[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

bucik11 pisze: 17 cze 2021, 9:58 @kesik9 jednak lepiej by było gdyby Sylwia Bomba została w Goggleboxie, dlatego że program straciłby jedną z lepszych par. Może po prostu nie będą w każdym odcinku, ale oby były.
Sylwia Bomba będzie i w "Tańcu" i w kolejnym sezonie "Gogglebox". Jak sama mówi:
Nie rezygnuję. Będę jednocześnie tańczyć w "Tańcu z Gwiazdami" i nagrywać "Gogglebox". Czasem konkurencja umie się dogadać - czytamy w przesłanej wiadomości.
https://www.google.com/amp/s/www.plotek ... glebox.amp
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Prezenterka TVN Style Kinga Zawodnik zaczęła obserwować profil TzG na Instagramie. O ile nie chce mi się wierzyć, że Polsat by zaangażował dwie osoby związane z grupą Discovery TVN, tak Kinga zapewne pasowałaby do tegorocznego klucza wyboru „nieoczywistych” uczestników TzG.


BTW Sylwia już zapowiada na instagramie TZG w komentarzach że będzie komentować swoje tańce w Goggleboxie :twisted: Zresztą ona jedna z trójki ujawnionych wchodzi w jakieś interakcje z ludźmi i pochwaliła się w ogóle udziałem w programie.
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Ostatnio o niej myślałam w kontekście tzg, dawno nie było kogoś ,,plus size" i Kinga to moja pierwsza myśl. Bardzo fajna kobieta, pasowałaby na parkiet.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Jako reprezentantka plus size bardzo pasowała by do zróżnicowanego składu TzG. Nie znam jej, ale po zdjęciu kojarzę z zapowiedzi w TV.

Ale może zaobserwowała przez Bombę.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Gdzieś od tygodnia chodzi mi po głowie czy Piasek nie zatańczy, do tego składu nieoczywistego i jako gwiazda by pasował.
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

@wiatriwoda
Darilla pisze: 14 maja 2021, 8:12 Andrzej Piaseczny o udziale w programie:
Moja reakcja od wielu lat jest zawsze taka sama. Bo muszę zdradzić, że od pierwszej edycji proponowano mi udział w tym programie. Teraz już nikt do mnie nie dzwoni w tej sprawie, bo wszyscy wiedzą, co odpowiem.
Mimo że "Taniec z gwiazdami" cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem, ja mam jeden podstawowy zarzut do tego programu. Otóż, moja siostra mieszka w Wielkiej Brytanii. Zdarza mi się więc tam bywać i oglądać wówczas "Dancing with the Stars". I wiesz, co mnie pozytywnie uderza i cieszy? Że tam wszystko wygląda zupełnie inaczej.

Ten program jest jedną wielką zabawą – od pierwszej do ostatniej minuty. Tam nie trzeba zabijać się o wygraną, czy tracić kilogramów na nieustających ćwiczeniach, próbując dojść do perfekcji, w obawie przed tym, że Czarna Mamba zniszczy cię podczas oceniania. Prawdopodobnie jednym uczestnikom zależy bardziej na tańcu, innym – na zabawie. Ale niezależnie od tego, wszyscy się uśmiechają, czerpią z tego radość i mają świadomość, że biorą udział w programie rozrywkowym.

W ogóle mi się to nie podoba. To kompletnie nie dla mnie. Jestem w stanie wyobrazić sobie siebie w wielu programach rozrywkowych, w których mógłbym się dobrze bawić. Ale w takim wyścigu, jakim jest u nas "Taniec z gwiazdami", nigdy nie wezmę udziału
https://plejada.pl/wywiady/andrzej-pias ... ad/hf15hb3

Andrzej, ty chyba nie oglądałeś DDD3. ;)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Ta wypowiedź wraca jak bumerang i za każdym razem rozczula mnie jakie bzdury Andrzej wygaduje, od tytułu programu zaczynając na braku obaw przed jury kończąc. :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Zapomniałem o tej wypowiedzi :) Ale szansa jakaś zawsze jest, jak Smykiewicz w żywe oczy zaprzeczał, nigdy tego nie zapomnę :)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6107
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1582

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Piasek będzie wart fortunę, jak Polsat zaryzykuje i wprowadzi jednopłciową parę taneczną.
Awatar użytkownika
damiatan
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 14 wrz 2019, 17:33
x 96
x 156

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: damiatan »

A mnie się wydaje, że jakby Piasek miał zatańczyć to tak czy siak zatańczyłby w parze z tancerką - mimo jego wyznania i tak myślę, że więcej straciłby niż zyskał na występach w parze jednopłciowej.

Prędzej w takiej parze widział jakiegoś Jacykowa albo Witkowskiego...
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Polska jeszcze nie jest gotowa na parę jednopłciową, nie zapominajmy też, że spora część widowni to osoby starsze, zazwyczaj o konserwatywnych poglądach. Choć ja z chęcią bym zobaczyła taką parę. :D
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6107
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1582

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

@Darilla Myślisz, że jak emitują Love Island, to nie są w stanie pójść krok dalej i dać pary jednopłciowej? Iwonka jak do Szpaka, będzie się "open" (to nie przeze mnie użyty anglicyzm, to przez Iwonkę w pierwszym odcinku XIII edycji) :D
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

wiatriwoda pisze: 21 cze 2021, 21:00 Zapomniałem o tej wypowiedzi :) Ale szansa jakaś zawsze jest, jak Smykiewicz w żywe oczy zaprzeczał, nigdy tego nie zapomnę :)
A ja pamiętam Muchę, która mówiła, że nie wystąpi, bo brzydzą ją spocone, ocierające się o siebie w tańcu ciała. Hipokrytka.
Do tańca w parze jednopłciowej na pewno aplikowałby Rafał z KŻ, tak sądzę, i raczej w niczym by Mu to nie zaszkodziło, bo Piaskowi może faktycznie tak :rolleyes:
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

@Rektor Taka akcja mogłaby się skończyć wiadrem pomyj (przynajmniej ze strony starszych widzów). Pamiętajmy, że w tej edycji walka o dobrą oglądalność będzie 2x trudniejsza niż zazwyczaj, więc produkcja nie powinna tak ryzykować, a dużo osób zapewne ze względu na taką parę zrezygnowałaby z oglądania programu, bo jak to tak baba z babą/chłop z chłopem mają tańczyć zmysłową rumbę. :twisted:
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1549
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 627

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Mnóstwo osób niestety kieruje się stereotypami jeśli chodzi o osoby homoseksualne. Nie ma co się łudzić, że polska telewizja przeprowadzi taki "eksperyment". 🙄


Kinga Zawodnik? Czemu nie. Zyskała na popularności po programie "Dieta czy cud". No zobaczymy czy jest coś na rzeczy. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Nils-Erik i 21 gości