia oka. Kwiatek go zmiótł z parkietu radością z tańca i charyzmą, sorka!

Basia - największa gwiazda tej edycji, wyczekana przeze mnie i - niestety - nieco mnie rozczarowała swoimi występami. Mam wrażenie, że wysoko postawiona poprzeczka (chyba żadna gwiazda nie miała tak wysoko postawionych przez media wymagań przed startem show, no może Górniak) dała się jej we znaki i przez to czasem traciła swojej zadziorności i radości. Z drugiej strony, mimo bycia słabą aktorką :P fajnie oddawała emocje w tańcach, czego brakowało Damianowi.

Sandra - zdecydowanie Miss TZG X :lol: Piękna, piekielnie seksowna kobieta z zadziorem. Początkowo ograniczana przez słabego tancerza, do tego afera z psem, zmiana partnera - no działo się. Tanecznie nie odstawała od Basi i Damiana, ba, do pewnego momentu była moją faworytką. Wszystko zmieniło się tydzień temu i dziś. Parcie na kule przeogromne, zawziętość, nastawienie na wygraną, słabo. Bardzo żałuję, że nie zatańczyła samby i rumby, bo byłaby moim zdaniem królową tych tańców.

Kto ma wygrać? Nie mam pojęcia. Basia jest ogromnie popularna, jury jej słodzi (ale nie tak mocno jak innym faworytom w poprzednich edycjach), tańczy fajnie. Damian ma asa w rękawie w postaci Janji, uwielbiam ją, to wspaniała tancerka i jeszcze wspanialsza osoba prywatnie i ta kula jej się po prostu należy :D Z drugiej strony stremowany, napalony na 3 wygraną Damian może przegrać z Baśką, jeśli ta pójdzie na całkowity spontan i luz. Tak już było chociażby w II edycji - niedoskonała, ale urocza Agnieszka Sienkiewicz kontra kontrolująca każdy krok Ania Wyszkoni.
Fankatvshow pisze:
15 lis 2019, 22:10
Nina pisze:
Wojtek już reaguje spokojniej, pamiętam jak Go brat wspierał w ogarnięciu emocji, gdy odpadał na początku któregoś programu. Zaskoczenia nie było, zapowiada się ciekawy finał.
Wojtek z Sandrą się nie polubili jak dla mnie, wręcz męczyli się ze sobą. Nie zapomnę jak Sandra kilka dni temu na stories- "trenujemy to finału" na co Wojtek , że najpierw jest półfinał, to ta, żeby uważał, bo zakończa zaraz współpracę jak będzie pesymistą. I podobne sytuacje widziałam nie raz. No i mamy szach-mat.
Wg mnie to ona i z Adamonisem miała kosę, była ewidentnie wściekła zmianą partnera, nie zmartwiona - wściekła, padły nawet słowa "Adam mnie zostawił" z fochem. :D Sandra powinna Bogu (albo Rinkiemu) dziękowac, że dostała Adama, bo z innym tancerzem by szybciutko wyleciała jak chociażby Anka Jagodzińska.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Post autor: Nina » 15 lis 2019, 22:36

pulkownik pisze:
15 lis 2019, 22:15
Kwiatek go zmiótł z parkietu radością z tańca i charyzmą, sorka!
To prawda, że go zmiótł, ale on przede wszystkim już nic nie musiał, uważać na ramę, rytm, kroki itp, mógł się tylko bez napinki bawić tańcem, o czym jak powiedział marzył przez te lata od swojego udziału i do tego, co widzieliśmy, bardzo dobrze się przygotował, to był właśnie ten luz, to otwarcie się na taniec czego nie mają spięte, marzące o głównej wygranej gwiazdy. To, że Baśka jest przemęczona to widać, momentami już chyba nawet nie chce się jej robić przysłowiowej dobrej miny do złej gry.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
wislok
Junior

Post autor: wislok » 15 lis 2019, 22:38

Sandra jest antypatyczną osobą.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 15 lis 2019, 22:44

pulkownik pisze:
15 lis 2019, 22:15
Oceny za półfinał:
[ Spoiler ]
[ Spoiler ]
Fankatvshow pisze:
15 lis 2019, 22:10
Nina pisze:
Wg mnie to ona i z Adamonisem miała kosę, była ewidentnie wściekła zmianą partnera, nie zmartwiona - wściekła, padły nawet słowa "Adam mnie zostawił" z fochem. :D
To i ja się pokuszę o oceny:
Damian i Janja:
jive - 8
samba - 7

Sandra i Adam:
paso doble - 7
jive - 5
tango - 9

Basia i Jacek:
cha-cha - 7
charleston - 5
tango - 8

Damian - nie chcę stygmatyzować, ale on tańczy trochę za kobieco. Problem z emocjami w tańcu połączony z dziwną pracą głowy powodują, że nie jestem w stanie rozważyć dania 10 za jakikolwiek taniec. Błędów raczej nie popełnia na parkiecie. Chętnie zobaczyłbym quickstepa bez wpadek, tu upatruję dyszki.

Basia - tutaj sprawa jest bardzo dziwna. Wszystkie atuty zewnętrzne i zawodowe powinny za nią przemawiać. Paradoksalnie kulą u nogi został... Jacek. Jest to rewelacyjny tancerz, ale poza paso doble, żadne latino do mnie nie przemówiło. Dobrze, że Basia okazała się skrajnie różna od mocno bezbarwnego męża. Czy Basia ma szansę na 10? Tak, ale tylko przy Paso i Foxtrocie. O Freestyle nie mówię, bo najłatwiej o najwyższą notę.

Sandra - dziewczyna dorównywała w chaosie formatowi. Afery, zmiana partnera, parcie na kule. Talent rozmieniony na drobne przez Adama spowodował, że modelka nie miała paliwa na ostatnie dwa tygodnie. Wojtek kleił co mógł, ale było za późno, żeby dokładać technikę do cudownych niewypałów. Sandra podzieliła los Zawadzkiej, przy czym uważam, że ta druga zrobiła znacznie większy postęp. Sandra nie dojrzała swojego egocentryzmu/do walki bez śmierci i życia.

W finale Jeschke wcieli się w rolę Maseraka, co jednak spowoduje, że to Damian będzie po Oli Szwed drugim, który wygrał 3 programy rozrywkowe. Ten finał mnie wzbudzi we mnie emocji niestety. W 23 edycjach, może 4-5 miało niższy tanecznie poziom. To, co boli mnie najbardziej, to skracanie techniki tańca. Na świecie raptem 5-6 krajów jest jeszcze pełne choreografii. Polacy powoli przestają należeć do tej grupy.
Poti
Obserwator

Post autor: Poti » 15 lis 2019, 22:48

Damian i Janja zdecydowanymi zwycięzcami. Janja zasługuje na Kryształową kulę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”