[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Arok
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 30 sty 2020, 16:23
x 236
x 241

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arok »

Oj tak Patryk by się fajnie nadawał do tego programu ale chyba nie wystąpi, choć kto wie ? ;)
Bardzo też fajnie sprawdza się w kulisach, jest wyluzowany, profesjonalny i mega sympatyczny. Za to Wiki na duży minus. Ciągle się myli, jest sztywna, zestresowana, czyta z kartki i jest zbyt przesłodzona
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Nagrywali Kowalskich, teraz kręcą Kuchnie, kto wie czy nie został wpisany do grafiku na wiosnę, już pół roku temu.

Na pewno nie jest kołkiem, po dzisiejszej próbce.
Lexie_NY
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 14 wrz 2021, 7:11
x 645
x 11

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lexie_NY »

Ja tam nie lubię Piotra, bo sprawia wrażenie sztywnego, antypatycznego, zapatrzonego w siebie i mocno nastawionego na wygraną. Może to wytrawna sztuczka montażystów ale sprawiają setkami i ogólnie, że Kajra z Maserem wydają się fajnym zgranym zespołem który broni się tanecznie. Z kolei Piotra i Hani nie czuję zupełnie i tanecznie też mnie nie przekonują. Mój brak sympatii do Mroza wzmaga też fakt, że specjalnie przygotowywał się do programu biorąc prywatne lekcje tańca przed jego rozpoczęciem.
Awatar użytkownika
Arok
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 30 sty 2020, 16:23
x 236
x 241

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arok »

A ludzie komentujący na profilach coraz częściej zaczynają widzieć właśnie u Kajry granie kogoś kim nie jest.
Myślicie, że Kajra nie chce wygrać za wszelką cenę ? nie oszukujmy się.
Tylko jest taka różnica że po jednych widać to bardziej a po drugich mniej. Kajra świetnie się maskuje
Widocznie Piotr nie potrafi ukryć emocji które świetnie maskuje Kajra

Plus Kajra jest bardziej faworyzowana przez jury, dodatkowo często ma promocję smsową dzięki prowadzącym i jurorom.

Ja jestem za Piotrem. Jest naprawdę mało dobrze tańczących facetów. A jego taniec mnie porusza.
Niech każdy ma swoich faworytów ale niech nie umniejsza zdolności innym i nie wbija chamskich szpil
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19312
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13421

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Ty albo nie widzisz, albo po prostu nie chcesz widzieć, że umiejętnościom tanecznym Mroza nikt tu nie umniejsza i jego krytyka odnosi się do zupełnie innych aspektów xD

Chodzi wyłącznie o to:
patryk.nowak pisze: 18 paź 2021, 21:42 Jego wygrana nie będzie tragedią jeśli chodzi o poziom taneczny, ale widać, że chce wygrać za wszelką cenę, nie czerpie radości z tego wszystkiego, a to program nie tylko o tańcu, ale też o osobowości. Może i ma świetną technikę, ale nie oddaje charakteru tańca, widzimy jedynie suche kroki.
Trudno nie zgodzić się ze złośliwą acz prawdziwą tezą Stefano, że kto by nie wygrał to za dwa tygodnie ludzie o tym zapomną. Bo tak w istocie jest, TZG to już nie jest program który jakoś popychał kariery ludzi do przodu. Piotrek nie dostanie nagle spektakularnych ról (chyba że w Pierwszej miłości np.) jak wygra, a jak wygra Kajra to nie porzuci roli dodatku do Sławomira na scenie, jestem przekonany ;) Zresztą dokładnie to samo jest w Twoja twarz brzmi znajomo.

Już na chłodno, finał będzie wyrównany, Kajra ma pewne braki w lekkości i technice, Piotrek w sferze emocjonalnej tańców, więc nie ma tancerza idealnego w tym finale. Patrząc po social mediach ludzie pójdą raczej za Hanią i Piotrkiem.
Awatar użytkownika
Kiler
Obserwator
Posty: 588
Rejestracja: 09 sty 2019, 7:54
Lokalizacja: Dobrzewino
x 35
x 137

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kiler »

Jakie emocje i odczucia by nami nie kierowały to wydaje mi się, że w finale wystąpią 2 najlepsze pary tej edycji. Nie było lepszych od Piotra i Kajry. Trochę żałuję, że tak szybko odpadła Kinga, bo mogłaby pokazać jeszcze wiele dobrego. Za Piotrem nie przepadam, bo tak jak ładnie tańczy tak jego mina burzy wszystko. Będę kibicować zdecydowanie Kajrze, bo nawet jeśli idzie po trupach czego my widzowie nie widzimy, to pięknie to ukrywa.
Canal+: Nowy Comfort+ Canal+ Filmbox HBO
Polsat Box: M Sport

PlayNowTV: Pakiet Extra III goNET.tv III APV III Netflix III Viaplay III Rostelecom III Disney+ III SkyShowtimeIII HBO Max
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Patryk Cebulski w kolejnej edycji. Ja jestem Za!!!
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13185
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Na mChacie podano, że TzG zanotował wczoraj wynik nieco poniżej 7% w komercyjnej, czyli widać, że emisja programu w poniedziałki ma takie dość słabe wyniki.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Właśnie się spotykają wszyscy uczestnicy na wspólnym treningu do finału.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19312
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13421

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

To jest bardzo przykre, że pewnych ludzi się faworyzuje, a pewnych spycha się na margines. Ale jak widać widz widzi, ogląda i sam ocenia.
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Za pieniądze można kupić wszystko, klasy już nie. :)


Iwona w wywiadzie wspomina,że Piotr do niej podszedł i powiedział: ,,ja wiem, że pani jest za Kajrą'' :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

To już przestaje być ambicją, a staje się przerostem ambicji nad treścią, a to nie jest dobre.
Awatar użytkownika
Arok
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 30 sty 2020, 16:23
x 236
x 241

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arok »

Nie chce się tutaj sprzeczać czy kłócić o coś bezsensownego. Każdy ma swojego faworyta i tego się trzymamy. ;) Tylko żeby nie pisać specjalnie złośliwości o tej drugiej stronie bo po co. Zupełnie niepotrzebna rzecz która zabiera radość programu

Cieszmy się dobrym tanecznie finałem. A będzie mega zacięty widać. Bo Piotrowi zależy bardzo, Kajrze tak samo.
Oboje zrobią wszystko żeby wygrać, iskry będą leciały i zęby trzeszczały. Tyle że po Piotrze to widać i on nawet nie ukrywa a Kajra pięknie maskuje emocje. Wie jak się dobrze pokazać.
Kto by nie wygrał będzie dobrze bo chociaż taniec jest na dobrym poziomie a finał będzie ciekawy
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19312
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13421

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Oby tylko ich to parcie i presja nie zjadły jak Baśki i Damiana albo Julki i Edyty, bo dwa ostatnie finały były słabe.
Awatar użytkownika
Arok
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 30 sty 2020, 16:23
x 236
x 241

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arok »

Dokładnie ostatnie finały były słabe jak na takie pary
Ciekawe jaki będą mieli dobór tańców w tym finale.

Mnie bawią wywiady z Iwoną.
Ona to w tych wywiadach gada takie głupoty, że ja wysiadam. Chyba nie pamięta już poprzednich edycji bo np.
Mówi, że chce żeby wygrała wreszcie kobieta :lol: na wszystkie Polsatowskie edycje mieliśmy 3 facetów zwycięzców.
Albo mówi, że dawno nie było dobrych tańczących 2 par w finale tak jak jest teraz. Praktycznie we wszystkich finałach były dobre pary tanecznie. Oprócz tej z Gimperem czy Zając z 1 edycji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości