[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Już była ta sama kwestia tutaj dwa lata temu i odpowiem tak samo, jak wtedy:
N-O-R-O-N pisze: 13 cze 2019, 13:21 A "gwiazdy" z Big Brothera to już w ogóle byłby śmiech na sali :lol:. To może jeszcze Dariusz z Trudnych spraw? :P
Może jeszcze niech ktoś zaproponuje drugiego zwycięzcę BB w Siódemce, albo kogoś z pierwszej edycji w TVN.

Polsat mógłby wziąć Samojłowicz, trochę zapomnianą, ale znaną przecież z produkcji Polsatu :P Nawet w ,,Sekretach rodziny" zagrała xD
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Zacznijmy od tego, że mimo wszystko nie wiadomo czy edycja wogole dojdzie do skutku. Miejmy nadzieję, że tak. Co do Magdy, to z wiadomych przyczyn nie wystąpi, ale ona i tak tutaj nie pasuje. Nie widzę jej w takim programie. Totalnie nie.

Co do uczestników to nie jest tajemnicą, że w ramach promocji Love Island 4 na parkiecie z wielkim prawdopodobieństwem pojawia się Caroline i Mati (zwycięzcy 3 edycji) oni na bank dostaną propozycje i zapewne ja przyjmą. Jeśli powstanie kolejny sezon ,,Kowalskich" to zapewne też ktoś z obsady zatańczy (w Szyca nie uwierzę, ale taki Zdrójkowski (Kuba) czy Cebulski już prędzej). Byłoby fajnie zobaczyć Marie Dębską i Anitę Sokołowską (czemu Anita tak to odwleka? :lol: ).
Sylwia Grzeszczak te by się mogła skusić, teraz ma luźniejszy kalendarz, może się a końcu zgodzi.
Co do kogoś z internetu to pewnie zobaczymy kogoś ze słynnej ,,Ekipy". Wcale nie będę zdziwiona jeśli będzie to Friz i Wersow. :)
Jako, że w każdej edycji jest jakaś modelka to pewnie w tej edycji bedzie to Marcelina Leszczak.
To jest niemożliwe, ale fajnie byłoby zobaczyć parę jednopłciową ( w Let's Dance (niemiecki tzg) już taka para występuje i radzi sobie lepiej niż zwykle pary). Szczerze, to gdyby tak Polsat sypnął kasą to może nawet Biedroń by się zgodził na taki uklad. Brzmi abstrakcyjne, ale z moich obserwacji wynika, że on by poważnie się zastanowił nad udziałem. Na tiktoku jest ulubieńcem młodzieży, lubi pożartować i ma duży dystans do siebie. Kto by nie chciał zobaczyć Biedronia w parze ze Stefano (przepraszam, ale nie uwierzę, że on jest hetero) w gorącym tangu? :twisted:
Typem, który miałby budzić kontrowersje może być o zgrozo Martyniuk, ale nie Zenek (szkoda), tylko jego syn :twisted: .
Inne typy co do udziału: Sieklucka, Andrzejewicz, Kożuchowska, Mielewski, Chruściel, Łasak (choć pewnie ma uraz do tańca ;)).


Jestem ciekawa czy coś się sprawdzi, o ile będzie mogło się sprawdzić. Od razu mówię, że to moje luźne przypuszczenia. :lol:
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Po cyrkach z Jędruszczakiem i Madeńską nie sądzę, by Polsat ponownie zaryzykował parę z LI. Poza tym, wtedy była idealna sytuacja - ona była tancerką. Nie dadzą dwóch "gwiazdorskich" miejsc jakimś randomom z Love Island. Do tego program ma tak dobre wyniki, że nie trzeba go już w ten sposób promować.

Z wymienionych przez Ciebie osób najpewniejsi są Dębska i Cebulski/Zdrójkowski. I może Sieklucka, ale chodzą słuchy, że Lipińska chce latem kręcić drugą część filmu.

Paulina Chruściel, którą bardzo bym chciał zobaczyć w programie, jednoznacznie wyraziła się swego czasu, że tego typu show nie są dla niej.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

CJ i Mati byli by mega w programie. Ale nie mają parcia raczej jak wygrani 1 czy 2 edycji. Jestem za ich udziałem, ale generalnie niestety uważam że sama edycja nie jest pewna.
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Jak już spekulujemy i fantazjujemy odnośnie nowej edycji to też podzielę się refleksjami. Jak byśmy widzieli nowy sezon to nie widzę innej emisji niż piątek o 20.00, jednak wiem, że w teraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bije rekordy oglądalności, ale no nie widzę innej opcji niż piątek. Co do jury to Iwona,Michał i Andrzej muszą zostać, ale liczę na czwartego jurora, którym mogłaby być ponownie Ola Jordan, albo debiutującą Edytę Herbuś. Prowadzący nie spodziewam się zmian, chociaż chętnie zobaczyłbym tańczącego Ibisza, jak by odpadł to przecież poprowadzić dalej program może lol W składzie gwiazd widzę Marcelinę Leszczak, bardzo ją lubię, jest pozytywna. Kolejnymi gwiazdami, które chętnie bym zobaczył są Natalia Nykiel i Jerzy Mielewski. Następnie trójka aktorów z seriali Polsatu "Piękni i Bezrobotni", "Komisarz Mama", "Kowalscy Kontra Kowalscy" czyli Robert Górski, Paulina Chruściel (przy okazji promowałaby "Komisarz Mamę" i Patryk Cebulski (akurat by promował serial "Kowalscy Kontra Kowalscy" oraz nowość "Kuchnia") . Chętnie zobaczyłbym Pawła Górala, bardzo go polubiłem w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktorką, którą bym zobaczył jest Emilia Komarnicka-Klynstra.Osobą reprezentującą program "Ninja Warrior" mógłby być zdobywca tytułu Last Man Standing - Robert Bandosz. Gosia Andrzejewicz też mile widziana w programie :)
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2021, 20:41 przez bucik11, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Ktoś z "Kowalskich" to byłby sztos, Kwiatkowska, Mecwaldowski może mniej realni, ale Cebulski, myślę, że może wystąpić.

Może w końcu Gilon się załapie?
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
Hot Heart
Poster
Posty: 1875
Rejestracja: 24 maja 2020, 18:29
x 1036
x 722

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hot Heart »

Darilla pisze: 13 kwie 2021, 20:05 Sylwia Grzeszczak te by się mogła skusić, teraz ma luźniejszy kalendarz, może się a końcu zgodzi.
No nie wiem czy luźniejszy wydała ostatnio nowy singiel i chyba na tym się nie skończy. Z jednej strony fajnie :D, a z drugiej odcina to jakby udział.

Marysia Dębska na pewno byłaby w składzie mocnyn nazwiskiem :)

Moim marzeniem jest jeszcze mało realna Beata Kozidrak :P

Ciekawe tylko czy edycja w ogóle na jesień wystartuje...
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

A ja mam nadzieję że przestaną zapraszać jakiś ludzi z Love Island i innych Ninja i że będzie fajny - i przede wszystkim zaskakujący skład. Ostatni szokujący skład był w 8 edycji (a że tanecznie dramat...) potem zaskoczyli z Radwańską, ale poza nią (i Mazur) to od 9 edycji w zasadzie występowali ludzie którzy przewijali się w domniemaniach naszych i portali plotkarskich i po prostu czekali na swój czas, jak Wieniawa, Kurdej-Szatan, Oświeciński, Macadamian.
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

pulkownik pisze: 13 kwie 2021, 20:29
Paulina Chruściel, którą bardzo bym chciał zobaczyć w programie, jednoznacznie wyraziła się swego czasu, że tego typu show nie są dla niej.
Wyszkoni i Oświeciński też się zarzekali, że nie wystąpią. ;)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Przydałaby się jakaś kolejna kobieta ze świata sportu, bo Asia Mazur i Aga Radwańska to trochę mało. Chętnie zobaczyłbym jakiegoś eks-siatkarza, bo ich to nigdy dosyć. Ciekawe, czy kogoś z The Voice wezmą, bo trochę mało nazwisk zatańczyło.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Grzeszczakowa moim zdaniem taka nierealna to nie jest - skoro ma nowy materiał (z domniemaną płytą) to mogła być nawet jej dobra promocja - choć tutaj może nadmiernie myślę :lol: Zgadzam się z @Rektor, że osoby ze świata sportu są potrzebne - ale fajnie by było gdyby wystąpiła jakaś babka, a nie kolejny facet (mimo, że jak wspomniał siatkarzy na stanie mamy mnóstwo). @Darilla Sokołowska nie chce - sama mówiła w wywiadach, ze ma za duże doświadczenie taneczne (jakkolwiek to brzmi). Dobrze by było gdyby wróciła Jordanowa lub dali tego 4 jurora (ale profesjonalistę, a nie dylentanta co nie wie co powiedzieć).
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Grzeszczakowa jest na tyle niezdeterminowana celebrycko, że wątpię, aby poszła do TzG, odnalazłaby się tak samo efektownie jak Marcin Bosak. Z babeczek to poszukałbym w tenisie - Marta Domachowska/Magdalena Grzybowska/Iga Jans-Ignacik. Ewentualnie może siatkarka, ale z tych niższych to tylko Paulina Maj przychodzi mi do głowy.
Co do jury, to zanudzę wszystkich, ale widziałbym ponownie Józefowicza albo choreografa, który nie zajmuje się stricte towarzyskim - to, mimo mojej niechęci do tańców bajerów, otworzyłoby pole do profesjonalnej oceny tańca współczesnego i elementów takich jak linie rąk i pozycje zaczerpnięte z innych technik w tańcu towarzyskim. Przy okazji to rozbiłoby trochę już rozpasany folwark Iwony i Michała. JJ był jaki był, ale zmuszał wtedy Iwonę i Piotra to wzmocnienia uzasadnienia oceny.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Myślę że dużą gwiazdą sportową i związaną z Polsatem Sport była by Weronika Nowakowska.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

To uruchomiło w mojej głowie jeszcze takie nazwisko jak Maja Włoszczowska, bo czemu by nie. Szkoda, że wioślarki i panczenistki nie mają aż takiej rozpoznawalności, bo i z tych dyscyplin coś by się wzięło, a z obecnych biegaczek, to żadna na razie nie planuje końca kariery.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Mogli by wziąć jakąś emerytowaną siatkarkę i to znaną , takich jest dostatek, ale ostatnio raczej szli w sport niepełnosprawnych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: SzymonNP, zysiex i 14 gości