[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami (KOSZ)

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami (KOSZ)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Wpis tej Lili na temat Kajry (bardzo szybciutko usunięty notabene) podłapały media plotkarskie. Na Pudelku komentarze w większości… bronią Kajre ;)
Awatar użytkownika
Kiler
Obserwator
Posty: 588
Rejestracja: 09 sty 2019, 7:54
Lokalizacja: Dobrzewino
x 35
x 137

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kiler »

Wcale się nie dziwię. Ja Kajrę bardzo polubiłem poprzez ten program. Zawsze ją kojarzyłem jako żonę Sławomira, z którym lata po scenie, a teraz patrzę na nią jako na wartościową kobietę, która wie czego chce od życia.
Canal+: Nowy Comfort+ Canal+ Filmbox HBO
Polsat Box: M Sport

PlayNowTV: Pakiet Extra III goNET.tv III APV III Netflix III Viaplay III Rostelecom III Disney+ III SkyShowtimeIII HBO Max
Awatar użytkownika
Arok
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 30 sty 2020, 16:23
x 236
x 241

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arok »

Oczywiście, że bronią Kajry bo mają pojazd po Bombie a nie po Lili. Pudel od początku hejtuje Sylwię o wszystko więc to nie dziwota. Ja bym się nie jarała artykułem z takiego portalu ...
Gdyby był sam artykuł o Kajrze to byłby mega pojazd na nią

Co do Kwestii Lili i Kajry to nie Mi oceniać bo mnie tam nie było. Ani nikogo z nas. Może faktycznie Kajra była bardzo nieprzyjemna w stosunku do Lili. Bo czemu by nie. Nie możemy od razu zakładać tylko jednego. Ziarno prawdy jest w każdej plotce.
Sama by sobie nie wymyśliła tego a teoria, że niby pomaga tym Piotrowi jest słaba i naciągana. Aż tak by się nie podkładała.
Gra nie warta świeczki
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Słysząc relacje ludzi z "branży" to mi się wydaje że Pani Lili pomyliła w opisie swoją instagramową przyjaciółkę z Kajrą po prostu ;)
Awatar użytkownika
Arok
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 30 sty 2020, 16:23
x 236
x 241

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arok »

Tak, tak zawsze twoje na wierzchu :) Ty masz zawsze rację, niech Ci będzie lżej po tych komentarzach
Tylko czasami się nie zdziw w przyszłości jak coś okaże się zupełnie innym niż Ci się wydawało.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Czy gdyby Bomba nie tańczyła z Jackiem, tylko np. Maserakiem albo Terazzino, to też byś jej tak żarliwie broniła?
Awatar użytkownika
Arok
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 30 sty 2020, 16:23
x 236
x 241

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arok »

A co ma do tego przepraszam Jacek ? :lol: NIC, komentarz od czapy. Chyba rozmawiamy tu o innych osobach.
Nie lubię wyśmiewania się z kogoś na każdym kroku bo się kogoś nie lubi i nieobiektywnie ''jedzie się po tej osobie'' i wyśmiewa każdy krok.
To po pierwsze. Po drugie moimi faworytem jest Piotr a nie Sylwia (więc po co tu Jacka mieszać, zupełnie nieadekwatnie). A po trzecie nie lubię takich uszczypliwych i prześmiewczych komentarzy co chwila w jedną stronę.
Ja mam swoich faworytów ale nie wbijam szpil codziennie na temat innej pary.

Nawet Ci przez myśl nie przejdzie że rzeczywiście Kajra mogła być nieprzyjemna. Najlepiej wrzucać ludzi do jednego wora i widzieć tylko czarne albo białe.
To że akurat Sylwia mogła być nieprzyjemna dla produkcji, strzelać fochy - Wierzę
ale wierzę też w to że Kajra mogła postąpić podobnie.
Nie jestem zaślepiona i widzę błędy też w osobach które darze jakąś tam powiedzmy sympatią
I nie bronię Bomby jeśli już to stoję w kontrze do twoich komentarzy dotyczących Piotra albo nagminnego pisania o Sylwii w złym świetle
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Arok pisze: 20 paź 2021, 14:13 Tak, tak zawsze twoje na wierzchu :) Ty masz zawsze rację, niech Ci będzie lżej po tych komentarzach
Tylko czasami się nie zdziw w przyszłości jak coś okaże się zupełnie innym niż Ci się wydawało.
Akurat na razie mam wrażenie coraz bardziej graniczące z pewnością, że NIE MOŻESZ PRZEŻYĆ, że ludzie tu nie kibicują aktorowi paradokumentalnemu ;)
Awatar użytkownika
Arok
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 30 sty 2020, 16:23
x 236
x 241

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arok »

I tu się mylisz :). Nie musicie go lubić i mu kibicować naprawdę nie na tym mi zależy i nie o to tutaj ''walczę''
I ustalmy tutaj dla jasności, że Piotr jako aktor czy człowiek z takim charakterem i wypowiedziami do mnie nie przemawia czy też nie jest moim ''idolem''.

Ale przemawia do mnie w tańcu i w programie jako uczestnik. Od pierwszego odcinka za niego trzymam kciuki i mam do tego prawo.
Nie podoba mi się tylko Wasz niesprawiedliwy ''pojazd'' na niego. Nie pałacie do niego sympatią ok, nie jest waszym faworytem ok. Nie ma problemu. Nie każdy musi lubić to co ja i w pełni to szanuję.
Tylko Ja mam tak, że kibicuje swoim ale nie dowalam komuś kogo nie lubię. Po prostu mu wtedy nie kibicuje.

Tylko tyle, że ja jestem w mniejszości na tym forum albo jedyna kontra WY
I nie chce być kontra WY tylko moim założeniem od początku jest fajna dyskusja na temat programu
ale nie mogę milczeć gdy widzę takie coś.
Kibicuje Piotrowi, Wy Kajrze i super.
Po prostu się szanujmy i szanujmy uczestników. Bez nadmiernego wbijania szpil innym też może być fajnie i o to apeluję :)
Szymon264
Użytkownik
Posty: 149
Rejestracja: 28 gru 2019, 12:19
x 7
x 5

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szymon264 »

@Arok Dołączam się do twojego apelu i całkowicie się z tobą zgadzam.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

A ja nie mam zamiaru chować głowy w piasek i przemilczać różnych rzeczy tylko dlatego że komuś się to nie podoba. Szacunek nie jest równoznaczny z brakiem krytyki. A jeśli ktoś się decyduje na udział w takim czy innym programie to jest wystawiony na publiczny osąd i krytykę a ja jako widz programu mam święte prawo go komentować.
Awatar użytkownika
Arok
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 30 sty 2020, 16:23
x 236
x 241

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arok »

Oczywiście, że masz prawo go krytykować ale tutaj to się zrobiło jakieś kółko ''antyfanowskie''. Można krytykować ale nie na każdym kroku.
Masz prawo powiedzieć, że taniec Ci się nie podobał czy też jakiś inny aspekt i ja Ci go nie bronię.
Tylko twoje wypowiedzi nie mają znamion konstruktywnej krytyki tylko po postu chamskiej krytyki czy też wręcz wyśmiewczej. Bo go nie lubisz.

Nie było dnia żeby nie padł krytyczny komentarz w stronę Piotra
O to mi chodzi. TLKO I WYŁĄCZNIE. Ale Widać Ty tego nie rozumiesz i nawet nie starasz się zrozumieć o co apeluję i proszę.

Ale co Ja mogę. Szary człowiek który stosunkowo jest od niedawna przy Takich VIPach od paru lat co mają tutaj ugruntowaną pozycję i poparcie

i powtórzę jeszcze raz mój apel :
Po prostu się szanujmy i szanujmy uczestników. Bez nadmiernego wbijania szpil innym też może być fajnie.

Mam nadzieję, że na tym skończymy dyskusję bo naprawdę nigdy mi nie zależało na tym by się z kimś tutaj sprzeczać.
Apeluje tylko o szacunek i miłą atmosferę. Niech każdy kibicuje swoim :) Pozdrowionka
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Myślę, że jak są istotne powody ku temu by kogoś nie lubić, czy też nie szanować to można jasno i kulturalnie wyrażać swoje zdanie na temat tego człowieka. Nie mówię tutaj nawet o Piotrku, ale o każdym, jeśli widzimy czyjeś wady czy też słyszymy na jego temat jakieś niefajne plotki, poparte dowodami, to nie powinno się udawać, że wszystko jest super. Warto przestrzec innych i dać do zrozumienia, że ktoś kto pozornie wydaje się być, tu w przypadku Piotrka: chodzącym ideałem, wcale nim nie jest.
Awatar użytkownika
Arok
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 30 sty 2020, 16:23
x 236
x 241

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arok »

Ile ludzi tyle opinii. Każdy widzi to inaczej. A kto jest najbliższy prawdy nie da się osądzić. Dla Ciebie może jest ta osoba taka i owaka a dla drugiej osoby jest zupełnie inna. I oczywiście, że warto mówić o swoich spostrzeżeniach czy uwagach, komentować je ale w granicach rozsądku i szacunku.
Oraz rzeczywiście żeby krytyka była konstruktywna a nie z kosmosu i nie codziennie bo to zaczyna przeginać się w 2 stronę.
Nigdy Wam nie zabraniałam krytykować czy też nie pisać o pewnych rzeczach.
Więc nie odwracajmy kota ogonem

Już sam twój Avatar pokazuje jaki masz prześmiewczy stosunek. Oczywiście na tapecie głupa mina Piotra a nie np głupia mina Kajry czy jej mina zdziwienia z werdyktu. Czy mina zupełnie innego uczestnika

To będzie już naprawdę ostatni mój komentarz w tej dyskusji. Powiedziałam już wszystko chyba na ten temat.
Mam nadzieję, że atmosfera tu będzie nadal super i nikt do nikogo nie będzie miał żalu czy urazy.

peace and love :D
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Człowieku ośmieszasz się coraz bardziej.

Skoro tyle osób uważa, że on wybitnie nie jest sympatyczny i o tym pisze to nie znaczy, że to jest kółko antyfanowskie. No ale pasuje pod twoje tezy, które BARDZO mijają się z prawdą.

I niestety możesz się zapierać, ale od początku tej edycji BARDZO widać jak za nim jesteś i dla mnie (chociaż stawiam, że i tak znowu napiszesz, że "buuuu znowu hejt na mojego Piotrusia") dalej masz wielki problem z tym, że tak mało osób go wspiera i sorry, ale taki mamy klimat i tak uważam po tym twoim bronieniu go totalnym ;)

Niestety jak się idzie to TV do programów na żywo to nawet przez szklany ekran widać bardzo jaki jest dany człowiek ;)

Ode mnie koniec tematu, bo nie mam zamiaru pisać 10 razy tego samego jak ty po każdym pseudoataku na Piotrusia :) Przypomnę tylko, że to forum, a w kraju mamy wolność słowa nadal na szczęście i nie wszystko podchodzi pod hejt :)

PS. A już najbardziej mnie wkurza szukanie dennych tłumaczeń i pisanie z tyłka prawd kłamliwych, że walczysz z wszystkimi i że inni mogą więcej, bo mają rangę. BARDZO SŁABE... i tylko pokazuje jak mało na tym forum siedzisz (bo tylko w tym temacie), gdyż KAŻDY użytkownik jest tu równo traktowany bez względu na to czy ma rangę czy nie...
Zablokowany

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości