[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Adam już trenuje do specjalnego odcinka ;)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13418

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Pierwsze wywiady Janji i Denisa oraz Lenki i Radka:

Na pierwszy rzut oka wszystkie pary całkiem nieźle dobrane, widać że jest między nimi flow, zobaczymy czy to się sprawdzi w trakcie programu ;)
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Janja Lesar i Denis Urubko potwierdzeni przez produkcję
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13418

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Oni są razem prze-u-ro-czy, mega miła odmiana po Oświecińskim :P
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Radek i Lenka również do siebie bardzo pasują. Nie spodziewałam się, że Radek jest tak sympatycznym, wygadanym człowiekiem.

Denis i Janja też fajnie razem wyglądają.
@pulkownik Tak, Urubko mówiący po Polsku jest bardzo pocieszny, napisy w odcinkach to konieczność, ale ważne że się stara. :P
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1690
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1895

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Nina pisze: 04 sie 2021, 14:17 Uczestnicy może i nie top of the top, ale sympatyczni, z dystansem, wydaje się, że bez napinki, jeśli jeszcze będą kumaci w tańcu, to może się okazać, że edycja będzie miała nie najgorszą oglądalność i wcale nie będzie tak źle jak niektórzy prorokują.
Piszę to z przykrością, ale szczerze mam nadzieję, że produkcja przejedzie się i 25 edycja zanotuje rekordowo niską oglądalność, a tym samym zakończy erę tego programu w Słoneczku. Niezależnie od najlepszego w historii edycji polsatowskich składu tancerzy (tutaj dorównywać może jedynie 14 sezon), to obsada "gwiazd" jest katastroficzna. W przypadku pomyślnych wyników stwierdzą, że nie ma sensu zapraszać największych nazwisk, skoro o połowę tańsi uczestnicy sprawdzają się i przynoszą porównywalne, jeśli nie większe korzyści.
Fame Is The Name of the Game :D
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13418

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Jeśli nie Polsat, to TVP. Naprawdę wolę przaśny TzG z żoną Małysza, niż ten program u Kurskiego z Egurrolą w jury i Idą za kulisami.
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

@Christianus
Rozumiem niezadowolenie ze składu, ale uwierz, że nikt nie stoi obok ciebie z bronią przy skroni i nie każe ci oglądać tej edycji. Jeśli coś się nie podoba, to można oglądać coś innego, będzie wiele innych programów/seriali w tym paśmie. Nie rozumiem też skreślania nowej edycji na straty kiedy to nikt jeszcze nie wyszedł na parkiet, a kto wie? Może to będzie najlepsza edycja pod względem poziomu tanecznego i aż miło będzie to oglądać, a może produkcja się ,,ogarnie" i sam program będzie dorównywał, chociażby SCD? ;) (Tak, wiem, że sama spisałam inny program taneczny na straty, ale tam jest zupełnie inna sytuacja ;) ).
Także z takimi refleksjami na temat tzg radzę się wstrzymać chociażby do emisji kilku pierwszych odcinków.

@pulkownik
Tzg w TVP już nie byłby taki przaśny. :twisted:
Ostatnio zmieniony 06 sie 2021, 23:33 przez Darilla, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13418

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Poza tym, to też wraca jak bumerang ale prawda jest taka że każda duża gwiazda która chciała to albo już zatańczyła albo telewizji na nią nie stać. Też zamiast żon i córek wolałbym np. jakieś fajne aktorki nawet z Pierwszej Miłości, pytanie czy one by napędziły oglądalność i kliki, bo moim zdaniem jednak nie bardzo, w porównaniu do Małyszowej czy Bieniuk.

Poza wszystkim to możesz być dużą gwiazdą, mieć talent i dryg, dawać z siebie wszystko na treningach a finalnie odpaść przed jakaś osobą z neta czy przerżnąć koncertowo w finale. Po co to tym dużym nazwiskom?
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

TzG w TVP byłby o tyle zabawny, że parę twarzy dosłownie zostałoby zmuszonych do wzięcia udziału. Kibicuję temu, żeby TzG był jak najlepszy, ale ten format mogę pożegnać również bez żalu.
Polsat jest w stanie wyhaczyć przynajmniej jedną gwiazdę za przyzwoite pieniądze, ale położył w pełni lachę. Czy takie podejście coś przyniesie? Wątpię, ale moja pasja do tańca nie pozwoli mi tego nie oglądać i będę zasiadać, oglądać i oceniać.
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Dużo topowych gwiazd z konkurencji, np Rozenek/Gessler w życiu nie wystąpi w takim programie, bo szefostwo ich nie puści do Polsatu, o czym sama Gosia, niejednokrotnie wspominała. Duuużo prawdziwych gwiazd pokroju Bogusława Lindy nie bawi się w takie programy, a ci co chcieli to już wystąpili, stąd ten słaby skład. ;)

:P
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1690
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1895

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Darilla pisze: 06 sie 2021, 14:01 @Christianus
Rozumiem niezadowolenie ze składu, ale uwierz, że nikt nie stoi obok ciebie z bronią przy skroni i nie każe ci oglądać tej edycji. Jeśli coś się nie podoba, to można oglądać coś innego, będzie wiele innych programów/seriali w tym paśmie. Nie rozumiem też skreślania nowej edycji na straty kiedy to nikt jeszcze nie wyszedł na parkiet, a kto wie? Może to będzie najlepsza edycja pod względem poziomu tanecznego i aż miło będzie to oglądać, a może produkcja się ,,ogarnie" i sam program będzie dorównywał, chociażby SCD? ;) (Tak tak, wiem, że sama spisałam inny program taneczny na straty, ale tam jest zupełnie inna sytuacja ;) ).
Także z takimi refleksjami na temat tzg radzę się wstrzymać chociażby do emisji kilku pierwszych odcinków.
Nie muszę oglądać kilku pierwszych odcinków, żeby ocenić obsadę. Dziwnie posklejany skład zawierający osoby w większości nie zasługujące na status gwiazdy mieliśmy już cztery edycje wstecz i w mojej opinii był to jeden z najgorszych sezonów w historii "Tańca". Też oceniałem go negatywnie przed rozpoczęciem programu.

Argumentu z brakiem przymusu do oglądania sam kilkukrotnie tutaj używałem, ale w sytuacji gdy któryś z userów regularnie krytykował program jednocześnie śledząc go. Jesteśmy przed emisją, więc mówimy o czymś zupełnie innym. Do poziomu tanecznego nie odnosiłem się w ogóle, zdania o żałosnym składzie nie zmienię.
Fame Is The Name of the Game :D
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13418

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Sylwia mówi że w jej żyłach płynie łacina i czeka na rumbę i cha-chę, szkoda że dostała Jacka…
Awatar użytkownika
Arok
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 30 sty 2020, 16:23
x 236
x 241

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arok »

@pulkownik
Dlaczego szkoda ? Moim zdaniem fajnie ich dobrali. Mimo, że wielu nie wierzy w tą parę. Myślę, że mogą nas zaskoczyć.

Jacek nie jest tylko od standardu. Łacinę też tańczy super. Ma w tym stylu również klasę S. Nie każdy tancerz ma klasę S w dwóch stylach.
(Np. Jego łacina mega mi się podobała w parze z Anną Karczmarczyk. )
A to, że Sylwia myśli, że bardziej pasuje jej łacna może być błędna. Oczywiście ma ku temu jak najlepsze warunki ale różnie może być. Wielu wcześniej myślało że któryś styl bardziej mu pasuje a potem było zupełnie inaczej.
Lepiej poczekać i obejrzeć przynajmniej z 3 odcinki żeby się przekonać jak faktycznie będzie
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

@Arok zgadzam się z @pulkownik. Ostatnie edycje Jacka z Basią i Mileną pokazały masę problemów w stylu latynoamerykańskim. Do tej pory zgrzyta mi w głowie ta dziwna rumba Baśki. Obiektywnie rzecz biorąc Rafał Maserak jest najbardziej uniwersalnym tancerzem. Mam jednak nadzieję, że Krzysiek Hulboj naprostuje sprawę i Bomba będzie bombą a nie niewypałem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości