[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
damiatan
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 14 wrz 2019, 17:33
x 96
x 156

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: damiatan »

Mogliby zaprosić na parkiet Malwinę Wedzikowska, może w końcu skończyłyby się te niektóre koszmarne stroje 😳
A tak serio to myślę że znalazłaby się chociażby dziesiątka niedobitków chętnych na pieniążki i bycie chwilę na językach chociażby ktoś z Pierwszej Miłości (grożąc przy tym że jak nie zatańczy to wątek w PM się zakończy), Pani Agnieszka Hekiert (grożąc przy tym że jak nie zatańczy to znajdą inną trenerkę do ttbz) lub też Joanna Horodyńska (grożąc przy tym że wyleci z Shopping Quenns na polsat Cafe)

~proszę traktować moją powyższą wypowiedź jako żart, którego morałem jest, że gwiazdy tańczą w TZG pod przymusem~
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

:lol:
Załączniki
IMG_20211025_225241.jpg
IMG_20211025_225241.jpg (24.1 KiB) Przejrzano 802 razy
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Mega się cieszę, że nowa edycja już na wiosnę :)
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

W tv nie zwróciłem aż tak uwagi na to, ale jego reakcja... XD
https://www.instagram.com/p/CVdt-WHDT4t ... =copy_link
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

W kolejnej edycji czas najwyższy na parę jednopłciową. ;)
Awatar użytkownika
Hot Heart
Poster
Posty: 1875
Rejestracja: 24 maja 2020, 18:29
x 1036
x 722

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hot Heart »

Nawet po odebraniu kuli nie mógł się powstrzymać od przytyków dotyczących faworyzacji Kajry... Przez cały czas był zachłanny z przerostem ambicji, jeszcze ta reakcja na wygraną xD. Jak najmniej takich uczestników w kolejnej edycji :)
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

sebastiannn pisze: 25 paź 2021, 23:11 W tv nie zwróciłem aż tak uwagi na to, ale jego reakcja... XD
https://www.instagram.com/p/CVdt-WHDT4t ... =copy_link
To jakiś furiat :o
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Kliment nie zauważył, że trwa live na social media programu zaraz po zejściu z anteny i powiedział do Kajry i przy okazji wprost do kamery, cytuję: ,,ch** im w du*ę, ja p*******ę.'' :twisted:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Jeszcze wspomnę, że Paulina powiedziała w kulisach, że ma dość tańca po TTBZ i nie wybiera się na parkiet TzG.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13418

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Hot Heart pisze: 25 paź 2021, 23:22 Nawet po odebraniu kuli nie mógł się powstrzymać od przytyków dotyczących faworyzacji Kajry... Przez cały czas był zachłanny z przerostem ambicji, jeszcze ta reakcja na wygraną xD. Jak najmniej takich uczestników w kolejnej edycji :)
Jeszcze jakby jury faktycznie mu zaniżało punkty i jakoś źle traktowało, a przecież on przez cały sezon, od pierwszego odcinka, był chwalony i szedł praktycznie łeb w łeb w punktacji z Kajrą przez wszystkie odcinki. W sumie smutne.


Maser w wywiadzie dla Pomponika mówił że dziś ma lekcje śpiewu :o :twisted: Do Twarzy to go raczej nie wezmą (chociaż...).
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Z jednej strony fajnie że będzie kolejna edycja, a z drugiej trochę się dziwię że przy tak niskiej oglądalności Polsat chce to kontynuować ? Myślę że w TVN czy TVP program nie utrzymał by się w ramówce.
Awatar użytkownika
KG2
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 13 lis 2017, 17:37
x 1814
x 124

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KG2 »

Bardzo dobry finał Tańca, świetnie się to oglądało.

1) Znakomite występy Majewskiej, Piaska, ale przede wszystkim Szpaka. Super, że Michał wykonał swój własny utwór. Nigdy nie widziałem lepszego stagingu w TzG. Wielkie brawa dla wszystkich osób, które przy nim pracowały.

2) Trafiony pomysł z zaproszeniem starszej pary. Bardzo to było urocze i inspirujące.

3) Wzruszyłem się na ostatnich tańcach obu par. Bardzo dobre spektakle z ważnymi przesłaniami.

4) W finale bardziej podobała mi się Kajra i to na nią oddałem swój głos przez apkę, ale Piotr był lepszy na przestrzeni całego programu. Wygrana należała mu się jak psu buda. 💁

5) Paulina wyglądała wczoraj jak milion dolarów. 😍
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13418

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Darilla pisze: 26 paź 2021, 0:15 Kliment nie zauważył, że trwa live na social media programu zaraz po zejściu z anteny i powiedział do Kajry i przy okazji wprost do kamery, cytuję: ,,ch** im w du*ę, ja p*******ę.'' :twisted:
Pudel wyjaśnia:
Wszyscy w ekipie trzymali kciuki za Kajrę i Rafała. Maserak to ikona "TzG", jest chyba najbardziej znany ze wszystkich tancerzy, a w Polsacie nigdy nie wygrał, chociaż w finale był 5 razy… Wszyscy trzymali za nich kciuki i głosowali. Janek wyraził więc nieco dosadnie swoje rozczarowanie faktem, że znowu się nie udało – mówi nam osoba z produkcji programu.

Dla Rafała Maseraka była to już 23. (!) edycja programu. Do tej pory tancerz dwukrotnie sięgał po Kryształową Kulę, odkąd jednak show zaczęło być emitowane na antenie Polsatu, nie udało mu się to ani razu. W całej historii programu Maserak aż sześć razy musiał zadowolić się drugim miejscem, trzy razy odpadł za to tuż przed finałem. Wychodzi na to, że przekleństwa Klimenta były zwyczajnym wyrazem współczucia...

Kajra, wbrew opinii przyjaciółki Sylwii Bomby, była bardzo lubiana i wszyscy uważają, że rozkwitła w tym programie. Piotrek tańczy świetnie, ale ona do techniki dodawała serce i emocje - zdradza nam osoba z produkcji show.
https://www.pudelek.pl/taniec-z-gwiazda ... 989503584a
Awatar użytkownika
Arok
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 30 sty 2020, 16:23
x 236
x 241

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arok »

To się Kliment '' popisał.''... Wiadomo, że się przyjaźni z Maserakiem i że trzyma kciuki za przyjaciela ale takie słowa to przegięcie.
Fałszywość level hard. Kreuje się na takiego cudownego słodziaka a dupę lubi za plecami obrabiać.

Takie sytuacje ( kiedy nie wiesz że Ciebie nagrywają) pokazują jaki człowiek jest naprawdę.

Cały show-biznes. Trzeba uważać z kim się zadaje. Bo tam każdy każdemu wbija noże w plecy.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13418

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Coś niedobrego się dzieje z Klimentem od przejścia do TVNu, najpierw ten dziwaczny strumień świadomości w pierwszym odcinku, teraz to. Nikt święty nie jest, wiele osób przeklina, sam mam cięty język xD, no ale takie słowa - czy w kierunku wygranych czy do widzów którzy głosowali - żenada.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 17 gości